Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 133861 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #675 on: July 28, 2013, 01:30:27 »
ako je tko zainteresiran auto sam stavio na share, setup jos uvijek nista specijalno ali definitivno sposoban za 1,45,9

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #676 on: July 28, 2013, 01:33:48 »
lijen sam pedale prebacit...
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #677 on: July 31, 2013, 00:00:45 »
Ipak sam i temu Seasonal Events Time Trial & Drift Trial • aktualni + arhiva dosadasnjih uredio na naćin kao i onu o Seasonal Eventima.

Svaki TT i DT je sada u svom zasebnom postu , a u prvom postu je popis svih njih sa datumima trajanja i linkom na odgovor sa detaljnim opisom o pojedinom TT-u i DT-u.
Možda još u taj prvi post ispod svakog TT-a dodam sitnijim fontom i naslove evenata u njemu , jer na osnovu njihovih brojčanih naziva teško je naći baš neki određeni . Obično se pamte kao npr. SS5 sa talijanskim autima ili slično.

Dodao sam tu i neke ,što bi rekli , fičre. Sada uz svaki pojedini Time Trial i Drif Trial desno od naslova možete vidjeti ikonicu . Kliknete li na nju u novom prozoru otvorit će vam se Leaderboard na mygranturismo.net za taj event (ukoliko on postoji na toj stranici). Iskreno , više bih volio da sam tu mogao staviti link na službene stranice Gran Turisma , ali podaci s Leaderboardima ranijih TT i DT su nakon redizajna tih stranica uklonjeni .

Ali ako i na mygranturismo.net jednog dana nestanu Leaderboardi , s njih sam za svaki TT izvukao Hrvata s najboljim rezultatom u tom TT-u. Podatak o tome sada na dnu svakog TT-a možete vidjeti u obliku:     Online ID    #pozicija u ukupnom poretku TT-a.

Pa recimo tu možemo izbrojiti da od ukupno130 TT-ova za koje postoje rang-liste , 92 puta najbolji među Hrvatima su ujedno i članovi našeg foruma(bar koliko je meni poznato).A interesantno , od ovih 38 preostalih čak 22 pripada nekome čiji je Online ID GOGA-1 i za kojeg mislim da nije član ovog foruma (ako je nek se javi  ;) ).
Svakako treba napomeniti Zoky-eva 3 prva mjesta u ukupnom poretku (uz još nekoliko među prvih 10) , a i prašinar je također jednom bio prvak (dva puta viceprvak).
Ali tu su i ostali naši vanzemaljci s jako dobrim rezultatima ; Rasta_TM-CROATIA , Safety-_-Car , matej2547 , knegas , keko0013 , decho_ itd.

Za razliku od TT-ova , ekipa s foruma se izgleda nije previše zamarala s driftom , pa stoga nisam ni izvlačio najboljeg kao u slučaju TT-ova.

Eto , za sada toliko od nepotrebno nervoznog!


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #678 on: July 31, 2013, 00:40:49 »
 :-*
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #679 on: July 31, 2013, 01:19:58 »
Samo naprijed prika! Izvrsno izgleda  :)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #680 on: July 31, 2013, 07:43:05 »
Kimi, moj naklon. Ne do poda, nego glavom u šaht, što je još dublje. :-)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #681 on: July 31, 2013, 12:13:48 »
Jebeno :o

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #682 on: July 31, 2013, 12:25:51 »
Saht ;D

Lijepo lijepo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #683 on: July 31, 2013, 16:07:30 »
Lipo Kimi,da si toliko vremena potrosio na voznju TT-a bio bi top 10  ;D.
Ovaj Goga-1 vozi joystickom i sa abs off,abs off je poceo/la koristiti otprilike kad je Fedro pravio abs off prvenstvo sa ferrariima,pa mislim da bi mogao bit neko s foruma.

E da,gdje je nestao Abel 7 ? (ne mislim da je on vec onako pitam)  ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #684 on: August 01, 2013, 07:33:01 »
Novi OCD i novi 500PP FR Challenge s opcionalnim SRF-om . Stari FR Challenge je uklonjen

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #685 on: August 04, 2013, 04:33:00 »
Za Kimi-a ,Ipak je neko arhivirao uz mnostvo filtera pa koga zanima bujrum :D

http://granturismostats.com/Leaderboard/Time%20Trial/All/Week02%20345HP%204WD%20Cape%20Ring%20South
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #686 on: August 08, 2013, 07:46:11 »
Još jedan test uspješnosti borbe protiv hakiranja.
Za sada su Japanci na vrhu , ali očekujem da će se uskoro pronaći neki Amerikanac koji će svojim brižno hakiranim Viperom od 2573892HP "odvoziti" svemirsko vrijeme cirka 0:2,318.


Završilo je upravo ovako kako sam i pretpostavio , bad guys win again.

Od jutros tu je 68.TT ali bez ikakve reakcije PD-a . Nisu se potrudili ni ukloniti prvih desetak očito neregularnih vremena s leaderborda .

Jesu li japanci na godišnjem odmoru ili je ovo odustajanje od borbe s hakerima? Ne znam zašto su uopće mjenjali šemu sa stock autima koja je fercerala bez problema .
Tko će se od poštenih igraća uopće truditi voziti ovakve TT ?

Knegas , hvala za link.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #687 on: August 08, 2013, 11:50:39 »
Tweetni Kazimira

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #688 on: August 08, 2013, 14:25:04 »
u picku materinu, kaj je tak tesko maknut ovih 11 kaj su varali, pa ovo fakat nema smisla, nece njih hakeri pokopat nego ce sami sebe, ljudi ce izgubit zelju za igrom, ako ce odgovor PD-a bit samo ignoriranje ovakvih situacija, a nije im prvi put, onda i meni polako dolazi zelja da im se cijeli sustav srusi
ja ne kuzim kolko oni mogu bit naivni da pomisle kako ce nesto rijesit sa tim apdejtovima, uvijek ce se nac netko sposobniji tko ce im sve razjebat, vise volim tt-e sa tuniranjem ali kad je vec takva anarhija nemam stvarno nista protiv stock auti, samo da ne pocnu pametovat za dva tjedna i ponovo ne vrate na staro sa nekom domisljatom zakrpom...

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #689 on: August 08, 2013, 14:38:02 »
sad vidim da je tuning i dalje dozvoljen wtf :S

inace volim ovu stazu jer na sam na njoj odvozio svoj najbolji tt do sad pa ocekujem ponovo visoki plasman (hmmm da ako ce mi se dat vozit...)