Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 133863 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #495 on: March 08, 2013, 22:27:32 »
Sezonac koji sam osim prve dvije Bonus Race vjerovatno najviše vozio , a cijelu stazu je trebalo odvoziti na limitu.I ja se čudim kakao sam Miuru iščupao s trave  ;D

Vožnja iz replay-a je dok sam još imao problemčić s pedalom gasa (mada se na njemu to i ne vidi). Nakon popravke pedale , odnosno potenciometra , radio sam i 2-3 sekunde bolja vremena a vodeču Miuru sustizao dosta prije.

Ali po meni taj Supercar Nostalgia je bio do sada najljepši SE

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #496 on: March 09, 2013, 00:05:50 »
Lipo te vidit kako voziš....i idu mi suze što više nećeš da voziš sa nama online :(

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #497 on: March 10, 2013, 13:54:09 »
Pitanje za one koji se možda sječaju.

Zbunjuje me jedna stvar koja piše na službenim stranicama a mislim da ne odgovara istini. Nagrade u vidu kaciga i odjela koje su se mogle osvojiti uvedene su od 14. TT-a i DT-a , međutim od 14. do 25. TT-a i DT-a na tim službenim stranicama piše da su se te nagrade mogle osvojiti svaki puta kada bi se ispunili uvjeti odnosno vrijeme za gold/silver/bronze (od 26. pa na dalje piše da se mogu osvojiti samo jednom).

Međutim , koliko se ja sječam te nagrade su se u Time i Drift Trial-ima oduvijek mogle osvojiti samo jedan put.

Kad smo već kod grešaka na službenim stranicama

 ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #498 on: March 11, 2013, 11:54:58 »
Ne sjećam se... ali mislim da je bilo samo jedanput

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #499 on: March 14, 2013, 09:32:32 »
Novi SE i OCD.

Ovom sezoncu se nisam nadao iako je i u prošlosti nakon Real Circuit Tour sljedio NASCAR Challenge ali je bio svrstan u Special Evente , pa je ovo dakle prvi Special čija se tema ponavlja.

SRF je i dalje forsiran i zaključan na ON , a i izbor staza za NASCAR aute im nije najsretniji (London  ??? ??? a ni Autumn Ring nije baš za ovo).
A i popis Typical Opponent(s) na kojem su isključivo NASCAR auti iz 2010. jasno govori da su ovi novi sezonci čista i generirana kopija onih starih samo sa promjenom staza . Prijašnji NASCAR event je bio prije 2.0 verzije kada su došli NASCAR modeli 2011. pa zato ni u ovom eventu kao Typical Opponent(s) nema 2011. modela.Također i broj samih evenata (4) jednak je onome u prošlom NASCAR-u , za razliku od ostalih SE gdje ih je inaće 5 pa i to govori o copy-paste modelu.

Očito je da se u PD-u već odavno niti ne trude oko kreiranja sezonaca , a da ne spominjem kreativnost o kojoj je Kazo ,ne tako davno ,govorio za njegovu ekipu koja se bavi tim djelom igre i njihovim ludo interesantnim idejama.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #500 on: March 14, 2013, 11:16:51 »
Moram priznati da mi se postolje nikako neda vratit u dnevni da to odvozim, naročito zbog tog SRF...  :(
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #501 on: March 14, 2013, 11:33:22 »
Slazem se, sve je otislo u sfere dosadnog i blesavog u zadnje vrijeme, ocito je ipak da rade ove Seasonale da se "novi" igraci (ovi koji u zadnje vrijeme ulaze u GT5) mogu lako dokopati novca i XP i da imaju "siroku" karijeru na raspolaganju.

Ocito je fokus otisao na druge strane - sto nije lose, ali je opet bezveze da su old-school ekipu posve zanemarili.


Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #502 on: March 14, 2013, 14:39:09 »
Ja na Seasonal Evente gledam kao veliki , ogroman plus koji je dobrano poništio minus slabo odrađene , manjkave i sterilne single player karijere.Pa čak i nakon fenomenalne prve dvije Bonus Race i ukidanja restrikcija u večini njih se mogao pronači nekakav izazov , a samim time i uživati u njima.Ali od Novogodišnjeg sezonca i forsiranjem SRF-a sve je otišlo kvragu.

Čak ne bih rekao da je to zbog "novih" i što brže zarade love i XP-a nego više zbog njihove nemarnosti ili nebrige za GT5 , koji je očito na svojoj samrti.

Nakon još uvijek aktivnog i fenomenalnog TT-a No.57 sa stock autima (inaće prvog takvog"običnog" TT-a ) o kojem se još uvijek poprilično raspravlja, pomislio sam da je to svijetlo u mraku i povratak na stare dobre staze.

Očito sam se previše nadao i kao što je moj prika Perica rekao
Quote
Moram priznati da mi se postolje nikako neda vratit u dnevni da to odvozim, naročito zbog tog SRF... 

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #503 on: March 21, 2013, 07:38:07 »
Izgleda da je moja kritika nekim slučajem ipak urodila nekakvim plodom , pa su se Kazini kreativci ipak malo potrudili da tu kreativnost i pokažu.

Tako od jutros u Seasonal Eventima imamo i nešto drugačiju i dosada neviđenu (bar ne u SE, iako več viđeno u licencama ) vrstu Time Trial izazova ; Overtake Challenge No.1
Dakle , radi se o Time Trial-u  koji se vozi na jednom odsječku staze a uz vaš tu je još i pet AI automobila koje treba preteći .Za osvojiti zlato ipak je potrebno odvoziti zadano vrijeme  a ne zauzeti prvu poziciju u eventu ,iako je da bi se vrijeme postiglo to vjerovatno ipak nužno. Eventi se voze sa predefiniranim , stock autima(ne morate ih imati u garaži) pa evo prilike za one koji nisu kupili DLC aute da ih provozaju.SRF je u sva tri eventa zaključan na OFF , nagrade u vidu Special Ticket-a mogu se osvojiti samo jednom , a zlato u sva tri eventa donosi Ticket1000.

Tu su i novi TT i DT No.58 , a dobra vijest je da se TT opet vozi sa stock autima .

Sve pojedinosti u temi :Seasonal Events Time Trial & Drift Trial • aktualni + arhiva dosadasnjih 

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #504 on: March 21, 2013, 10:50:32 »
Ovo je stvarno dobar korak naprijed, lijepo za vidjeti. Bas me zanima sto ce biti sa Seasonalima sljedeci tjedan.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #505 on: March 21, 2013, 11:44:13 »
Kimi ponovo spaja volan i postolje

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #506 on: March 21, 2013, 11:48:59 »
Super. Vraćam se i ja vožnji...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #507 on: March 21, 2013, 20:35:23 »
Super su napravili, cak se mogu pogledat replayevi od svih inace samo top10.
 Mogu i balans kocnica mjenjat za divno cudo nisu zakljucali.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #508 on: March 21, 2013, 21:52:29 »
ovo mi se dopada, bitno da je SRF off
a i TT sa serijalom napokon...
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #509 on: March 21, 2013, 22:30:55 »
Meni osobno najbolji seasonali ikad, kao poklon za Uskrs.
Ne znam sta bi vozio, hsv ili F1... Ganjam tt po madridu i lola sta je prvi zasad bjezi mi 0.800 na zadnjem checkpoint, da bi na kraju pobjegao na 2sec, ranio bi se kako znam usrat zadnji dio.