Author Topic: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja  (Read 38205 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #30 on: September 22, 2011, 22:25:20 »
ds3 ok kontroliranje, dfp super samo uc linearity morat malo podesit, sa pedalama se moze jako dobro dozirat ovezo sam par krugova bez svih asista inace imam samo tcs i abs upaljen makar se i bez njih moze po suhom na ds3 a na kisi malo tricky al opet ne pretesko.
igra nije simulacija ali bome nije ni arkada nego taman izmedju super pogodjeno i cini mi se bolje se izvodi od prethodnika.
online nisam probo, u proslom f1 online mi je sasvim solidan bio tako da me ovo sta je zg reko cudi.

ali inace formula osjecaj je tu a to je glavno to sto nije cistokrvna simulacija jos bolje jer bi izgubio zivce.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #31 on: September 22, 2011, 22:41:43 »
Ma raduje me hrpa novih staza... To će mi bit možda i najsvjetliji dio igre. Uz, naravno, činjenicu da sam ovo totalno neplanirano uzeo i da sama igra nije mala stvari, bit će tu zabave...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #32 on: September 23, 2011, 07:47:51 »
Jucer sam malo vozio i mogu reci da je odlicna ali ipak malo prebrza na pojedinim stazama, auti izgledaju fantasticno , handling je sad kako treba biti ,poceo voziti karijeru s wiliamsom,a online cu kroz par dana testirati..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #33 on: September 23, 2011, 10:52:06 »
Frend i ja danas zapocinjemo Co-op sa Williamsom a mozda i sa Force Indiom. Pa cemo vidjeti kako ce se ponasati online sa dvije domace veze. 
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #34 on: September 23, 2011, 10:55:56 »
Jucer sam malo vozio i mogu reci da je odlicna ali ipak malo prebrza na pojedinim stazama, auti izgledaju fantasticno , handling je sad kako treba biti ,poceo voziti karijeru s wiliamsom,a online cu kroz par dana testirati..
Kako prebrza, hebate?

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #35 on: September 23, 2011, 13:08:07 »
Meni još ne stiže. Podne je i još nema poštara... Pih. Ha valjda će doći danas.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #36 on: September 23, 2011, 13:12:15 »
Osobno ne znam ja tu igru koja prvih dana nije imala on-line problema.
Mozda F1-2010? Ali na primjeru naseg foruma vidimo koliko je manje ljudi nju kupilo od ove nove.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #37 on: September 23, 2011, 14:44:37 »
Jucer sam malo vozio i mogu reci da je odlicna ali ipak malo prebrza na pojedinim stazama, auti izgledaju fantasticno , handling je sad kako treba biti ,poceo voziti karijeru s wiliamsom,a online cu kroz par dana testirati..
Kako prebrza, hebate?
Primjer singapur 1 38 , a gledam prije free pratice 1 48 , a rekord je mislim oko 1 43 , monaco 1 10 bez nekog napora..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #38 on: September 23, 2011, 14:56:43 »
Meni nije prebrza, moja vremena su identicna stvarnima, ako sto su i vremena AI na Professional uglavnom tocna koliko sam gledao - problem je jer si ti prebrz ;D

Tako da ce smrtnicima biti okej, a vama svemircima je sve ionako 3 sekunde prebrzo :)


Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #39 on: September 23, 2011, 15:32:04 »
napokon stigla, zalio se ''postar'' da imaju 5.000 komada. ebeno
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #40 on: September 23, 2011, 15:32:31 »
Upravo i meni stigla! :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #41 on: September 23, 2011, 17:42:11 »
Meni nije prebrza, moja vremena su identicna stvarnima, ako sto su i vremena AI na Professional uglavnom tocna koliko sam gledao - problem je jer si ti prebrz ;D

Tako da ce smrtnicima biti okej, a vama svemircima je sve ionako 3 sekunde prebrzo :)


Na expert sam vozio race weekend singapore i u kvalifikacijama hamilton je isao 1 35 9 , nakon sto sam mu srusio 1 36 9 , malo prebrzoooooooooooooo, sad pratim free pratice live na singapuru 1 46 na mekim gumama se ide..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #42 on: September 23, 2011, 18:12:53 »
Nisam pretjerano oduševljen igrom, ali je zanimljivo.

Najviše sam se radovao novim stazama. Online nisam još probao, prvo karijeru malo razraditi...

Sve mi nekako kašljuca. Navikao sam na Gran Turismo pa sam sad malo razmažen. Na volan je ok, vozim trenutno na default, možda budem promjenio neke sitnice. Krenuo sam sa Force Indijom, na Expert težini. Još se privikavam na fiziku i na novu stazu pa sam trenutno među zadnjima, ali raduje me izazov i jako mi je zanimljivo cijelo iskustvo. Utrke ću voziti na 50% dužine.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #43 on: September 27, 2011, 19:21:27 »
ali sa absom i tcsom na full mislim da se daju radit cuda po pitanju vremena kruga dok sa svime off nije arkanoidno stanje previse.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: F1 2011 • online dogovaranja i vozacka prigovaranja
« Reply #44 on: September 27, 2011, 20:02:50 »
TCS te samo usporava, kao i svaki assist uostalom.