Author Topic: TrackDay i Rent-a-car  (Read 62975 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #60 on: December 20, 2011, 11:37:31 »
Da se driftat na Grobniku i sa slabijim autom (tako bar kažu ljudi koji su to probali). Ona kockica E30 je nešto slabija.

i ima 200kg manje od e36 ;D

da se driftati ali ako imaš manje od 200ks neće ići jednostavno, ali ono zimske gume nazad i deri miki

znaj da u driftu na grobniku gume nakon 4 kruga su gotove na ovim jačim autima
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #62 on: December 23, 2011, 12:57:05 »
Ma to je samo zbog frizure  ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #63 on: December 23, 2011, 23:57:00 »
evo jedan autić za stazu
http://www.motorsportmarkt.de/show/rennfahrzeuge/tourenwagen/ferrari-458-italia-gte-gt2.html

malo je skup al eto, ćemo skupiti pomalo ;D ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #64 on: December 24, 2011, 02:30:48 »
evo jedan autić za stazu
http://www.motorsportmarkt.de/show/rennfahrzeuge/tourenwagen/ferrari-458-italia-gte-gt2.html

malo je skup al eto, ćemo skupiti pomalo ;D ;D
Kad je tako, uzet ćemo 2.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo


Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #66 on: December 25, 2011, 13:57:55 »
opla 8)
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #67 on: May 01, 2012, 12:33:09 »
Jučer nešto upeklo sunce, pa rekoh što ću ležat doma, idem malo na Red Bull Ring  ;)
E kad bi to tako jednostavno bilo, al' dobro, nije bilo ni nešto kompliciranije.


Ekipa koja ove godine organizira trak day na Grobniku, organizirala je i jučerašnji track day na Red Bull Ringu (RBR) ili nekadašnjem A1 Ringu ili Osterreichring kako se staza zvala kada su ju otvorili 1969. godine. Da se odmah nadovežem na tu godinu, bahato izjavljujem da očito tada nisu bili nešto kreativni glede konstruiranja staze (bar ne ljudi iz ovog kraja ;)), jer staza ima 4 (četiri) ravnine nakon kojih slijede desni spori zavoji. Ali ajde dobro, svaki od tih zavoja je zeznut na svoj način. Sveukupno se staza sastoji od 8 zavoja, pa da vas šturo provedem kroz konfiguraciju staze.


Ono što daje čar ovoj dosadnoj (gas-u-pod - kočnica-u-pod) konfiguraciji su elevacije, tako da nema komada staze koji nije uz brdo ili niz brdo.
Pa tako odmah nakon starta slijedi kratka uzbrdica do prvog desnog zavoja od gotovo 90 stupnjeva u koji se zbog uzbrdice tik prije zavoja, kasno koči. Nakon toga gas-u-pod i opet kočnica-u-pod na uzbrdici prije 2. zavoja, najsporijeg zavoja na stazi. Odvratno spor i uzak zavoj.
Gas-u-pod po blagoj nizbrdici i odvratno kočnica-u-pod po nizbrdici prije 3. zavoja. Ako malo bolje pogledate konfiguraciju staze, primjetit će te da svi oštri zavoji (1., 2., 7. i 8.) imaju asfaltirane zone izljetanja prije pijeska, osim 3. zavoja u kojem ste odmah u pijesku. Zbog toga i zbog nizbrdice na kočenju, ovdje se koči rano. Usporedbe radi, prije 1. i 3. zavoja se postignu gotovo iste brzine (veća je prije 3.), i 3. zavoj se prolazi nešto većom brzinom, jedino što se za 1. zavoj koči na 150m, a za 3. na gotovo 250m...

Dobro, nakon što ste do sada tri puta ubili kočnice na mrtvo slijedi dio koji je kao "Pouhon" na Spa Framcorchamps, 4. i 5. zavoj. Ali opet stvari nisu prejednostavne, jer dok kočite za 4. zavoj, zbog blagih elevacija ne vidite stazu (čak ni ako ste visoki 2m i sjedite u Audiu TT ;)). 5. zavoj je zato savršeno pregledan i pravi je gušt kočit prije njega, namještat se kroz zavoj i katapultirat se van kroz 6. zavoj.
6. zavoj zapravo i nije zavoj ako ste pametno izašli iz 5. zavoja i ako ne vozite nešto "premoćno"...
Gas-u-pod i ne toliko kočnica-u-pod prije 7. zavoja, koji na slici ne izgleda oštro, i nije oštar, a opet kad ste tamo zbog činjenice što je na nizbrdici, imate osjećaja da je oštar. Nakon što se upozna s ovim zavojem, pravi je gušt jer se ipak treba rano kočiti (ne previše), namjestiti se i onda dosta rano po gasu na kratku nizbrdicu do 8. zavoja.
8. zavoj je također na nizbrdici i dosta je oštriji od 7., ali se da fino katapultirati iz njega jer se otvara za nizbrdicu do cilja.

