Author Topic: E3 2011 > besmisleni chat topic + vremena svih konferencija i streamova  (Read 40792 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Puno stariji druže :)


Pogledaš zadnji GTA ili RDR... ja sam mjesec dana se samo vozikao ili jahao unaokolo, samo istraživanje, bez igranja misija, a tamo se hvale da su u tri dana završili igru i da je kratka ;D

Ili vrište kako su im RE4 i 5 super, a ja ko Pale sam na svijetu tvrdim da su jedini pravi oni sa PSOne :)

I tako mali milion primjera. Čak i na GT-u. Svi pizde, dajte oštećenjaaaa, a ja i ti smo prije 5 godina govorili da nam to ne treba... I tako mali milion primjera ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there

Offline Tuhelj

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 145
  • PSN id: Tuheljski_gamer
Quote
Ili vrište kako su im RE4 i 5 super, a ja ko Pale sam na svijetu tvrdim da su jedini pravi oni sa PSOne
Nisi reko meni, al ovisi...RE4 mi je nešto najbolje što sam ikad igro, al opet, prvi Resident sa PS1 je nešto totalno nenadjebivo...najdraži od svih nastavaka u serijalu...dvojka i trojka uz njega...pa i Code: Veronica je vrhunska.

A opet, za ovaj RE4 remake što dolazi bi dao i bubreg

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Ili vrište kako su im RE4 i 5 super, a ja ko Pale sam na svijetu tvrdim da su jedini pravi oni sa PSOne :)
Priznajem da mi se na RE5 nisu ježile dlake na vratu kao na RE1 ili RE2 kad pauci ili psi iskoče kroz prozor, ali možda to ima veze što smo prevalili 40? Meni je RE5 jako dobra igra iako sam prvo totalno pizdio na sustav kontrola. Briljantna igra. Kad sam konačno pohvatao kontrole, kokao sam zaražene niggere with lots of joy. ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
RE4 i 5 dječje igre, obično napucavanje... ok, nije toliko loše, ali svejedno. S druge strane RE1, 2, 3 fenomenalna atmosfera, nenadjebiva kamera, isčekivanje što će te zaskočiti iza ćoška, štednja svakog metka i ono najvažnije, zagonetke, taman prava mjera da dodatno začini igru...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Da barem RE Zero, sto je izasao za GC, prebace na PS3. I onaj drugi isto (ne RE2, isto remake).
Edit: REsident Evil remake i Resident Evil Zero su igre o kojima pričam, RE2 i RE3 su jednostavno prebačeni na GC bez šminkanja. Isplatilo bi se nabaviti taj GC samo zbog toga i MGS: The Twin Snakes.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
RE4 i 5 dječje igre, obično napucavanje... ok, nije toliko loše, ali svejedno. S druge strane RE1, 2, 3 fenomenalna atmosfera, nenadjebiva kamera, isčekivanje što će te zaskočiti iza ćoška, štednja svakog metka i ono najvažnije, zagonetke, taman prava mjera da dodatno začini igru...

Meni je RE3 Nemesis bio toliko dobar da sam ga pred cca. godinu dana nabavio za PC, jedva ga pokrenuo (ipak uspio ;D ), te presao jos jednom. Zakon.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
REMake je najbolji Resident svih vremena, svi ostali se prema njemu mogu sakriti i apsolutno je jedna od TOP10 video igara svih vremena.

Nostalgija je ono sto vecini istice prvi dio se PSone, ali to je samo zato jer nisu dosli u priliku odigrati REMake.

REMake je mjesto gdje Resident Evil serijal pocinje i zavrsava, a sve druge igre su samo Lana Jurcevic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Full Tomb Raider stage demo

>:(

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
REMake je najbolji Resident svih vremena, svi ostali se prema njemu mogu sakriti i apsolutno je jedna od TOP10 video igara svih vremena.
Što je REMake?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Prvi Resident Evil koji je izasao samo za za GameCube. Puni scenarij (citavo odzemno podrucje je u njemu dobilo punu logiku), interaktivni zombiji, prave zagonetke, vrhunska glazba i jednostavno predivna grafika.


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
U jebemti, prvi RE na GC-u je strava... koja grafika, koja atmosfera... inače sam jedan od onih koji ne može igrati igru ponovo nakon što ju je prošao jer mi nije zanimljivo. Ovdje nije bio slučaj. Pretpostavljam da će to sada doći u ovome novome RE što su najavili, ovaj HD kurac, kako se zove?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Nece. U ovim "novim" HD remakeovima izlaze RE4 u "HD" (apostrofi su namjerni) i Code Veronica u "HD".

I jedna i druga igra su samo upscale vec postojecih tekstura uz mozda neka sitne dorade i 100% iste igre kao i prije, uz 16:9 podrsku za Veronicu.

Paradoks "RE4 HD" je to sto prema ovbjavljenim screenovima bolje izgleda GC verzija RE4 kada se igra na PC preko Delphin emulatora sa originalnim GC teksturama, nego ovaj novi "HD" remake.

Mene tu zanima samo Veronica, to je najbolji Resident nakon REMake (prvog) i RE Zero (koji mi je najbolji RE nakon prvog), Veronica je oravi hard.core Resident, za razliku od akcijske avanture zvane RE4.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Da, Code Veronica je zadnji pravi RE. U ono vrijeme malo pretaman, valjda nije bila dobro prebačena sa dreamcasta, ali odlična igra.

To će se odigrati, RE4hade me nimalo ne zanima.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Veronicu sam igrao nedavno po prvi put, nisam još završio. Je, baš je izvorni RE osjećaj, iako malo slabiji od prva tri nastavka. Moram si nabaviti GameCube, ima ih po 300 kn. Evo, da ne tražite po netu:

REmake:
http://www.gamespot.com/gamecube/action/residentevil/video/2863215/resident-evil-video-review?tag=summary;watch-review


ZERO:
http://www.gamespot.com/gamecube/adventure/residentevil0/video/2897420/resident-evil-0-video-review?tag=summary;watch-review