Author Topic: GT6 PS3 ili PS4 ?  (Read 163867 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #120 on: January 13, 2013, 23:58:30 »
Ovo je tomuch, samo muznja para. Ja osobno nisam ni PS3 iskoristio, znam cak i PS2 igrat.
Iskreno, hladim se od svega ovoga...
Neka je, gamer sam i želim za to dati novac, neko ga prokocka, neko ga prokurva, ja trošim ovo i želim nove radosti i nove sadržaje i nije mi žao ni marke, PS3 je davno izašao, vrijeme je za novu konzolu.

Od novog GT očekivam da bude novi/stari GT4, ni manje ni više.

Sony je išao 'mlako' sa PS3 u startu, sad budu žestoko sa jakim exluzivama i samo one mogu ekipu prebacit na PS4, jer kao što veliš, još znaš zaigrati PS2, unatoč tome što je PS3 na svakom polju donio napredak, prije svega online, PS4 osim grafike nema toga puno za ponudit(barem u početku) zato da bi ekipa ostavila PS3, treba im nešto jako na početku, vrlo jako...KZ4, MW4, GT6, Uncharted 4, God of War 4, 2-3 nova IP...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #121 on: January 17, 2013, 13:50:39 »
 ;D
psn id: petrenjdin

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #122 on: February 24, 2013, 14:30:15 »
GT6 na PS3, nadam se da ne..

http://www.siliconrepublic.com/digital-life/item/31603-scee-worldwide-studios-svp/

Quote
“Look at the games coming out on the PlayStation 3 like The Last of Us, Beyond: Two Souls, GT6, and then on the third-party side of things another fantastic Assassin’s Creed, GTA,” Denny listed. “It’s important for our content to have that kind of longevity because, as I was saying [about the PS Vita], the games that come through are going to get better and better over time.”

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #123 on: February 24, 2013, 14:32:23 »
Taman htio staviti. :)

Nadam se da ne. Hocu pravi proizvod. A mislim da i Kazo tako zeli.


EDIT: pao mi mrak na oči (ako će tako biti)

"Denny also let us know that cross-play between the PS4 and PS3 is technically possible, just as cross-play between PS Vita and PS3 is possible, and the long-term plan is to have a full catalogue of PlayStation games accessible on the consoles via the Gaikai streaming service."
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #124 on: February 24, 2013, 15:00:55 »
Ja sam apsolutno za i to što prije...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #125 on: February 24, 2013, 17:11:20 »
Treba prodat još kojih deset milja, a onda na PS4 nabace neki prolog sa pet stvarnih staza i onlajnom. Može.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #126 on: February 24, 2013, 18:49:30 »
Po nekom logicnom razmisljanju gt6 na ps3 mi nikako ne drzi vodu , mislim da je nesto krivo receno ili prevedeno..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #127 on: February 24, 2013, 19:37:07 »
Pa, ako je Kazo uzeo malo veće platno za crtanje ne bi me čudilo da PS4 verzija igre dođe koju godinu nakon predstavljanja konzole ;D

U tom kontekstu GT6 za PS3 je sasvim logična solucija :)

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #128 on: February 24, 2013, 19:42:47 »
Pa, ako je Kazo uzeo malo veće platno za crtanje ne bi me čudilo da PS4 verzija igre dođe koju godinu nakon predstavljanja konzole ;D

U tom kontekstu GT6 za PS3 je sasvim logična solucija :)
nedaj boze da izadje na ps3.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #129 on: February 24, 2013, 19:50:44 »
nedaj boze da izadje na ps3.

Zašto ne? Pa još ima skoro godinu dana do izlaska nove konzole... idealno za potrošiti vrijeme do dolaska konzole i nove igre, Sony i Polyphony zarade još brdo novaca, mi imamo što igrati, win-win situacija :)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #130 on: February 24, 2013, 20:08:58 »
nedaj boze da izadje na ps3.

Zašto ne? Pa još ima skoro godinu dana do izlaska nove konzole... idealno za potrošiti vrijeme do dolaska konzole i nove igre, Sony i Polyphony zarade još brdo novaca, mi imamo što igrati, win-win situacija :)

Sudeći po onom zadnje videu koji je imao i Seattle i Apricot Hill, grafika se ne ćini ništa drukčija od ps3 verzije. Stoga, mislim da GT6 ide na ps3. I kao što iznad stinger kaže, sasvim logički da će biti tako, svima je win-win situacija...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #131 on: February 24, 2013, 21:35:41 »
Po meni bi isto bilo fantasticno da dobijemo GT6 na PS3 i mislim da bi to bio najbolje iz poslovne perspektive - pricao sam o svim detaljima negdje na pocetku ove teme mislim. Naravno, nadam se da ce i neki GT izaci sto prije nakon izlaska PS4, pogotovo zato sto PS3 i PS4 igre nece biti kompatiiblne, pa se recimo PS3 verzija teoretskog GT6 ne bi mogla igrati sa PS4.

Jedini razlog koji me brine vezan uz GT6 na PS3 su prokleti problemi sa grafikom (tearing, alpha-efekti, head-tracking, limiti u Course Editoru, kad vec cjepidlacim dim u retrovizorima..) koji su stvarno previse za PS3. Mene ne smetaju ni najmanje stvarno, ali bojim se da bi opet svi srali po tome nemilice. A to PS3 ne moze rjesiti.

Ali uvijek i zauvijek glasam za GT6 na PS3, sa masom staza i novih izazova i doradjenim sitnicama, a onda ta ista igra da osvane na PS4 u prosirenom izdanju i kao plaftfoma za razvoj GT serijala na PS4.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #132 on: February 24, 2013, 21:48:18 »
Ali uvijek i zauvijek glasam za GT6 na PS3, sa masom staza i novih izazova i doradjenim sitnicama, a onda ta ista igra da osvane na PS4 u prosirenom izdanju i kao plaftfoma za razvoj GT serijala na PS4.

Toćno to!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #133 on: February 24, 2013, 21:54:39 »
Da, i ja sam to nekako slično zamislio. Postojeća igra sa hrpom novih staza, novom karijerom i ispeglanim sitnicama i to je to. Proda se još nekoliko miliona, vlasnici trojke se ne osjećaju zapostavljeni (ionako stiže još hrpa dobrih naslova, a ovo bi samo pridonijelo tome dojmu).

Ja iskreno sumnjam da bi izlazak nove konzole odmah u startu popratio tako jak naslov kao što bi to bio novi GT. Uostalom, tu je i ovaj Drive Club, to mi je puno primjerenija igra za sami start. GT je naslov koji bi se prodavao sam za sebe, a nova konzola je dovoljna sama sebi da prodaja krene uz neke "običnije" igre. Ako će konzola izlaziti u različito vrijeme za svako tržište, GT nije igra koja bi se tako trebala prodavati. Nekako mi je logičnije da novi GT za novu platformu dođe sa malim zakašnjenjem, kao novi poticaj prodaji konzole nakon prvog juriša kupaca.

Dakle, prevelika je rupa od sada pa do izlaska nove platforme da se ne bi zaradila lijepa para i imam dvojbu da bi tako jaka exkluziva izašla kad i konzola

Naravno, samo lupetam onako kako ja vidim te stvari :)

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: GT6 PS3 ili PS4 ?
« Reply #134 on: February 24, 2013, 23:04:29 »
Po meni je logicno da izbace gt6 na ps3. Zasad su izbacili samo jedan "puni" gt na ps3, ne virujem da nece iskoristit priliku i prodat jos nekoliko milijuna.
Zasad su za svaku generaciju izbacivali po dvi igre ;)