Hardware katedra > Pitanja, odgovori, recepti, nalazi...

PS3 HDD

(1/16) > >>

keko0013:
Imam PS3 sa hardom od 40 GB. Kad odem u "System Information" pise mi da mi je slobodnog prostora 1800MB/37 GB. Zbrajanjem svih gluposti po konzoli dodjem do brojke koja ne prelazi 25 GB.
Sad me zanima gdje je nestao ostatak???

Drugo pitanje vezano je za Internet Browser. Kad udjem u "Tools" i hocu pobrisati Cookies, History i Cache...oznacim da zelim potvrditi da se to pobrise, ali se nista ne dogodi. Za History sam siguran da se tim postupkom ne pobrise (opet ostane cijela lista), a vjerovatno je tako i sa Cacheom i C..., ali to ne mogu nigdje provjeriti.
Zanima me da li postoji kakav drugi postupak (za History znam kroz History menu)?

Ikral:
Ako imaš Home na konzoli, on ti rezervira 3 gb prostora.

crorastafa:
Pogledaj pod save data koliko ti instalacije zauzimaju..

maliDjuro:
Tih 40G je u stvari oko 37G, a onda je jos rezervirano za sistemski software, pa instalacije, pa ovo, pa ono...
Disk od 250G na 7200RPM izgleda kao krasna investicija... A i manje se grije...

FEDROwhatISgood:
DJURO, u jednoj ranijoj temi si odgovorio da ps3 ne moze funkcionirati bez svog unutarnjeg drivea, pa ako mozes odgovoriti koliko bi vanjski hdd umanjio rad internog hdd-a tj. koje su to stvari koje jedino on moze obavljati i koliko ucestalo bi on nastavio raditi bez obzira na postojanje vanjskog? Zanima me iskljucivo za igre, nikoje dr. medije, da li su igre te koje se iskljucivo mogu vrtiti sa unutarnjeg drivea? I postoji li nacin da se igra u cjelosti instalira tako da mi se laser ne "pati"?

hvala unaprijed ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version