Author Topic: GTSurgeons Videos • sluzbeni video/replay topic  (Read 75539 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GTSurgeons Videos • sluzbeni video/replay topic
« Reply #75 on: June 18, 2013, 21:50:30 »
Zajebana NSX.. kvrcnio sam te previse puta ovo si trebao ti dobit. Ali da sam dobro odmjerio finish, jesam  ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GTSurgeons Videos • sluzbeni video/replay topic
« Reply #76 on: June 18, 2013, 22:09:01 »
Ljepota je bila vas gledati.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GTSurgeons Videos • sluzbeni video/replay topic
« Reply #77 on: June 18, 2013, 23:27:26 »
Zajebana NSX.. kvrcnio sam te previse puta ovo si trebao ti dobit. Ali da sam dobro odmjerio finish, jesam  ;D
A imao sam i ja svojih trenutaka gdje sam kvrckao tebe  ;D . Mislim da je ovo ipak bila tvoja zaslužena pobjeda , a ja prezadovoljan drugim mjestom u odličnoj utrci.

Prolazak kroz prvi i drugi zavoj u 4. krugu (6:00-6.25) je bio ,što je Kizo reko ; baš đentlmenski  .Kao i ulazak u zadnji zavoj i SC ravninu na kraju 2. kruga ZG-a i Mateja (3:35-3:40) , iako mi se čini da nije u tom tonu baš i završilo  ??? (3:50-4:15)

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GTSurgeons Videos • sluzbeni video/replay topic
« Reply #78 on: June 19, 2013, 00:07:39 »
Bilo je gusto cijelo vrijeme, nije se nitko mogao odvojit. Meni NSX ima cudan handling, samo odjednom naglo pobjegne zadnji kraj kao i tebi sto je pobjegao u predzadnjem zavoju. I totalno drugacije saltamo, ti cim dotakne crveno a ja ga pruzim, ne znam sad koje je bolje od toga dvoje ako i ima neke male razlike.