Author Topic: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja  (Read 34630 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« on: September 20, 2011, 18:28:08 »
Znate već, da se polagano počnemo dogovarati poneke korisne sitnice, tipa

- tko ima namjeru igrati online i kada bi mogao krenuti

- koji bi termini većini najviše odgovarali, npr. petak, subota...

- kakva su iskustva sa F1-2010 on-lineom, koje su opcije tamo postojale, kakve vrste utrka su bile moguće...
  Ljudovi koji ste ga igrali on-line, recite kakve su opcije uopće postojale i kakva su vam iskustva... Ikrale, Rasta, Amare

(to ćemo svakako otkrivati od petka, ali Amar bi nam već i sad mogao dati nekakav hintić oko on-line opcija, ako za 2011 ima novosti) Daaaj čika Amar, daleko je taj petak :-\


- Prijedlozi, prijedlozi za prijedloge... Uglavnom da baš ne gubimo vrijeme na totalne banalnosti koje i do samog petka možemo donekle već formirati

- npr. kakve teme bi nam ZAPRAVO trebale, jer ova tema je prvenstveno o TOME!
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #1 on: September 20, 2011, 18:36:44 »
Ja na primjer jedva čekam da Tomi kaže da će doći ;D

Oprosti, Tomi, ma ti sigurno kužiš poantu, šala mala baš zato jer nam fališ :-*
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #2 on: September 20, 2011, 19:14:47 »
Volim i ja tebe Fedro ;D

Čak sam razmišljo da uzmem ovaj F1. Bio bi mi to prvi. Kvalitetna i stabilna online podrška bi me svakako privukla, ali tko može garantirat da će tako bit? I tko od vas planira ovo uzet / je već uzeo?

Ali... Nemam novaca :( Sve se na ljeto potrošilo, a nova tisućica mi nije sjela još :( Čak sam se i nabrijao malo jer mislim da bi to bio zanimljiv izlet u nešto novo. Za GT5 čekam tmurnija vremena, koja se čini se lagano i stižu, dok mi je sad lijepo ovako odmarat se i čamit.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #3 on: September 20, 2011, 19:20:13 »
Ajooooooooooooooooo

al bar sam sad siguran u tvoje osjećaje pa dobro ;D
GT će ipak nadživjeti sve, pri tom mislim na barem još par generacija konzola
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #4 on: September 20, 2011, 19:30:09 »
Pogledam sad malo okolo komentare na igru i slično pa razmislim. Mogao bih nekako iskombinirat i doć do para. Ipak mi je tu i novi komp koji uskoro dolazi pa ću se napokon bacit na programiranje i štošta drugo kako Bog zapovjeda, a i na RPG-ove naravno ;D

Još ću razmislit...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #5 on: September 20, 2011, 19:45:29 »
Podrska je (za F1 2010) sjajna. Zatvoreni lobiji, inviteovi, leaderboard (za time trial), friend liste, odredjivanje pravila, sve je tu i radi super. Mana igre su bili bugovi u pocetku, sto se kasnije ispravilo, i ukupno online iskustvo je takvo da GT5 moze samo biti zavidan. Tko ce voziti, nece biti razocaran, jer nova F1 moze biti samo bolja. Jedina joj je mana 370 kn prevelika cijena za moje mogucnosti. Siguran sam da cete se snaci i bez mene, a preporucam vam da posaljete friend request ljudima sa nL foruma kao sto su Godsmack, Briatore i jos par njih, decki su okej. Brzo ce se skupit ekipa, tako da se ne bojim da ce vas falit.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #6 on: September 20, 2011, 19:55:52 »
Podrska je (za F1 2010) sjajna. Zatvoreni lobiji, inviteovi, leaderboard (za time trial), friend liste, odredjivanje pravila, sve je tu i radi super. Mana igre su bili bugovi u pocetku, sto se kasnije ispravilo, i ukupno online iskustvo je takvo da GT5 moze samo biti zavidan. Tko ce voziti, nece biti razocaran, jer nova F1 moze biti samo bolja. Jedina joj je mana 370 kn prevelika cijena za moje mogucnosti. Siguran sam da cete se snaci i bez mene, a preporucam vam da posaljete friend request ljudima sa nL foruma kao sto su Godsmack, Briatore i jos par njih, decki su okej. Brzo ce se skupit ekipa, tako da se ne bojim da ce vas falit.


