Author Topic: E3 2011 > besmisleni chat topic + vremena svih konferencija i streamova  (Read 40791 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Nostalgija je ono sto vecini istice prvi dio se PSone


amen

i meni je prvi RE nenadjebiv, iako bi me danas teško itko nagovorio da igram sa onim sustavom kontrola (okretanje na mjestu plus napred-nazad, jel se sjećate?). Jednostavno atmosfera.

isto kao što dobro znamo da GranTurismo 1 nije najbolji, al kad krene kombinacija Chemical Brothersa i Manic Street Preachersa u "everything must go" , samo što suza ne krene

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Meni su ipak The Cardigans iz GT2 bolji.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
ma bilo je svega dobroga, i Rob Zombie-a i svega, po meni su pretjerali jedino sa "Would?" jer nemoš "would?" stavit u igru, koliko god dobra ona bila, u neke svetinje se ne dira.

ali ništa neće nadmašit osjećaj prve vrtnje GranTurisma, prve odgledane špice i prvog odvoženog auta (Mazda Demio, na licencama, ako se ne varam onaj ispit zaustavljanja na 100m).

Offline poiux

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 596
Meni je u GT1 najbolja stvar "As heaven is wide" od Garbage.

Sto se tice Resident Evila, Code Veronica je vrhunska igra, bas pomome gustu, a i RE4 mi je jako dobra igra samo sto nju ne treba usporedivati sa prijasnjim Resijima nego sa akcijskim avanturama tipa Uncharted.

U svakom slucaju jedva cekam to izdanje mada sam ih obje nekoliko puta odigrao. 
PSN ID: poiux

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
meni je prvi cod ujedno i zadnji pravi cod koji sam odigro.
mp sam halo cjelu srednju.
ove nove pucacine su mi odurne sve nekakvo neznam imam dojam nekakvo nabrijavanje, opcenito u dosta novijih igara nekakvo nabrijavanje muzika pa suradnja s ovim i onim i neki "posebni" featuri i sl....
igro sam cod:world at war i modern warfare 2 i katastrofa a ovi black ops i ostalo boze sacuvaj to prepakiravanje istih igara samo neke nove mape i kampanje (tako sam skuzio da je).
resident evil nisam nijedan osim 5 igro i taj mi nije bio nesto i to samo co-op al veca fora je dead natino co-op.

i cek gamecube 300kn!?
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
al veca fora je dead natino co-op.
Mogli bi se nać za jedan assault.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
al veca fora je dead natino co-op.
Mogli bi se nać za jedan assault.

ajde  ;D
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Meni je u GT1 najbolja stvar "As heaven is wide" od Garbage. 

svaka čast, ja zaboravih skroz na to, stvarčina i po.

Kako se vrzmam po GT3, zaboravio sam skroz da je trojka imala ne pjesme nego mikseve za vožnju. Iznenadilo me skroz sa nojn-und-nojncih-luftbalons usred utrke 

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
al veca fora je dead natino co-op.
Mogli bi se nać za jedan assault.

ajde  ;D
OK, šaljem friend request danas.