Author Topic: TrackDay i Rent-a-car  (Read 62564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #30 on: December 18, 2011, 17:41:06 »
drago mi je da smo se vidjeli

jbg Jura mi smo stajali kod zagrebačkog 10min i otišli jer nam se nije dalo smrzavati više, sad čekamo bar 3 mjesec da zatopli
ja ću probati uštediti koju kintu i preporučam svima drugima pa ćemo svi voziti puntića i ako bude time attack također, najbrži dobije 200e ako se ne varam

što se tiče westfield ta raketa ide 1.34min dok punto sa dobrim šoferom ide 2.07-8min hehe
evo kako izgleda 1.33 na motoru, a westfield ne ide preko 250 po ravnom što znači da je još brži kroz zavoje ;)


p.s. agent gdje ima rx8 za rentati?? i super vam je pas :D koja je to vrsta? čini mi se da sam vidio na nekoj emisiji takvog ili sličnog psa nešto ridgeback ili tak nekaj :D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #31 on: December 18, 2011, 18:15:11 »
Pa usudio bi se reć da je Punto kroz spore zavoje jednako brz kao i M3, bez problema. Bilo mi je fora prestignut Dadin 350Z koji je radio krug hlađenja. Svim silama sam ga jedava uspio proć, taj auto je stvarno bolid! A Westifieled je druga dimenzija...

Da, malo glupo što je bila zima pa nismo stigli svi skupa zajedno malo poćakulat...

Bilo bi odlično da nas se nađe 10-ak kirurga, složimo neki popust i udri lov na vrijeme!

RX-8 ima u Zaprešiću, ne znam kolika je cijena, vidio sam oglas na njuškalu... Tražio sam sebi jednu za kupit, jer sam se iznenadio koliko su jeftine (da ne bi netko krenuo ovdije u raspravu, znam koje su im mane i prednosti...)

Je Toni, to je Ridgeback ili Rodezijski gonič. Ovaj je još beba, ima 8 mjeseci  ;)

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #32 on: December 18, 2011, 18:19:03 »
Da bilo bi fora da nas bude više kirurga!
Možda sljedeće godine kad zatopli. A Ridgebacku ću ja povest društvo Dobermanku!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #33 on: December 18, 2011, 18:34:36 »
Svaka čast dečki!

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #34 on: December 18, 2011, 19:07:02 »
Ma dobro sve 5 vidit cemo se drugi put.
Punto je brz ko ostali kroz zavoje od civica brzi al opet skoro svi su imali 300+ks. Meni osobno najdrazi rjecki zavoj samo se ubacis i gas.
Skinuo sam grobnik za rfactor mislim da je slovenac i nasi radili i dobro au ga pogodili.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #35 on: December 18, 2011, 19:23:22 »
A sta je sa osiguranjem? Sta ako se sudaris s nekim drugim (osobni automobil,ne rent) i ostetis oba automobila?

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #36 on: December 18, 2011, 19:26:19 »
Mislim da pise u ugovoru koji potpisujes neko osiguranje da je ukljuceno u cijenu.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #37 on: December 18, 2011, 19:28:29 »
Nisam čitao izjavu koju smo potpisali, al ju je čitao Jura i kaže da oni pokrivaju štetu za vozilo. Pričam na pamet, al znam da je često slučaj da za vozilo nisi odgovoran do određenog iznosa, tad sudjeluješ s određenim postotkom, i ako oštetiš ogradu, to plaćaš ti.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #38 on: December 18, 2011, 19:40:23 »
Da bilo bi fora da nas bude više kirurga!


Da! :)

Nama iz Pule nije daleko, koji metar gore dole, ali u jednom smjeru oko 115 km. Sitnica. ;)

Inače, bas je strasno hladno bilo (bar nama iz Pule ;D , ovdje je do jucer bilo bar 10 stupnjeva po danu, a obicno i do 14-15), prije nego smo dosli, isli smo cura i ja do Opatije na kafe, tamo je malo prihvatljivije, ali isto svježe. :-\ ;)

Nego, ja se s druge strane sve vise bavim idejom da motor ode u prodaju ( :-\ ), a krenem u potragu za kakvim low-budget autom za gazit na trackayevima, tipa prvog clia sport ili nesto tome slicno (da ih se naci za 4-5 t €)... 50.000 km na motoru u dvije i po godine, nije da sam se zasitio, koliko bih malo okušao neke druge stvari a love za oboje se nema... :) To mi se vec jedno vrijeme mota po glavi, a od kada sve cesce motohappeninge zamijenjujem trackdayevima... hm... ;D ...cemo vidjeti... ;) ...najradije bih da mi uleti kakva zamjena, jer ce mi tesko biti bez i jednog i drugog ako idem samo na prodaju, pa kasnije na kupnju...

Jer R26 je od starog, a jedno je posuditi kola za provozati po cesti (mada mi je i to nezgodno, jer se moram voziti na drugi kraj grada radi toga), drugo je tuđim autom ici na trackday tj bas voziti po stazi... ;) Tako da dok se on ne zasiti i uzme nesto drugo, to nije solucija... ;D

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #39 on: December 18, 2011, 19:54:21 »
Super ako nisi odgovoran za stetu.
Koliko kosta upad na stazu za vozit se?
Da sam blize isa bi sigurno, eventualno i sredia neko auto bas za to

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #40 on: December 18, 2011, 19:56:35 »
Super ako nisi odgovoran za stetu.
Koliko kosta upad na stazu za vozit se?
Da sam blize isa bi sigurno, eventualno i sredia neko auto bas za to

Pa mislim da je netko napisao, Punto je bio 600 kn 10 krugova... mozes ti i M3 uzeti, samo sto je cijena "malo" veca... a vjerovatno trebas i pokazati odredenu kolicinu sposobnosti prije nego u ruke dobijes auto od 100+ t €... a ulaz u sam krug staze je bio 15 kn po osobi... doduse nekada je ulaz slobodan, nekada skuplji... Iako ako mislis voziti i to dogovoris unaprijed, mislim da je onda ulaz slobodan, tj. ne moras dati i za ulaznicu ali nisam siguran... Zavisi od organizatora...

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #41 on: December 18, 2011, 20:06:30 »
Vidia sam cijene rentanja nego pitam za cijene ako se zelis vozit sa svojim autom.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #42 on: December 19, 2011, 03:22:38 »
Ako bi bilo kakvog dogovora, ja bih isto došao sa nekom ekipom da podjelim troškove do gore.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #43 on: December 19, 2011, 03:27:42 »
Ako se bude islo tamo 3-4 misec ja definitivno idem, zelim odvest novo auto na stazu bar jednom.
Pa eto mi smo blizu pa mozemo skupa

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #44 on: December 19, 2011, 10:02:16 »
Vidia sam cijene rentanja nego pitam za cijene ako se zelis vozit sa svojim autom.


variraju po ljeti je skuplje, sad si mogao voziti od 9-15h za 80e inače je cijeli dan oko 100-120e
možeš uzeti i 1h tada je to cirka 50e
u tih 1h možeš napraviti 20ak krugova samo znaj da onda su ti te gume za baciti ako budeš ganjao
inače ako se malo suzdržavaš nećeš ubiti gume
www.motori.hr

if in doubt, go flat out