Author Topic: MIAMI VICE iliti Muska ljubav prema Testarossi, Tomu Sellecku i Donu Johnsonu  (Read 48989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Testarossa i F40, i pokrio si sve što automobilizam traži ;)


(cestovni, jel)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Testarossa i F40, i pokrio si sve što automobilizam traži ;)


(cestovni, jel)


mijenjao bi ja i Testarossu i F40 u paketu
za jedan 355

što reći, 100ljudi 100ćudi

http://spectacoocars.com/photos/large/ferrari-f355-spyder-red-7.jpg

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
ma to je za mlade, ne razumiju sto su neke finije dubine uzitka kao takvog ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Testarosu sam probao samo u Toca-i, i ne svidja mi se, preduge brzine. Sad, mozda ni je PD bolje odradio, a i custom gear ratio moze pomoci. Ali da, F355 je legenda, a moj je favorit 308 GTO. Od Majorettea.

Sad sam tek skuzio! I ja sam vozio taj model, po maminom tepihu :D

(al imam paljenje...)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Ustvari, bio je Burago, ne Majorette. Neke ljubavi odolijevaju vremenu, Ferrari je jedna od njih. Iako, kad vec mastamo, ne znam koliko bi mi se mentalni sklop (novce namjerno ne spominjem) trebao promijeniti da kupim jednog. Ono, Ferkana se nadje po 30 000, ali to nije auto za svakog. Ne bih volio privlaciti paznju okoline na taj nacin, tako da bi eventualni dobitak teskih milijuna na lotu vjerojatno obiljezio nekim M3, a legendu pustio da ostane u snovima. Joj, te nocne...

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Ferarri iziskuje posebno održavanje, česte polugeneralke, čak i uz novce rijetko ko ima volju za takvim nečim.

A u ovoj usranoj zemlji usranih ljudi percepcija okoline se mijenja nagore i samim prelaskom sa srednje klase na običnog BMW-a, mogu mislit kakve tek frustracije i zavist izaziva Ferarri.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ja sam valjda jedini kojeg ferkan nimalo ne pali, ono, u smislu da bi ga htio imati ili nešto takvo. Ok, volio bih provozati, ali imati nikad. Isto je i sa lamboima i ostatkom ekipe...  Jedan tamno sivi 911 Carrera i to je to... skromno :)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Nije ova tema o ljubavi samo prema Ferrarijima... ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
mene je 911 palio sve dok sa firmom nismo nešto s njima radili pa bio tamo i sjeo, probao. Osjećaj za volanom je meni bezveze, prestrma ona centralna jedinica. S druge strane odvratna izvana Panamera, iznutra je nešto fenomenalno.
Ako ćemo pljuvati po ikonama, nikad neću zaboravit Murcielago ispred mene, a oba mu fara zamagljena iznutra kao na prethistorijskoj stojki

Ovo ljeto u Trogiru 458 kraj mene. Dojam nikakav, malen i izobličen auto. Nema do klasike. I tu se vraćam na 355  ;D


Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
I tu se vraćam na 355  ;D


Stim si sve rekao, ikona
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
mene je 911 palio sve dok sa firmom nismo nešto s njima radili pa bio tamo i sjeo, probao. Osjećaj za volanom je meni bezveze, prestrma ona centralna jedinica. S druge strane odvratna izvana Panamera, iznutra je nešto fenomenalno


To jedino znači da nisi vidio novi 911 ;D

Unutrašnjost iz Panamere ;D

http://www.porsche.com/uk/models/911/911-carrera/gallery/#

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
vidio sam novi 911 i krasan je na slikama koje sam gledao

kad se sjedne u 911, sjedi se nisko i tvrdo. Premalo mjesta za mene, a sasvim sam prosječan (187cm). Centralni greben je (bio) prenisko, osjećaj je čistog sportskog vozila u kakvom ne mogu zamisliti česta duža putovanja. tj. mogu, ali s kompromisima.
Panamera je udobna i komforna, mjenjač je točno gdje treba biti i sve je pregledno. Uživancija.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
pa to ti i govorim... novi 911 bi trebao biti bolji iznutra jer ima unutrašnjost od panamere

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
kad opet pogledam, jesu, digli su malo centralni greben

a ok, ništa onda, nać dobar pos'o i ušparati sto iljada eura u par mjeseci i kupiti si ga. ništa lakše.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Ja sam onomad slinio na crveni 911 turbo, vaki: