Author Topic: GT5 Seasonal Events • Chat tema  (Read 130674 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #690 on: August 08, 2013, 14:44:29 »
Mozda PD trazi gdje se sve da hakirati pa da nebude toga u GT6 :-\
Vjerujem da poduzimaju nesto ali su spori isto kao i sa izgradnjom GT-a

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #691 on: August 08, 2013, 15:06:56 »
da sigurno da ce imat neke koristi u razumijevanju toga gdje grijese ali nije to problem, nek ljudi varaju, nemam nista protiv toga, problem je sto su ta vremena i dalje gore, kaj im je tak tesko pogledat snimke prve 11-orice, u monacu i na motegiju to i nije bilo za sve ocito ali ovaj put nema sumnje da su auti nelegalni

imam osjecaj da se samo bezveze zivciram jer kad nekog boli kurac za sve osim profita onda nema smisla takvima ista dokazivat

Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #692 on: August 08, 2013, 15:43:22 »
imam osjecaj da se samo bezveze zivciram
ovo sigurno.Rijesit ce oni listu,nece sigurno pustiti da ih onako vrijedaju

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #693 on: August 08, 2013, 16:13:49 »
u picku materinu, kaj je tak tesko maknut ovih 11 kaj su varali, pa ovo fakat nema smisla, nece njih hakeri pokopat nego ce sami sebe, ljudi ce izgubit zelju za igrom, ako ce odgovor PD-a bit samo ignoriranje ovakvih situacija, a nije im prvi put, onda i meni polako dolazi zelja da im se cijeli sustav srusi
ja ne kuzim kolko oni mogu bit naivni da pomisle kako ce nesto rijesit sa tim apdejtovima, uvijek ce se nac netko sposobniji tko ce im sve razjebat, vise volim tt-e sa tuniranjem ali kad je vec takva anarhija nemam stvarno nista protiv stock auti, samo da ne pocnu pametovat za dva tjedna i ponovo ne vrate na staro sa nekom domisljatom zakrpom...

Ali hakeri i jesu ti koji ubijaju sav smisao TT , mene jedino čudi što je ovaj put izostala njihova reakcija na prošli TT. Jer ne može se reći da u PD-u nisu napravili puno toga da se takve malverzacije sprijeće. Pa zadnjih pet updejta je napravljeno radi toga , šteta jedino što su to vrijeme mogli potrošiti na puno pametnije stvari (npr. rad na GT6)

Ja opet s druge strane ne mogu razumit bolesne mozgove tih hakera koji se toliko trude da zaobiđu sva pravila da bi se nick (ili više njih) koji po njihovu jadnom mišljenju nosi neku bitnu poruku našao na prva tri mjesta leaderborda.A ima i onih još jadnijih tj. onih kojima nekakva poruka i neće pasti na pamet.

I mislim da su hakeri jedini koji uništavaju želju za igrom tebi i svim ostalima koji igraju pošteno .

Njih ne treba braniti ma koliko god oni pametni/pametniji bili, nego ih jednostavno osuđivati na svakom mogućem mjestu. PD je čak prijetio bananama , ali mislim da su tu bili preblagi i nedosljedni . Ja bih volio da su u tome dobili i podršku Sony-a , pa bi ti hakeri dobili bananu i na PSN-u , jer mislim da je ovo na neki način i narušavanje autorskih prava za koja se Sony posljednjih godina svesrdno bori. M$ bi to odradio dok si reko keks.

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #694 on: August 08, 2013, 19:52:08 »
ma naravno Kimi slazem se sa svim sto si rekao, ali ljude ne mozes promijenit, uvijek ce bit budala koji ce drugima kvarit igru i zato me boli briga za njih, mogu popunit cijeli top 100 ako zele, iritira me cinjenica da se ti accounti odnosno vremena ne brisu nakon toga, nista drugo...

nego, da ne ispadne da se samo zalim, probao sam novi tt, super zabavan, rally na asfaltu, meni najdraza kombinacija, bez nekog posebnog setupa trenutno mogu oko 1,06,8 pa kad pocnem prckat po autu ocekujem da ce to ic jos barem pola sekunde dolje

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #695 on: August 08, 2013, 20:00:53 »
evo pocinje ponovo, neki portugalac vodi za vise od 6 sekundi
a nista ja cu vozit i probat dat sve od sebe pa cemo vidjet na kraju kaj ce bit...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #696 on: August 08, 2013, 22:36:12 »
Bilo bi super zanimljivo kada bi pošteni vozaći koji mogu napraviti vrijeme u top 100 počeli masovno raditi account-ove tipa F--U-C--K U HACKERS

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #697 on: August 08, 2013, 23:21:18 »
ja uopće ne kužim te tipove, kak im se da to hakirat pa onda vozit i prcat ostale. Nek rađe idu ševit nekaj ionak bu ju jumferi do smrti. Nisu ti to hakeri ovo su ti tipični gikovi koji nemogu jebat, neznaju vozit ni u stvarnosti ni u virtualnom pa zato i rade ovakva sranja ne bi li izlječili svoj ego. Ustvari....... pa ja ih žalim

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #698 on: August 09, 2013, 00:49:23 »
Bilo bi super zanimljivo kada bi pošteni vozaći koji mogu napraviti vrijeme u top 100 počeli masovno raditi account-ove tipa F--U-C--K U HACKERS


hahaha ovako nesto ;) http://www.mygranturismo.net/rankings.php?sec=3&board=144

Offline tpe-rus

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 844
  • PSN ID: tpe-rus
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #699 on: August 09, 2013, 01:04:11 »
 ;D
Aj Matej ako mozes stavi auto pod share da probam sutra malo.Danas vozio kratko s 205evo jer nemam RS-a i spustio malo ispod 1.08...

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #700 on: August 09, 2013, 01:14:06 »
boze pomozi, grupa B se vozi na sports hard... za sta li se onda cuvaju racing gume?

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #701 on: August 09, 2013, 01:17:37 »
;D
Aj Matej ako mozes stavi auto pod share da probam sutra malo.Danas vozio kratko s 205evo jer nemam RS-a i spustio malo ispod 1.08...


auto je vec gore, slobodno se posluzi, kaj se tice setupa lsd i suspension (osim rear toe) jos nisam dirao, uzivaj ;)

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #702 on: August 09, 2013, 01:20:03 »
boze pomozi, grupa B se vozi na sports hard... za sta li se onda cuvaju racing gume?


ma sve su savrseno pogodili barem kaj se mene tice, bilo bi predosadno na racing gumama

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #703 on: August 09, 2013, 02:27:07 »
Racing gume su za djevojcice.

Bravo Matej !!!

Ja cu voziti kad bude stock auto,i odsad gtsurgeons_com paralelno vozim sa ABS off.
Sad vidio da sam bio world fastest sa ABS off,znam da bi neki mogli brze al' sam to napravio u 7 krugova. GOGA-1 je upravo dobio zestoku konkurenciju(vidim da ima 6 puta 1. mjesto,bravo i GOGA-1)

http://www.mygranturismo.net/rankings.php?board=141&abs=0
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Seasonal Events • Chat tema
« Reply #704 on: August 09, 2013, 07:26:30 »
Ipak su na službenim stranicama uklonili prvih 11 s leaderborda za TT No.67http://eu.gran-turismo.com/gb/products/gt5/event/331/1098500.html F--U-C--K U HACKERS ;D ;D

Matej 17. (ispravljeno i u našoj TT temi)  ;D