Dosta za uvodni dio, a koga zanima povijest staze i svi njeni prijašnji oblici te što se sve vozilo na ovoj stazi, neka slobodno googla  ;)

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #68 on: May 01, 2012, 13:41:04 »
Čim dođete u malo mjestašce zvano Spielberg vidite da je sve uređeno. Odmah dolazite do RBR kompleksa oko kojega je sve divno i zeleno (očito je Zelena akcija napravila dobar posao) i čim dođete na ogroman zeleni parking u daljini na brdu ugledate stazu i čujete gotovo svaki auto koji je na stazi.

Nakon prolaska poznatog tunelčića koji prolazi ispod staze (taman prije 1. zavoja) otvara vam se još bolji pogled na stazu i morate paziti da ne "blejite" previše oko sebe jer će te se sigurno zaletiti u nešto ili nekog, osjećaj je stvarno "Wauuu, vidi ovo, a gle ono, jaooo"  ;D


Nakon što dođete k sebi, odlučite gdje će te se parkirati, za oko vam odmah zapne bičina koja dominira središtem staze:


Na cijelom kompleksu se vidi da je "jučer" preuređen i tek sad vidim da nisam ništa od toga uslikao, osim dva komada formule 1 koja se nalaze na zidu stubišta koji vodi do restorana i terase na prvom katu.


Da ne duljim dalje o staklenim restoranima, lounge baru i fensi terasi, spomenut ću samo da je WC opremljen hrpom zasebnih zatvorenih velikih tuš kabina u kojima se nakon znojenja na stazi možete fino oprati da ne smrdite još i na putu do doma  :-*

Prije izlaska na stazu treba snimiti što se sve vozi danas... paaa hrpa Porschea jer je "neki" talijanski klub Porsche danas s nama na stazi. Odmah ću napomenuti da ih ima svakakvih (vozača), ali da sa svima možeš pričati, blejati oko auta, pipati, probati, lijepiti im kamere po autu, šaliti se... ma sve! Samo treba biti pristojan i ne tražiti ih ključeve  ;)





Ma hrpa Porschea...                                                                                          ... kojeg odabrati? ...

Bilo je tu i domaćina, ali se oni nisu vozili po glavnoj stazi, već po svojoj "maloj" stazi (to su vam oni "krugići" ispod 5. i 6. zavoja).


Moram priznati da nakon što sam X-bow vidio u živo, imam žarku želju vratiti se ovdje i probat to čudo! I zašto ga nema u GT5???

Pa onda najglasnija (uz "naš" R8) ekipa na stazi. Prebrzi i Prežestoki su! I sada tek vidim potpuni smisao ovakvog tipa vozila: bez problema ga svakodnevno možeš koristiti, pa onda s guštom doći s njime na stazu; na stazi biti među najbržim i ono bitnije, guštat ko nitko! I onda se sa istim setom guma i kočnica bez problema vratit kući. Hoću jedan!



Još malo "Engleza" i svega ostalog...





Na stazi je bio još i tamo-neki-Viper-sa-krilom i neki-narančasti-M3, al su bili prebrzi za fotić pa sam ih snimio kamerom i nadam se da ću jednog dana uploadat te snimke da i čujete kako je na RBR-u.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #69 on: May 01, 2012, 15:50:55 »
Divim ti se! Di je like i subscribe gumb? 8)
To si bio ovih dana?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #70 on: May 01, 2012, 16:14:29 »
Koliko Caterhema.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #71 on: May 01, 2012, 16:36:51 »
I onda je nakon pauze za ručak došao red da se i ja provozam po stazi. Ovaj puta je weapon of choice Audi TT-S.


