Author Topic: (PC) iRacing 2.0  (Read 96388 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #45 on: April 27, 2013, 17:18:34 »
Ajme zvuk ovog Lotusa... Uf!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #46 on: April 27, 2013, 17:35:17 »
Ajme zvuk ovog Lotusa... Uf!

Next gen ;)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #47 on: April 27, 2013, 17:38:49 »
Skinuo, instalirao, pokrenuo i "couldn't conect to servers"..... ???.....citam nesto da bi moglo imat veze sa firewallom pa sam iskljucio avast ali svejedno baca error....

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #48 on: April 27, 2013, 20:35:42 »
Skinuo, instalirao, pokrenuo i "couldn't conect to servers"..... ???.....citam nesto da bi moglo imat veze sa firewallom pa sam iskljucio avast ali svejedno baca error....
moglo bi imati veze sa tim da igru ne pokreces sa hard diska pokretanjem .exe file-a nego preko start gumba kroz internet explorer sa njihovih stranica nakon ulogiravanja!
psn-id: GTS-Klocna

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #49 on: May 01, 2013, 01:38:05 »
Nakon tri odvozene utrke moram priznati da mi se ovo jako svidja, ova igra je sve ono sto mi fali u gran turismu. Mislim da bi se mogao ovdje malo duze zadrzati.... :)

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #50 on: May 01, 2013, 10:32:30 »
Nakon tri odvozene utrke moram priznati da mi se ovo jako svidja, ova igra je sve ono sto mi fali u gran turismu. Mislim da bi se mogao ovdje malo duze zadrzati.... :)

Odlicno :) Tek vozis Rookie class s ostalim Rookie-ima, cekaj da dodes do malo jacis vozaca u boljim autima, utrke su jako dobre s puno manje ludaka koji neznaju vozit i samo smetaju na stazi. A zbog ranking sistema uvjek ces vozit u utrkama s ljudima slicnih performansi, osim ako je malo ljudi pa ti zna upast koji brzi tip pa ge nevidis cijelu utrku.

Mazda MX-5 je zabavan ali i malo prespor, neznam dali je Cadilic jos uvijek bezplatan, trebao bi bit, to si uzmi da vidis kako malo jaci auti voze ;)

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #51 on: May 06, 2013, 15:05:13 »
Ja jučer odvozio svoju drugu utrku i pobjedio.

Gledajte što sam dobio (u PDF-u) hahahahahahhh. Dobro sam se nasmijao kad sam vidio ;D ;D. Baš lijepo od njih  :). E sad ću si to uramit LOL


Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #52 on: May 06, 2013, 16:19:52 »
Bravo Sale!

Koji ti je najbrzi krug na summitu a i nisam bas skuzio ovo za setup,ak je fixed onda ne mozes nista mijenjat samo loadat onaj koji je tamo pa svi vozimo na istom ili?

Jucer odvozio cetvrtu utrku sa tom mazdom, startao prvi ali se jednom izvrtio pa na kraju dosao do drugog mjesta, ovo sa ratingom je pun pogodak, tak nesto zbilja fali u gt-u.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #53 on: May 06, 2013, 16:52:11 »
Tnx, ali nije to ništa. Još ćemo mi njima pokazati kako Hrvati voze  ;)

Setup je fiksni. Ja nisam ništa loadao, mada sam vidio da je tamo neki file. Danas ću probati ak je brže ako stavim load ili je već to taj setup koji je odmah loadiran kako se uđe na stazu.

Najbrži krug mi je 1.24.55x. Vidio sam dvojicu da voze i 23.9xx. Najbitnije je biti nježan sa kočnicom i volanom. Da se auto previše ne "ljulja" prilikom turn in-a i kočenja, paziti da ne širi prednji kraj...

Da, fenomenalno je sve posloženo što se online karijere tiče. Šteta samo što je tako skupo  :-\

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #54 on: May 06, 2013, 16:57:02 »
Ja sam jucer odvozio 25.0 sa onim tamo setupom ali nikak da poslozim sve kak treba, probaj taj setup.... mislim da auto bolje skrece ali nije toliko stabilan onda.

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #55 on: May 06, 2013, 17:16:06 »
Probajte onaj cadilac cts ili kak već, to je već ozbiljnije utrkivanje. A ak hoćete znati kolko ste brzi u okvirima najbržih u Iracingu u internet exploreru tj. meniju igre možete pogledati kolko voze najbrži na svijetu sa kojim autom i na kojoj stazi.
psn-id: GTS-Klocna

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #56 on: May 06, 2013, 19:57:56 »
   :D      Bravo Sale ,svaka čast ! Kako je krenulo uskoro će vam i pravu lovu početi slati ,pa će početi prekvalifikacija obrazovanja ,od hobija u profesionalce .  8)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #57 on: May 14, 2013, 19:20:05 »
Decki kako napreduju karijere? :D

A uskoro >



Quote
iRacing has released a first render of the Ruf RT 12R that is due to join their online racing simulation soon.

Based on the Porsche 911 Turbo, the Ruf RT12R is powered by a 3.8 liter twin-turbo engine, putting out 730hp of power and nearly 700 lb/ft of torque.

Founded by Alois Ruf in 1938, RUF is a German car manufacturer. The company is best known for building cars that are based on Porsche models, since RUF is building their own branded cars and is registered as manufacturer instead of being a mere tuner, game companies can license their cars separately from Porsche.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #58 on: October 24, 2013, 02:00:27 »
http://www.bsimracing.com/iracing-bathurst-mount-panorama-released/#2174

iRacing Bathurst Real vs Virtual - F1 at Mount Panorama


iRacing - V8 Supercars on Bathurst

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: (PC) iRacing 2.0
« Reply #59 on: October 25, 2013, 17:47:05 »
Cekao sam tu stazu godinu dana, od kad su najavili da su dobili licenzu i onda isli skenirat.

Prekrasno izgleda, kao i ostale staze u iRacing izvanredno tocna, i totalni gust vozit po njoj!