Hvala Igore, Kralju, ovo s preporukom igrača s nL je zbilja koristan prijedlog da se okupi ekipa :D
Ali uz ovakvu pohvalu opcijama igre koje si tako opisao i nahvalio sigurno ćeš motivirati i još više kirurga da navrate... do Spa ::)

Bilo bi jako dobro da kada ju uspiješ nabaviti, onda i sam organiziraš neko prvenstvo s terminima koji tebi odgovaraju (s obzirom na tvoju satnicu) obavezno bih dolazio i guštao s tobom i svima :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #7 on: September 20, 2011, 20:17:19 »
Sada mi je i Amar javio za jednu slatku opciju, a to je da se može odrediti koji je minimalni level dosegnut u igri preduvjet ulaska u lobi.
Tako da postoji nada da čak i u otvorenom lobiju možeš okupiti igrače koje ne poznaš, ali za koje je očito da su igru doživjeli ozbiljno :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: F1-2011 - jedna tema samo za on-line pripreme
« Reply #8 on: September 20, 2011, 22:54:53 »
Ja cu ju nabavit kad-tad, pa ce se vozit, ima vremena. Ovo s levelima je i u 2010 isto.
Naravno da se nadje okej ljudi i u javnim lobijima, ali ima i onih s visokim levelima koji voze s driving line, assistima i navikom nabijanja bolida koji ih stize u zid. Inace, u F1 2010 se jako dobro vozi bez ABS-a, i vec vidim da ces uzivati u igri kad dodje. Ja cu probat nakratko posudit od Kiselog, tek toliko da vidim sto propustam. ;)

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #9 on: September 21, 2011, 11:29:42 »
Frend MP4 i ja smo u iscekivanju poziva da pokupimo igru tako da ce nas biti...
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #10 on: September 21, 2011, 11:38:59 »
Ja cu moci voziti samo s vama odavde, jer vise nemam mjesta na friend listi i ne mogu nikoga dodati - ali pohvatat cemo se nekako.

Vec sad najavljujem kako trazim raspolozenog suvozaca, brak i djeca nisu prepreka, pozeljno nepusaca ;D, za co-op prvenstvo, radi se o punih 19 utrka koje bi volio odvoziti u Long Race Weekend modu (3 x Practice session, trokruzne kvalifikacije, utrka na minimum 20%) i sa svim assistima na simulaciji i minimalno Professional AI.

Pa kad dobijete igru, biljezim se sa stovanjem ;D

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #11 on: September 21, 2011, 15:00:39 »
Nadam se da cemo se vidit na stazi ,f1 10 je radila bez greske onlajn ali najprije cu malo karijeru odvozit da udjem u stos drs i kersu itd, a u medjuvremenu mi salju mail da je sutra mogu preuzeti  ;D ;D ;D
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #12 on: September 21, 2011, 17:10:47 »
Naravno Amare da sam zainteresiran ako si i mene računao pošto sam na gamepad. :)
Jedino mislim(tu ne računam online-coop) da bi bilo bolje da se ne guramo u petak i subotu navečer jer sam si to planirao ostaviti za GT.
Ali kako se dogovorimo. Nadam se da neću dugo čekati da dođe. Ko za vraga ovaj bi vikend trebao na paraglajding(ako bude dobar vjetar), a iduči tjedan počinjem sa krečenjem. Ni do sada nisam imao vremena! Ali kad to prođe onda krečem u napad...
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #13 on: September 21, 2011, 17:37:21 »
Nadam se da cemo se vidit na stazi ,f1 10 je radila bez greske onlajn ali najprije cu malo karijeru odvozit da udjem u stos drs i kersu itd, a u medjuvremenu mi salju mail da je sutra mogu preuzeti  ;D ;D ;D

Sutra! Sutra!? #%^^&@* je cevrtak!!! Kako, tatu im... ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #14 on: September 21, 2011, 17:42:34 »
Sutra bi svuda trebala biti...