Stavljam svoju vjernu biciklističku DH Dainese Raptor kacigu na glavu i ajmooo! Prethodno je bio dogovor da me Rajmond provoza po stazi pa da ju bar malo upoznam s obzirom da sam prvi puta ovdje, ali sam bio nestrpljiv pa sam to odbio. Valjda sam preko youtube-a dovoljno naučio...
Mjenjač prebacujem u Sport mode i lagano krećem prema stazi. Odmah da kažem da je Sport mode odličan dok ubrzavate jer savršeno mijenja brzine (ko GT5), jedino dok kočite ne reagira dovoljno brzo (ne mijenja u nižu dovoljno brzo), pa onda tek ako na izlasku iz zavoja stisnete gas u pod, mjenjač se probudi i prebaci u niži stupanj. Zato sam vozio tako da dok ubrzavam mjenjač radi svoje, a onda na kočenju ja stišćem gumbe na poleđini volana. I opet su ti gumbeki bezosjećajno smeće ko i u R8. S tim da zahvaljujući apsolutnoj tišini ovog TT-a, kroz kacigu nikako ne možete čuti jeste li prebacili u nižu ili ne! Ali kažu da se nakon par dana za volanom navikneš na gumbeke i stekneš osjećaj...

Izlazim na stazu sa Rajmondom kao suvozačem i prvi krug, kao i uvijek, lagano i slušam njegova uputstva. I eto ti mene, već spavam dok mi on govori da kočim, kočim, kočim prije zavoja. Drugog zavoja, a ja sam na neku foru mislio da je prvi... ah, malo mi sunce lupilo u glavu. :o ;D I onda moj komentar dana: "aha, ovo je bio 2. zavoj, znači sada ide 3.?!". :-X Ok, prvi krug prolazim lagano i nakon što sam se uvjerio da sam naučio stazu, a i suvozač me navodi na pravilne putanje, mogu se počet ozbiljnije voziti.

Drugi, treći i četvrti krug vozim sve brže i opuštenije, pokušavajući što bolje slušati Rajmondove navode, ali i dalje radim previše grešaka da bi postigao neko ozbiljnije vrijeme. Ovo "ozbiljnije" za mene znači ispod 3 min. Previše kočim, kasno dajem gas na izlasku iz zavoja i rano ulazim u zavoj. Ali je to i dalje zadovoljavajuća vožnja i nakon petog kruga hlađenja, sa smiješkom izlazim iz auta na pauzu.

Slijedi dakle pauza da prije svega kočnice dođu k sebi, pa onda mogu odvesti i drugu turu od pet krugova (zapravo dogovor je da vozim 2x15min. ali vam to ispadne taman 2x5 krugova). Opet se moram vratiti na tu konfiguraciju staze koja vam uništi kočnice ko' da su od aluminija!  ;D ;) Odvratno, i ono najgore, ako su vam na prethodnom kočenju kočnice radile, to ne znači da će raditi i na sljedećem, tako da će te u jednom trenutku sigurno izgledati ovako  ??? ??? ??? :o :'( :'( :'( Al' dobro, to vam se neće desiti u tri brza kruga, ali u četvrtom je definitivno za očekivati.
Prilazi mi Rajmond i pita "I, kako ti se čini?". Raspravljamo o tim kočenjima i kočnicama, kako gume zapravo dugo traju i prisjećam se raznih testova usporedbe TT-a s konkurencijom. Jedan od ponekad uspoređivanih konkurenata je Nissan 350Z, kojega sam imao prilike voziti dva dana po Zagrebu i široj okolici (Zagorje). Odmah spominjem kako je TT puuuno jednostavniji za vožnju i iskorištavanje maksimuma nekome poput mene, te kako se TT-ova masa zapravo ne osjeti toliko koliko Z-ova. Dobro, Z ima moćnije ubrzanje i čuje se za razliku od TT-a i ipak bi jednog Z-a u garaži, osim kad padne kiša...
I da, ako se jednog dana odlučite za rent nekog vozila na stazi, ako ste amaterčina kao ja, definitivno se odlučite za nešto slabije prednjeg pogona ili nešto "dostupnih" performansi.

