Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 130657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #585 on: June 17, 2013, 21:12:35 »
E vidis kako je zanimljivo kad ima jos nekog tko se natjece, a tu je i Kristijan, koji je isto blizu. :D Ostali, tko ima vremena, probajte!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #586 on: June 17, 2013, 21:23:29 »
E vidis kako je zanimljivo kad ima jos nekog tko se natjece, a tu je i Kristijan, koji je isto blizu. :D Ostali, tko ima vremena, probajte!

ev 1 03 480 i moze jos
Gt veteran superstar u penziji

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #587 on: June 19, 2013, 11:38:32 »
1.03.492, 67. u svijetu.

6 tisućinki do tebe!!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #588 on: June 19, 2013, 13:10:10 »
1.03.492, 67. u svijetu.

6 tisućinki do tebe!!!

E sad vec imas dobro vrijeme,ja odo do mora dok jos nije europsko.Vozi svaki dan po malo i sebe ces iznenaditi.
Gt veteran superstar u penziji

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #589 on: June 20, 2013, 13:58:15 »
Jučer sam 2 sata vozio. 1:03.712 mi se čini. Za prvim kasnim nekih 2-3 desetinke i onda zadnja 2 zavoja izgubim 500. Lol.  Jednostavno ovo se svodi na to da tko ima više sreće da ne dotakne zid i potrefi dobru trakciju iz predzadnjeg zavoja. Nisam više imao živaca, ali danas ću probati trefiti.

Mada mi je sada puno veći gušt odvoziti u rFactoru jednu utrku od sat vremena nego ganjati jedan krug u TT-u. Najbrži Q krug ne znači puno i rijetko se boduje. Mada se mogu pohvaliti da sam od 80 odvoženih utrka u 8 mjeseci koliko sudjelujem na race2play-u, 20 bio na pole positionu u žestokoj konkurenciji. Ali utrka je nešto sasvim drugo. Za pobjedu treba stalno/konstantno kvalifikacijske krugove voziti i biti flegma kad te npr. cijelu utrku pritišće lik koji ima 700 pobjeda i vozi od 2006.-te. E taj osjećaj straha, pritiska i išćekivanja me drži za volanom. I to iskustvo još dodatno pojačava prekrasna fizika i zvuk.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #590 on: June 20, 2013, 14:03:50 »
To Safety, i ti vozis! :)

Prvi sektor sam najbrze vozio 16.350, drugi je ukupno vrijeme dotada bilo 33.91... Imam prostora za napredak jos desetinku-dvije.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #591 on: June 20, 2013, 14:31:27 »
Nisam pratio vremena sektora, ali jedamput sam trefio da me prvi samo 35 tisućinki vodio na prvom sektoru i onda sam normalno S zavoj zeznuo...  ::)

Svaka čast i tebi i Knegasu. Ajde idemo se još prvome približiti, ali trebat će nam dosta sreće i najvažnije volje. Voziti znamo.
Ali i ova vremena su odlična. Naprimjer, da za oko 2 mjeseca idemo kod Stingera subotom svi vozit ovu kombinaciju auta i staze, siguran sam da nitko ne bi išao ispod 1:05.xxx. Vjerojatno niti mi koji sad ovo vozimo :)

A ti Domagoj samo nastavi vježbati uz TT, vidjet ćeš koliko ćes se ubrzati općenito. Jer to je jedini pravi trening za svakoga tko želi napredovati u vožnji. TT i vlastiti duh (sad će neko reći da mu duh smeta, naravno da smeta. Ali 10x više pomaže nego smeta). Tako svatko brzo skuži gdje su mu greške.


Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #592 on: June 20, 2013, 14:52:14 »
Poceo i ja malo voziti :)
Zasad 1.5s zaostatka ali cu se potrditi ovih dana.Samo TV je starudija(crt) zasada.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #593 on: June 20, 2013, 19:10:19 »
Poceo i ja malo voziti :)
Zasad 1.5s zaostatka ali cu se potrditi ovih dana.Samo TV je starudija(crt) zasada.

ako je SONY trinitron to je kao M3 E36  :D
Gt veteran superstar u penziji

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #594 on: June 20, 2013, 19:23:12 »
Jučer sam 2 sata vozio. 1:03.712 mi se čini. Za prvim kasnim nekih 2-3 desetinke i onda zadnja 2 zavoja izgubim 500. Lol.  Jednostavno ovo se svodi na to da tko ima više sreće da ne dotakne zid i potrefi dobru trakciju iz predzadnjeg zavoja. Nisam više imao živaca, ali danas ću probati trefiti.

