Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 130675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Special Seasonal Events
« Reply #30 on: May 30, 2011, 23:15:08 »
zbilja imas puno lijeeeepih auta :)
Hehe, 750+ auta, od tog sve premium, chromeline i stealth modele. Ali jos mi fali dosta, skoro 300 komada, medju kojima ima barem 50 must have.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Special Seasonal Events
« Reply #31 on: May 31, 2011, 10:41:06 »
Da, 750 somova i 87K XP za 5 potencijalno super utrka, jedva cekam doci doma i naci pravi auto za zabavu.

Da mi malo popravi racun, 5 milja sam utukao u zadnjih par dana, treba mi brz oporavak.

Prava zabava je ne staviti SM gume na kojima voze protivnici. Imam SH i vrlo je interesantno. Ne diram uopće setup niti ništa ne dograđujem, samo pokušavam sa serijalom pobijediti.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Special Seasonal Events
« Reply #32 on: June 02, 2011, 11:53:46 »
Prava zabava je ne staviti SM gume na kojima voze protivnici.

Hm, svi gridovi koje je meni dao - a promjenio sam jedno 10 auta koji su svi bili na SH gumama po defaultu - su imali samo i iskljucivo SS gume?

Ne znam, nisam ni pod razno uspio napraviti ista sa ijednim serijskim na bilo SH, bilo SM gumama, jer ako negdje i dodjes na SM, vodeci je uglavnom posve neuhvatljiv nakon sto prodje par krugova.

Ja sam uspio naci sebi mrak suto za ove Seasonale, Tuscan Speed 6 RM, bez promjene ulja, samo SS gume. Vozio sam Tokio, Tsukubu i Trial Mountain s njim i bile su mrak napete utrke. Ne znam da li je s njim uvijek isti grid (vjerovatno baziran na PP), ali taj grid koji je meni izlazio prekjucer i jucer je apsolutno izazovan - na prvom mjestu je California, 2. Aston Martin, 3. Cizeta, a na 11. kad startam ispred mene je 458 Italia.

Kad vozis bez sudaranja i na 100% cisto stvarno je sjajna zabava - ne frustracija i ne sad neki mrtvi izazov, ali gust je kad nakon 8 krugova Tsukube shvatis da neces uhvatiti Californiu jer si u 3. krugu izgubio 2 dragocijene sekunde.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Special Seasonal Events
« Reply #33 on: June 07, 2011, 12:56:15 »
Ja sam uspio naci sebi mrak suto za ove Seasonale, Tuscan Speed 6 RM, bez promjene ulja, samo SS gume. Vozio sam Tokio, Tsukubu i Trial Mountain s njim i bile su mrak napete utrke. Ne znam da li je s njim uvijek isti grid (vjerovatno baziran na PP), ali taj grid koji je meni izlazio prekjucer i jucer je apsolutno izazovan - na prvom mjestu je California, 2. Aston Martin, 3. Cizeta, a na 11. kad startam ispred mene je 458 Italia.

Kad vozis bez sudaranja i na 100% cisto stvarno je sjajna zabava - ne frustracija i ne sad neki mrtvi izazov, ali gust je kad nakon 8 krugova Tsukube shvatis da neces uhvatiti Californiu jer si u 3. krugu izgubio 2 dragocijene sekunde.

Upravo je taj super- ako mi nije taj raspored restartam tako dugo dok ne dobijem Cali na prvom i 458 na 11. mjestu. Uspio sam uloviti Cali sa Nardom na SH gumama. Trial sam dobio na SH sa Nuvolarijem (ili Le Mans?), uglavnom sa prototipom R8. Tu sam doduše imao skid...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Special Seasonal Events
« Reply #34 on: June 07, 2011, 13:09:09 »
Ja sam na SSoft morao odvesti Tokio, Tsukubu i Eifel, a na SMedium sam uspio dobiti Trial Mountain i SS5 sa Tuscanom.

Mrak predobre utrke za tom postavkom grida, u ovom seasonalu se totalno vidi kako mogu napraviti bolesno brz i agresivan AI, pa je ta spoznaja jos jedna u nizu onih na temu "zasto, Kazo?".


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Special Seasonal Events
« Reply #35 on: June 07, 2011, 13:28:51 »
pa je ta spoznaja jos jedna u nizu onih na temu "zasto, Kazo?".



Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Special Seasonal Events
« Reply #36 on: June 07, 2011, 14:46:32 »
Inače, postoji i jedna verzija protivnika u kojoj je na 11. mjestu Onaj Audi o kojem sam pisao (prototip R8) koji se vratolomno probija od 11. mjesta prema vrhu, kada sam pobijedio na TM,u taj je završio drugi.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Special Seasonal Events
« Reply #37 on: June 09, 2011, 10:31:51 »
Evo, samo za info da su sinoc putem servera podigli i nagrade za Supercar Festival na X3 > pa se sada za tih 5 utrka u sat vremena namlate milijuni.

Svi Seasonal Eventi - od najstarijeg F1 Ferrarija do Supercara - sada imaju nagrade na X3, ja sam jucer vozio upravo F1 utrke, svaka za 1. mjesto isplacuje preko 500.000 kredita nagrade. Za tih 5 utrka skoro se zaradi ciste 3 milje.

XP nije na X3, samo za info, samo krediti.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Special Seasonal Events
« Reply #38 on: June 15, 2011, 09:40:46 »
15/06/2011

Honda Civic Seasonal Special > sve generacije Civica, bez trkacih verzija > do 450pp

Cr su ogromni jer jos uvijek vrijede trostruke nagrade:

Deep Forest - 5 laps - 339 900 cr
Claubman SS5 - 5 laps - 345 000 cr
Suzuka - 3 laps - 368 400 cr
Tokyo - 3 laps - 362 700 cr
Eifel Kart - 5 laps - 371 400 cr

OCD stari, popust jos vrijedi.

NOVOST: svaki put kad pobjedite bilo koju utrku - a moze se voziti koliko god puta zelite - dobit cete novo odijelo ili kacigu. Barbie Time! ;D

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Special Seasonal Events
« Reply #39 on: June 15, 2011, 10:15:27 »
već sam ih tri odvozio, rano jutros u 5 i 30  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Special Seasonal Events
« Reply #40 on: June 15, 2011, 10:17:00 »
Ja cu danas i sutra voziti svasta, sve novce sam potrosio prekujcer - svih 20 milja - i sad moram konsolidirati budzet pothitno prije nego ukinu 3X zabavu.

Zanima me hoce li se ista nocas dogoditi, ovaj update je uranio 1 dan. Ali vjerovatno nece.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Special Seasonal Events
« Reply #41 on: June 15, 2011, 10:20:27 »
Kakva je zahtjevnost novih evenata? Novaca imam, tantijemi od vozaca stalno pristizu. :) Btw, hvala starfighter100, sad sam 40. lv u B-specu.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #42 on: June 16, 2011, 15:32:13 »
Imao sam super zabavne i izazovne utrke na prva tri eventa sa Civicom.

Vozim sa Civicom Type R iz 1997., od tuniranih dijelova jedino Sports Flywheel i Singe-Plate Clutch. Snada mu je 177 HP.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Expert Seasonal Events • 08/06
« Reply #44 on: June 22, 2011, 13:53:54 »
I super ponuda auta u online duchanu. Cak sest ih nisam imao. Navalite!