Vrijeme je za drugih pet krugova i sada mi društvo kao suvozač pravi jedan od talijana (ekipe vlasnika Audija). Prvi krug zagrijavanje i micanje letećim projektilima. Za razliku od mog dosadašnjeg iskustva sa Grobnika, ovdje svi voze neke bijesne pile (vidjeli ste i sami fotke iz prethodnog posta), i to ih baš voze! Ludi manijaci, al fora je kad se u (npr.) 7. zavoju mičeš lijevo pa onda pored tebe bočno uleti Carrera i u dimu odjuri iz zavoja!  8) 8) 8)
I taman prije posljednjeg zavoja propuštam još jednog Porschea i dok uz struganje guma po blatobranu ko manijak izljećem prema startno/ciljnoj ravnini, šalim se sa suvozačem "ajmo ga sad naprat". Na kraju ispada da smo jednako brzi ko taj Porsche, jer se očito čovjek odlučio za ne-izvlačenje-maksimuma, pa drugi krug vozimo nabrijani njemu na guzici. Prezabavno i gušt. Odmah se mozak prebaci kao da sam u nekom od Člaskih custom eventa!  ;D

Na kraju drugog kruga naš prijatelj u Porscheu odlazi u boks i mi dalje u treći krug nastavljamo sami. Sjetim se da je kod startnih semafora taman ogroman sat, pa pamtim vrijeme prolaska i odlučujem da je došlo vrijeme da se odvezem ispod 3min. Sljedeća tri kruga već vozim brže iako i dalje znam zeznuti ulazak u 4. zavoj (prerano uđem) i još uvijek kasno dajem gas na izlasku iz nekih zavoja. Suvozač mi pomaže koliko može i ohrabruje me da vozim koliko znam i umijem (ne preko toga) i uvelike mi pomaže stalno gledajući u retrovizor ne bi li me na vrijeme upozorio na neki nadolazeći projektil. Recimo onaj crveni Viper nismo ni vidjeli, samo je projurio pored nas po ravnici  :o ;D

Guštam treći, četvrti i peti krug, standardno raskeljeni osmijeh na licu. Sad već poznajem stazu i tu i tamo gume zacvile a ni konfiguracija mi nije toliko dosadna. Svaki zavoj zapravo ima svoju draž.
Sve do sredine šestog kruga kada me na kočenju za 4. zavoj oblije hladan znoj - kočnice su dale svoje. I nije samo da TT ne usporava kako sam očekivao, nego i bježi u desno prema travi od koje sam udaljen svega desetak centimetara :'( Popuštam malo kočnicu, brzinom munje volanom korigiram putanju i 4. zavoj prolazim bolje od Schumachera kad je u F1 postavio rekord kruga!  ;D ;) I opet ista priča, suvozač ne zna što se događa, već si misli da sam konačno skužio kako se prolazi taj zavoj  ;D
Kočim za 7. zavoj i definitivno odustajem od daljnje brze vožnje, kočnice su se pregrijale. A pitam i suvozača, zar nismo već trebali biti u boksu? "Ma ne brini, voziti još ako hoćeš" odgovara mi. I mogao sam sedmi krug vozit lagano kako bi ohladio kočnice pa onda odvesti još koji brzi krug, ali ja više nisam mogao dalje. Kako TT ima serijska sjedala, a ja sam žgoljav i uzak tako sam kroz brze zavoje, pogotovo 4. i 5., dosta plesao po sjedalu i morao sam se opirati što me umaralo s obzirom da unutarnji šavovi ispod trbušnjaka i dalje drže (prije šest i pol tjedana sam bio na operaciji jetre).

To je to za danas, sedmi krug se hladimo i ja sam presretan zbog svega, pa i zbog toga sam sam unatoč greškama i micanjima sa staze odvozio ispod 3 minute  ;D
Di ćeš bolji dan, spavam u autu dok nas najbolja supruga vozi kući.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #72 on: May 01, 2012, 16:39:37 »
@ DogZy: dobro je da tekst ne počinje sa "Jučer nešto upeklo sunce, pa rekoh što ću ležat doma, idem malo na Red Bull Ring"  ;)

@ Ljubusak: da znaš da sam te se sjetio!

I Toni jedva čekam da odemo na The Ring i tamo se provozamo ko ljudi.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #73 on: May 01, 2012, 17:03:27 »
Haha wow 8)
Vjeruj mi kad ti kazem da sam to zaboravio, upijao sam ko spuzva ono ispod! Jel to bio stock tt s? Koliko te kostao Red Bull Ring?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: TrackDay i Rent-a-car
« Reply #74 on: May 01, 2012, 19:29:22 »
Nema ih na netu ispod 13 000 eura, preskupo za jednog sad novo pečenog obiteljskog čovjeka.  :'(
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo