Author Topic: Sluzbeno: GT5 Spec II update dolazi krajem listopada + DLC tjedan dana kasnije  (Read 72236 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Kazunori Yamauchi:

GT fans, thanks for waiting… The GT5 Spec 2.0 update is coming the 3rd week of October, with DLC following a week later.


http://twitter.com/#!/Kaz_Yamauchi/status/118978238050603008

Eppur si muove.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Haleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Juhuuuuuuuuuuuu!

Ko je rekao da Kazo ne valja???? Ajd da ga čujem !!!!!!!!

O happy day!!!!
psn-id: GTS-Klocna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Materpas, dobro su se sjetili javiti... u grob će me prije vremena


Taman za rođendan, najljepši mogući poklon. Hvala Kaz

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Nemoj jebat, fala kurcu

Kako bi reko brko u reklami kad se na digitalni signal prelazilo: bilo je i vrime.
Jel nekim slucajem navedeno barem nesto sto ce doc? Pretpostavljam da ce neki auti standard u premium doc, top gear challenge dodat, rally uposlit vise i staze iz gt4 sa mozda kojom novom, a sad cekat jaooo
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline versusW

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1045
  • psnID : versusW
Taman kad je počela kolektivna pljuvačina po igri i Kazi i silni hvalospjevi o Forzi4.

Kazo, jel ti ovo čitaš ?

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Kazunori Yamauchi:
GT fans, thanks for waiting… The GT5 Spec 2.0 update is coming the 3rd week of October, with DLC following a week later.
Vidi slučajnosti, poklapa se s izlaskom F4. Who would say?

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Moralo je ili to se dogodit ili bi stvarno bilo da ih boli kita za korisnike. Nema treceg razloga. Sad ostaje vidjet sto ce dati, sto cemo platiti (dlc sigurno, inace bi ga dali u updateu) i hoce li to biti paruzija. :)
Taman rijesim Shift 2 do tad!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Iskreno, nemam ništa protiv da se dlc plaća jer bi to značilo da je nešto vrijedno, nešto što do sada nije dolazilo uz igru. Po meni tu nema biti što drugo osim staza i auta. I stvarno se nadam se da će  biti novih staza jer mi sami novi auti ne bi značili apsolutno ništa.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ja osobno ocekujem masu novih funkcionalnosti, mozda cak i posve novu A/B Spec karijeru - isto se dogodilo i s Prologueom kad je dosao Spec II - a DLC ce svakako biti samo sadrzajan, dakle auti i staze.

Sad me strasno zanima sve to, ali ceka nas barem 4 tjedna cekanja. Nadam se da ce prije toga objaviti sluzbeno sadrzaj updejta da malo podignu tenzije.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Konačno  :D

I neka dlc košta i 300 kn, al nek stave puno novih automobila i staza. Pa neću trebati prodavati g25 i uzimati tu Forzu...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ja osobno ocekujem masu novih funkcionalnosti, mozda cak i posve novu A/B Spec karijeru - isto se dogodilo i s Prologueom kad je dosao Spec II - a DLC ce svakako biti samo sadrzajan, dakle auti i staze.

Sad me strasno zanima sve to, ali ceka nas barem 4 tjedna cekanja. Nadam se da ce prije toga objaviti sluzbeno sadrzaj updejta da malo podignu tenzije.

Pa, brojka 2.0 svakako znači nešto veliko (s obzirom da smo sada na tek 1.13 ;D)

Mogu nabrajati do sutra, mada bi se zadovoljio i sa onim TT-ima iz Prologa, ne mora se cijela karijera peglati (mada napraviti novu karijeru ne predstavlja neki veliki napor, bar mislim tako, važno je samo posložiti je kako treba).

Par novih opcija za Online bi me puno razveselilo (zna se koja opcija najviše ;)) i brdo staza, neka budu sve iz GT4 odn. GT PSP i ja sam miran.

Uglavnom, stiže u pravo vrijeme odn. bolje reći nevrijeme, taman sam se prešaltao u glavi na kontroler i FM4, ali mi se čini da neće ići tako lako ;D



Uglavnom, ovo je jedna jako, jako lijepa vijest u ovim tmurnim vremenima 8)

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
kvačica , đavo joj sriću odnia.....
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Radujem se zajedno s vama! Divna vijest!

Vracam se GT-u i to sada za ozbiljno...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858