Mada mi je sada puno veći gušt odvoziti u rFactoru jednu utrku od sat vremena nego ganjati jedan krug u TT-u. Najbrži Q krug ne znači puno i rijetko se boduje. Mada se mogu pohvaliti da sam od 80 odvoženih utrka u 8 mjeseci koliko sudjelujem na race2play-u, 20 bio na pole positionu u žestokoj konkurenciji. Ali utrka je nešto sasvim drugo. Za pobjedu treba stalno/konstantno kvalifikacijske krugove voziti i biti flegma kad te npr. cijelu utrku pritišće lik koji ima 700 pobjeda i vozi od 2006.-te. E taj osjećaj straha, pritiska i išćekivanja me drži za volanom. I to iskustvo još dodatno pojačava prekrasna fizika i zvuk.

Bas to sa zadnjim sektorom,predzadnji budem i +150 al' zadnji odnese.
Ja sam svoje odvezao,godisnji,vrnem se za akademiju,navalite i sretno !
Gt veteran superstar u penziji

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #595 on: June 20, 2013, 19:28:34 »
Jučer sam 2 sata vozio. 1:03.712 mi se čini. Za prvim kasnim nekih 2-3 desetinke i onda zadnja 2 zavoja izgubim 500. Lol.  Jednostavno ovo se svodi na to da tko ima više sreće da ne dotakne zid i potrefi dobru trakciju iz predzadnjeg zavoja. Nisam više imao živaca, ali danas ću probati trefiti.

Mada mi je sada puno veći gušt odvoziti u rFactoru jednu utrku od sat vremena nego ganjati jedan krug u TT-u. Najbrži Q krug ne znači puno i rijetko se boduje. Mada se mogu pohvaliti da sam od 80 odvoženih utrka u 8 mjeseci koliko sudjelujem na race2play-u, 20 bio na pole positionu u žestokoj konkurenciji. Ali utrka je nešto sasvim drugo. Za pobjedu treba stalno/konstantno kvalifikacijske krugove voziti i biti flegma kad te npr. cijelu utrku pritišće lik koji ima 700 pobjeda i vozi od 2006.-te. E taj osjećaj straha, pritiska i išćekivanja me drži za volanom. I to iskustvo još dodatno pojačava prekrasna fizika i zvuk.

Bas to sa zadnjim sektorom,predzadnji budem i +150 al' zadnji odnese.
Ja sam svoje odvezao,godisnji,vrnem se za akademiju,navalite i sretno !
Da, to treba pogoditi. Probat cu ja danas. Nadam se da cu imati zivce barem 2 sata pogadjati 

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #596 on: June 26, 2013, 14:09:42 »
Na zalost, morao sam prekinuti s TT-om 4 dana prije njegovog kraja jer sam u meduvremenu otisao na more. Nakon dugo vremena sam ponovno uzivao u TT-u. Sad se ceka GT Academy.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #597 on: June 26, 2013, 20:37:30 »
E da, zaboravio da sam pozlatio cijeli stars and stripes, dobio chapparala kojeg nisam imao prije.

I vozio sam s novom corvetteom, iako je SRF on i nije gust voziti corvetteu na lancu, moram reci da mi je dobro bilo, jer sam se malo pomucio za zlata na Daytoni road course i Toscani, gdje je Ford GT bio zec. Po utrci dobio prosjecno 110 000 xp i vise od duplo zarade zbog performance pointsova, i to na 170% log in bonusu. Presao polovicu 38.lvla
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #598 on: June 27, 2013, 07:12:20 »
Evo vam i novi stock TT i DT ; Nurb GP/F sa mečkom C63 AMG i kišni Spa sa F10 i prvi TT na kišnim gumama uopće.

Veselo.

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #599 on: July 01, 2013, 16:19:30 »
Jel tko prati ovo sto Decho radi na Spa? Trenutno je treci i manje od sekunde zaostatka za Immortalom, svaka cast majstore ;)

Meni ce pak ovo bit najgori tt rezultat jos tamo od kraja prosle godine. Jako je tezak na joysticku pogotovo sto koristim x za ubrzanje pa nemam dobar osjecaj i vrtim gume u prazno na izlascima iz zavoja. Trenutno na 9 sekundi zaostatka, eventualno spustim na 7 do kraja ako ce mi se uopce dat...