Author Topic: Sluzbeno: GT5 Spec II update dolazi krajem listopada + DLC tjedan dana kasnije  (Read 72229 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Ja malo karikiram, ali sam trenutno stvarno sretan zbog ovoga.
Amare, a je li moguće da je drugciji redoslijed rijeci pa da je prevedeno zapravo: DLC one week after the free update?

Nazalost je, sad i ja gledam to bas.. Vjerovatno je tako logicnije, s obzirom na slaganje imenica na kraju recenica.

Da... A šteta, no svejedno - s užitkom ću dat pare. Yamauchiju u zahvalnost.

I ja ću mu ih donirati LOL

Vidi što me trola. Pa malo karikiram, ipak sam stvarno nabrijan i sretan zbog ovoga. Vjerujem da si i ti Džidža.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Ja malo karikiram, ali sam trenutno stvarno sretan zbog ovoga.
Amare, a je li moguće da je drugciji redoslijed rijeci pa da je prevedeno zapravo: DLC one week after the free update?

Nazalost je, sad i ja gledam to bas.. Vjerovatno je tako logicnije, s obzirom na slaganje imenica na kraju recenica.

Da... A šteta, no svejedno - s užitkom ću dat pare. Yamauchiju u zahvalnost.

I ja ću mu ih donirati LOL

Vidi što me trola. Pa malo karikiram, ipak sam stvarno nabrijan i sretan zbog ovoga. Vjerujem da si i ti Džidža.

Naravno da sam nabrijan, a tko nebi bio uz ovakav update i DLC, a tko zna što nam još sprema u svom Kaz-anu
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Glava me bolila i bio sam nikakav, zar nešto ovako može rješiti bolove u glavi i učinit te sretnim.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Glava me bolila i bio sam nikakav, zar nešto ovako može rješiti bolove u glavi i učinit te sretnim.  ;D

SRCANA FREKVENCIJA: broj otkucaja srca u minuti. Moze tijekom igranja GT5 znatno porasti.STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovijekovim raspoloženjem.Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo 5.

Porast prokrvljenosti u mozgu moze 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Ocekujem jos RM opcija i hot hatch eu auta kojih je uber malo a hvala bogu ima ih..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Iskreno, sumnjam da će biti nešto novih auta, mislim da će ti auti u dlc packu najprije biti RM izvedenice postojećih premium auta. Eventualno da koji "klasik" iz standarda prebaci u premium.

Uglavnom, meni najvažnije jest potvrda da u dlc-u dolaze staze. Sad samo ostaje upitnik koje...

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Velik napredak,velik.Da Sony nije forsirao izlazak možda bi ovo imali odpočetka,a opet bi igru onda dobili kasnije.Dakle koliko su moje stare sive stanice shvatile nova fizika,novi AI,interijer za sve aute,snimanje u sredini endurance utrka(konačno),novi automobili i nove staze(idem zapaliti svijeću na Kamenita vrata za Spa,El Capitan i Bathurst).I eto mi muke oko raspodjele vremena između GT5ipo i Bf3 ::)