Author Topic: GT6 PS3 ili PS4 ?  (Read 163890 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #90 on: July 15, 2011, 14:21:22 »
Hoće reć Pero da nije bitno kad je tko ušao u biznis igraćeg hardvera, dok god nam isporučuju kvalitetu. Nek se oni međusobno nadmeću i prepucavaju tko ima većeg/boljeg tehničara, a mi ćemo kupiti ono što nam odgovara. Ne pada mi na pamet zaklinjati se na vjernost nekom tamo proizvođaču koji pliva u parama, sve što me zanima je zabaviti se kvalitetno, jer život je prekratak za nešto drugo.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #91 on: July 15, 2011, 14:22:21 »
Rekao si da su danas vodeći proizvodjači konzola u utrku se uključili kasnije, dao sam usporedbu da danas vodeći proizvodjači auta su isto prije toga se bavili nečim drugim i tek se kasnije uključili i razvijali postojeću tehnologiju.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #92 on: July 15, 2011, 14:28:46 »
A, nije stvar u tome, svak se nadje kako da kažem 'ponižen' u jednu ruku ako nešto voliš, isto kao da kažem nogometaši zaradjuju, a blesovci navijaju, i ja sam prve korake u video zabavi napravio sa Nintendom, usput rečeno, kupio sam neki dan za male novce Super Nintendo i Game Boy crno bijeli, da vratim nostalgiju, ali ajmo nazvati 'ozbiljnije' igranje je krenulo na PS1 i Silent Hill-om, MGS, GT1....

I naravno da sam se nekako vezao za te naslove i konzolu, ne mislim ništa drugo igrati, voziti dok god bude PS i Sony-a ma koliko god oni zgrćali lovu na meni tj na nama, takav je život, meni ne smeta.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #93 on: July 15, 2011, 15:32:12 »
Hoće reć Pero da nije bitno kad je tko ušao u biznis igraćeg hardvera, dok god nam isporučuju kvalitetu. Nek se oni međusobno nadmeću i prepucavaju tko ima većeg/boljeg tehničara, a mi ćemo kupiti ono što nam odgovara. Ne pada mi na pamet zaklinjati se na vjernost nekom tamo proizvođaču koji pliva u parama, sve što me zanima je zabaviti se kvalitetno, jer život je prekratak za nešto drugo.
Ja sam mislio da sam i ja napisao upravo nešto u tom smislu. Ali izgleda da nisam bio dovoljno jasan.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #94 on: July 15, 2011, 16:08:33 »
Znam, shvatio sam ja tebe, potpuno, ali ne dira me to što oni zaradjuju, samo ne shvaćam šta si htio kazati što su se Sony i M$ uključili kasnije, a da je u biti Nintendo starosjedilac?!

Ako ćemo još unazad, prva videoigra u povijesti bio je 'Spacewar' iz 1962.
Napravili su je studenti s MIT-a, a 1971. pretvorena je u prvu konzolašku igru. Izdao ju je Computer Space, a imala je crno-bijeli ekran s malim svemirskim brodom koji se bori s dva letaća tanjura.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #95 on: July 15, 2011, 17:01:35 »
Prva računalna igra je bila vjerojatno neka forma pogađanja brojeva, tko zna kad, čim su izmislili kvazi-random generator...
Prva video igra je bila "tennis for two" na osciloskopu 1958.
Eto ti, pa si misli  :P

Inače, IBM je davno prije monopola u proizvodnji procesora za kućne konzole proizvodio pisaće mašine...
A moj stari je imo staru pisaću mašinu marke Mercedes  8)
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #96 on: July 15, 2011, 17:31:16 »

A moj stari je imo staru pisaću mašinu marke Mercedes  8)

To je iz vremena dok je Mercedes još radio kvalitetne mašine  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #97 on: July 15, 2011, 18:18:39 »
Jeli taj Mercedes jos ziv? Je li se da pogledati/razgovarati o kupnji? :)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #98 on: July 15, 2011, 18:43:49 »
Na moju veliku žalost, nije. Imao je krasna kurzivna slova i nikako ga ne mogu prežalit, al gospođa majka je jednom davno zaključila da joj zauzima prostor dok ja nisam bio u blizini... I tako je otišao u nepoznatom smjeru...  :'(
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #99 on: July 15, 2011, 18:44:10 »
A moj stari je imo staru pisaću mašinu marke Mercedes  8)

Jel ju garažirao?  ;D

edit: aha, sudbina je zadesila....
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #100 on: July 17, 2011, 16:31:19 »
A jebavas, pa koliko ima jos igara sto nismo odigrali, barem jos godinu dana mi treba da nadoknadim zaostatke. Sta ce nam nove konzole? Pero, sjeti se skoka sa GT3 na GT4, zar ne bi nesto tako rado vidio na PS3? Aj, imas igraonu, pa bi vjerojatno kupio novu gen day one, ali mi ostali?

Ali upravo iz tih istih razloga možda je logičnije navijati da "PS4" izađe što prije - pa dok mi lijepo odradimo zaostatke sa trice, novoj će cijena napokon pasti... također, tako ne bi bilo šanse da GT6 izađe odmah i provocira nas na ishitrenu kupnju, nego bi i on izašao tek koju godinu nakon nove konzole...
isto vrijedi i za kutiju
također za oba vrijedi i nada da će do tada makar jedan već biti probijen, ups, jesam li to trebao reći ili ne :P

Daklem, ja želim da nova izađe što prije, još dok imam gomiletine zaostataka pa mogu mirno čekati da kupnja postane povoljnija 8)

iako već pomalo štedim za novu, a što ću duže štedit veće su šanse za spiskat to negdje neplanirano. No, ako "ušteđeno"+cifra od prodaje stare konzole zadovolji... tek tad se neću lako odlučiti
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #101 on: July 17, 2011, 20:47:58 »
Zanimljivog stiva sam procitao. Taman za malo opustanja dok se chilla na moru i pozitivno razmislja nakon uglavnom prebrodjene zesce temperature...

E. A prolazom danas kraj kioska i u oci mi upadne novi broj EVO-a na cijoj naslovnici pise "Gran Turismo 6", a ispod toga neke nebulozne brojke sto se tice performanse automobila.

Moze li mi netko reci o cemu se radi?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #102 on: July 17, 2011, 21:03:44 »
Zanimljivog stiva sam procitao. Taman za malo opustanja dok se chilla na moru i pozitivno razmislja nakon uglavnom prebrodjene zesce temperature...

E. A prolazom danas kraj kioska i u oci mi upadne novi broj EVO-a na cijoj naslovnici pise "Gran Turismo 6", a ispod toga neke nebulozne brojke sto se tice performanse automobila.

Moze li mi netko reci o cemu se radi?

na čemu si ti??

novi broj EVO-a tj za ovaj 7mjesec na naslovnoj je 458 i mclaren

ovo gran turismo6 je bilo pred neko vrijeme, točnije broj 52 kolovoz 2010

test SLS vs R8 v10, 911 turboS, 599HGTE, V12 Vantage, Bristol Fighter
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #103 on: July 18, 2011, 11:12:41 »
Aha. Tolko o tom kolko pratim EVO... Ja konto to novi broj. Ma ok hvala na objasnjenju.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #104 on: October 14, 2012, 13:49:59 »
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=43179152&postcount=5007

Izgleda da će PlayStation opet biti poligon za isprobavanje novih tehnologija.