Author Topic: GT6 PS3 ili PS4 ?  (Read 163865 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #180 on: April 24, 2013, 15:14:38 »
Za aute ne znam i da budem iskren, sasvim mi je svejedno. Što se mene tiče mogu sve postojeće ostaviti i dodati još nešto novih premiuma. Mogu i smanjiti bazu auta na neku dosta manju brojku pa ih sve staviti premium. Totalno svejedno. Samo neka bude nešto novih auta kojih do sada nije bilo, ponajprije europskih (to mi je uvijek bila želja)

Staze... neka stave sve iz GT4/PSP plus ove dosadašnje nove staze iz GT5, to će već biti korak naprijed. Neka dodaju još par novi RL staza tipa Silverstone, Bathurst... opet super. Očekivati nekoliko stotina staza je suludo ;D

Grafički izričaj može ostati potpuno isti, ne znam, ali meni igra izgleda sasvim u redu.

Nova karijera i licence, bolje organizirano i promišljeno... to nije nekakav problem za napraviti.

Par kvačica za online i to je manje više to... dobijemo klasični novi nastavak neke trkaće igre.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #181 on: April 24, 2013, 15:32:03 »
Meni je potpuno svejedno kad dolazi GT6 . Pa gledajte što ja vozim:
RaceRoom Racing Experience : BMW JUDD V8 @ Bathurst


Potpuno zadovoljan i sretan, jer ovo je stvarno prekrasno. FPS 60, kroz cijelu stazu (grafička odlično radi. ej Riba zaboravio sam ti odgovoriti u drugoj temi, grafička je GT7850). Najljepše od svega je da je to time trial i to za stvarne pare (eure) se vozi. Prvih 10 dobivaju novce. Jučer vozio sat i po i uspio sa 1700-tog mjesta na 150-to. Danas nastavljam  :D :D. Još sam na poslu i jedva čekam. Ko nekad na GT5 prologue.  :)

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #182 on: April 24, 2013, 15:49:09 »
To je možda ipak druga publika. Ali svejedno bilo bi odlično da Kazo malo više omogući da zajednica stvara svoju igru. Primjerice kao ovaj RRE Time trial ili automatizirana prvenstva itd. Dodalo bi još jednu novu dimenziju igri.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #183 on: April 24, 2013, 15:57:36 »
Uz duzno postovanje Sale, ali ovo je skroz nerealno :P

Ono, sve je na tracnicama, skretanje je kao da je central-pivot, nema ni trunke nestabilnosti pogona kroz tocke, a lateralni grip je sulud. Da ne pricam kako je kocenje samo stabilizacijsko, ono, kocnice ne sluze da zakoce auto, vec samo da dodaju pravac. Posve besmisleno.

Za usporedbu, stvarni V8 krug, rekord iz 2010 BTW:



I samo za pokaz kako u stvarnom zivotu cak i F1 bolid po Bathurstu mora vise kociti i kogigirati putanje zbog jump oversteera, a ovaj RRE se vozi kao da imas F1 gume, F1 ovjes i F1 aerodinamiku (samo je taj auto na filmicu sporiji u HP/hg ratiu, pa je razlika 7 sekundi na kraju):



Jedva cekam Bathurst u GT6 ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #184 on: April 24, 2013, 15:59:55 »
po meni gt6 moze na ps3 jer sumnjam da ce svi pokupovat ps4, karijeru treba skroz promjenit ucinit ju zanimljiviju sa vise fia prvenstvima i naglasak stavit na on line igranje s drugim vozacima diljem globusa (ne mislim open loby), vec ko neka prvenstva(prava sezona)..... i bolji zvuk

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #185 on: April 24, 2013, 16:09:28 »
Amar,
Nije ko po tračnicama, baš naprotiv. Sasvim je solidna fizika. Meni je stražnji kraj bio posvuda prvih deset krugova. Više se vozi sa gasom i kočnicom nego s volanom (ako imaš solidan komp pokreni igru i iznenadit ćeš se. besplatno je).
Grafika je još puno detaljnija nego se tu na videu vidi (1080p). Ovaj lik s videa je prilično dobro odvozio krug, skoro bez proklizavanja (naravno, tako je brže).

PS.: Marin Čolak trenutno drži drugo mjesto.

Sori na offtopic.

edit: http://game.raceroom.com/competitions/39/leaderboard

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #186 on: April 24, 2013, 16:42:48 »
Kakvo usminkavanje grafike? Grafika sasvim ok.
Nove staze na prvom mjestu, i naravno nova auta.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #187 on: April 24, 2013, 16:46:29 »
Bome, svaka cast Colaku, evo bas gledam koliko ima ljudi iz HR, Gregorgregor je silan ;D

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #188 on: April 24, 2013, 17:00:13 »
Covjece Colak je odvozio 1000 krugova oko Bathurst, 109h!! ukupno 190 sati u toj igri. Ja sam mozda na 2 :)

RRRE je samo Race 07 s novim autima i boljeom grafikom. Fizika je isti stari ISI based model kao GTR i GTR2. Nije lose za provozat se malo, ali daleko od danasnjih najboljih simulacija.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #189 on: April 24, 2013, 17:07:06 »
Covjece Colak je odvozio 1000 krugova oko Bathurst, 109h!! ukupno 190 sati u toj igri. Ja sam mozda na 2 :)

RRRE je samo Race 07 s novim autima i boljeom grafikom. Fizika je isti stari ISI based model kao GTR i GTR2. Nije lose za provozat se malo, ali daleko od danasnjih najboljih simulacija.

Jebiga, ima vremena nakon što je ubio onu malu.... nego, zar on ne bi trebao biti u zatvoru?

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #190 on: April 24, 2013, 17:09:42 »
Covjece Colak je odvozio 1000 krugova oko Bathurst, 109h!! ukupno 190 sati u toj igri. Ja sam mozda na 2 :)

RRRE je samo Race 07 s novim autima i boljeom grafikom. Fizika je isti stari ISI based model kao GTR i GTR2. Nije lose za provozat se malo, ali daleko od danasnjih najboljih simulacija.

Jebiga, ima vremena nakon što je ubio onu malu.... nego, zar on ne bi trebao biti u zatvoru?

Nije ni bio niti ce bit. Tako ti to ide kod nas.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #191 on: April 24, 2013, 17:14:12 »
Covjece Colak je odvozio 1000 krugova oko Bathurst, 109h!! ukupno 190 sati u toj igri. Ja sam mozda na 2 :)

RRRE je samo Race 07 s novim autima i boljeom grafikom. Fizika je isti stari ISI based model kao GTR i GTR2. Nije lose za provozat se malo, ali daleko od danasnjih najboljih simulacija.

Jebiga, ima vremena nakon što je ubio onu malu.... nego, zar on ne bi trebao biti u zatvoru?

Nije ni bio niti ce bit. Tako ti to ide kod nas.

Našao sam članak od prije točno godinu dana kad je podignuta optužnica... a ubio ju je u studenom 2010 ::)

Čitao sam da se oženio, a u 2011 na momačkoj je bio toliko pijan da je pao sa krova kuće kad je htio skakati u bazen, pa se poskliznuo i polomio i morao odgoditi vjenjčanje ::)

Izgubljen slučaj... al bitno da će slučaj otići u zastaru ili će dobit uvjet

Sorry na oftopiku, ali raspizdim se na ovakve stvari

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #192 on: April 24, 2013, 17:18:40 »
Dobar je decko, to smo odavno dijagnosticirali, bolje prihvatiti, nego se zivcirati.

Eto, vidis da je 2. na svijetu na Bathurstu. Bolje da vozi doma ispred telke nego na cesti jbg - svako zlo za neko dobro.

Nase sudstvo je ionako izgubljeni slucaj BTW Prica sa momacke je istinita

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #193 on: April 24, 2013, 18:05:48 »
@Sale kolko para za prvo mjesto? Evo skidam pa cu probat valjda....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #194 on: April 24, 2013, 18:08:18 »
A vidi ovoga kako je ispuzao iz bunkera čim je nanjušio novce


Samo upri Zoki, pokaži im svima ;D