Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 133787 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Special Seasonal Events
« Reply #60 on: July 01, 2011, 15:55:40 »
Lijepo sto nam daju ovoliko sadrzaja, iako ne stignem voziti (beton, samo beton), a i auti na snizenju su cool. Kad prodje ljeto, i ljetne radosti (kulminacija u 9. mj. kad pokrivam sve to sto radim), imat cu sadrzaja kao u pola GT3 za odvozit.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Special Seasonal Events
« Reply #61 on: July 01, 2011, 18:58:10 »
probao sam stock Enzo SS gume i došao sam treći sa 3.5s zaostatka za prvim, a drugom sam bio na guzici doslovno
mislim da bi se možda i moglo

riješio sam i SuperGT i dobre su utrke samo je bitno uzeti stock auto, ja sam vozio takata dome nsx stock 504hp razrađena
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Special Seasonal Events
« Reply #62 on: July 01, 2011, 19:18:10 »
Super Toni, ljepo je kad netko podjeli svoja iskustva i kako je riješio event, da se može otprilike orijentirati!  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #63 on: July 01, 2011, 20:34:57 »
@Toni:

Hvala na odgovoru. Nisam ni vozio druge evente osim prvog i drugog, ali sam jučer iz zadovoljstva i ja otišao i potrošio para za "FXX". Ali sam ga samo na Ringu probao. No sad kad si ti sve rekao, bar znam da ostale evente mogu s normalnim Enzoom rješit.

Trenutno se zajebavam s Burnoutom, malo razbijačine ne škodi. Čekam da mi se GT malo jače vrati pod kožu pa ću se vratit valjda uskoro...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Special Seasonal Events
« Reply #64 on: July 01, 2011, 20:38:45 »
Izdajnik...
Ja sam krenuo prelazit ACB iako je igra fenomenalna, odustao sam, ipak je GT5 to što jest!  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Special Seasonal Events
« Reply #65 on: July 01, 2011, 21:16:49 »
@Toni:

Hvala na odgovoru. Nisam ni vozio druge evente osim prvog i drugog, ali sam jučer iz zadovoljstva i ja otišao i potrošio para za "FXX". Ali sam ga samo na Ringu probao. No sad kad si ti sve rekao, bar znam da ostale evente mogu s normalnim Enzoom rješit.

Trenutno se zajebavam s Burnoutom, malo razbijačine ne škodi. Čekam da mi se GT malo jače vrati pod kožu pa ću se vratit valjda uskoro...


možeš i sa 458 na SS, tj čak mislim da je lakše na autumn ringu sa 458, enzo je vidno brži na ravnom
mislim čak redikulozno brži izlazim iz zavoja njemu na braniku i on se samo odvaja đaba mjenjač i grip i sve kad V12 počne pjevati nema šanse

prigodan video
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #66 on: July 04, 2011, 23:42:59 »
Danas sam uživao u Seasonal eventima. Malo Ferrari, malo Civic, malo Super GT.

Pokupovao si sve jeftinije Ferrarije i dosta automobila u OCD.

Probao sam F430 Scuderiju - fantastičan auto. 458 Italia također - super zabavan za voziti. S njom sam riješio zadnji event, tj. Toscanu.

Sa Civicom sam riješio Tokio. Koristio sam Civic iz '97. malo pojačan i bilo je super napeto i usko. Na kraju sam pobjedio sa 0.010 sekundi prednosti i time dobio onaj trofej. Iako sam odvezao odlična tri čista kruga, vjerojatno se može još bolje i tako prestići prvog Civica u zadnjem zavoju. Ovako sam znao da mu moram doći točno na guzicu da me vuće sve do cilja kako bi me tek na kraju malo krenuo bacati naprijed. Tako je i bilo, i eto, jedna stotinka prednosti. :)

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Special Seasonal Events
« Reply #67 on: July 05, 2011, 10:59:12 »
Vidiš, ja se sa tim civicom, ali tvorničkim mučim, na SS5 i nikako. Trećem dođem do guze, ne ide bolje. Izgleda da će ga ipak trebati malo pojačati :(

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #68 on: July 05, 2011, 12:32:20 »
Joj, sjetio si me sad tog SS5. Mislim da je i meni bio zrnce pojačan, ili je samo imao Sports Flywheel i Single-Plate Clutch, ali se više ne sjećam. Jedino se sjećam da sam i tamo išao na vrlo gustu trku i da je bilo super zabavno, malo i frustrirajuće.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Special Seasonal Events
« Reply #69 on: July 05, 2011, 12:39:38 »
A mislim da bi na nekoj drugoj stazi i prošao, ali ovdje ne mogu. Doduše, probao sam tek 4-5 puta, a mislim da mi je auto još u fazi razrade, no biti će vrlo zajebano sa potpuno tvorničkim i CS gumama stići ove na vrhu u samo 5 krugova.

Al tek sad vidim da ne vozimo isti auto. ;D Ja sam na starijem, standard modelu, ne mogu se sjetiti, ali je neki između '92 i '95 godine, CIVIC SiR-II model ;D

Budem probao tog tvog... baš tražim tvornički auto kojim bi se pred sam kraj obavilo zadnje preticanje


btw... prvu utrku sam se zajebao pa vozio sa onim Type R-om iz '04, taj prejebeno ide. Njega bi bilo zabavno peglati u online lobby-u

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #70 on: July 05, 2011, 13:17:37 »
Aha, tako dakle. Pa uzmi onda Type R iz '97. kao što si i sam predložio. To bi trebalo onda biti to :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: Special Seasonal Events
« Reply #71 on: July 05, 2011, 13:35:35 »
Jeli doslo danas sta novoga u seasonal eventsima?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Special Seasonal Events
« Reply #72 on: July 05, 2011, 13:36:24 »
Srijedom obično dolaze novi sadržaji...

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Special Seasonal Events
« Reply #73 on: July 05, 2011, 19:36:46 »
Iskreno, draži mi je British lightweight od ovog eventa s Civicom. Vozim s olakšanom Evorom na 1170 kg, moram reći da mi je sa CS gumama najteži bio London. Inače sam oduševljen autom, super ga mogu kontrolirati.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Special Seasonal Events
« Reply #74 on: July 05, 2011, 20:23:47 »
Taj skup evenata još nisam probao, ali mi se čini zabavnim. Nekad mi baš dobro sjednu te malo sporije trke...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi