Author Topic: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema  (Read 151784 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #30 on: October 11, 2011, 12:19:59 »
B-spec remote su nadogradili, bas ono st je igri falilo. Jea. GDJE JE JEBENI LEADERBOARD!!???

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #31 on: October 11, 2011, 12:21:35 »
Moja jedina velika zamjerka je da jos uvijek nema Matchmaking online utrka.

Doista bi to trebali uvesti napokon, cisto za dnevne utrke kad covjek ima sat vremena da se zabavlja sa nepoznatim ljudima.

Meni je recimo Everybody's golf imao predobro rijesen online, imao si turnire razbacane po odredjenim satima s razlicitim postavkama i samo si se trebao predbiljeziti za koji si htio i pojaviti se u tom trenutku da bi igrao!! Mislim da bi nesto po tom principu za gt najbolje funkcioniralo....

@Ljubo, ja nemam nikakvih slicnih problema zasad....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #32 on: October 11, 2011, 12:25:46 »
Meni srce na mjestu... prohibit tuning, slipstream na low i to je to. Osim toga, shuffle je konačno postao zanimljiv, sada daju raspon od 300-500 PP-a s podešavanjem u skokovima od 20PP. Jasno je da će i dalje biti bržiš i sporijih auta, ali je izbor auta milion puta zanimljiviji.

Gašenje vizualnih oštećenja i ono što su napisali da su popravili probleme sa networkom bi nam konačno trebalo omogućiti normalno utrkivanje. OK, očekujem prvih tjedan, dva da bude još kakvih bugova za popraviti, ali generalno, ovo je GT kakav smo čekali od prvog dana i mislim da se nema što prigovarati.

Može se popraviti još par stvari, ali generalno, ovo je ogroman napredak.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #33 on: October 11, 2011, 12:39:52 »
Evo par zamjerki od mene, maloprije vozim Nurb i staza nestane ispred mene na par sekundi,
Izlizo si ga , pa zato  ;D

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #34 on: October 11, 2011, 12:54:49 »
Olican update schulze gtr je dobar, zvuk je dobar, odusevilo me loadanje staza i pimplanje po vremenu i dan/noc sve se u trenutku dogodi jedino da ima malo vise vode na stazi kad je 100% npr ovako mi bas ne izgleda mokro osim dok ne protutnjis s autom i val dignes.
Replay je mogo i bolje rewind al i ovo je dobro. Cekam dlc
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #35 on: October 11, 2011, 13:03:10 »
Ali kaj im je tak hebeno teško napraviti promjenu felgi na standard autima????
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #36 on: October 11, 2011, 13:06:24 »
Loadanje staza je skroz drukčije nego do sad. Prvo pocucla assete staze i to je gotovo za oko 5 sekundi (probao Nordschleife i Suzuku), a onda tijekom prčkanja po settingsima ili ako ste prebrzi pa stisnete početak utrke loada aute koji sudjeluju u utrci. Uglavnom, fantastična optimizacija.
Ali ipak mi se najviše sviđa osjećaj na novim gumama. Još samo moram probat bez ABS-a i opet našarafit G27 da probam kuplung.
Uglavnom, meni je opće veselje i najradije bih zbrisao s posla...
Navečer očekujem internet overload stress test...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #37 on: October 11, 2011, 13:10:35 »
Sport hard mi se cine puno prirodnije, daju mi vise informacija dok prije mi je na njima bilo -ajgore jer nisam tocno znao gdje sam
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #38 on: October 11, 2011, 13:12:00 »


Uploaded with ImageShack.us

Ovaj "select from garage" je bivši Recomended u kojem se broj auta na žalost ništa nije pomijenio.

No, sad je tu opcija za gašenje tuninga koja dopušta da se štela braking bias i postavke raspodjele snage na 4WD...


Tako da jedino ostaje "problem" sa uljem odn. razlikom u snazi kod razrađenih/nerazrađenih auta... Mislim da bi stvarno trebalo zatrpati kazu twittovima da riješi i taj detalj jer snaga između auta zna biti poprilična.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #39 on: October 11, 2011, 13:22:11 »
Slike s GT.coma ne mozes direktno hotlinkati, moras ih rehostati na imgur ili gdjevec.

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #40 on: October 11, 2011, 13:30:08 »
Može li HOST definirati aute u garaži, ili su određene kao bivša recomended lista?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #41 on: October 11, 2011, 13:35:50 »
NIsam vidio da nešto takvo postoji...

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #42 on: October 11, 2011, 13:53:06 »
U jutro kad se skidao i instalirao novi update, očekivanja su mi bila minimalna. Kako sam se samo prevario. Sad, nakon odvoženih 4 kruga bo nirbu sa BMW 330i  05., a poslije Porscheom (RUF) CTR2 96., još mi osmijeh ne silazi s face. Fizika je sad još bolja. Aute sam vozio kao i uvijek iz kokpita (crni je na oba auta, ali nema ama baš nikakve veze i da je full detaljan i realističan. Ne smeta me ni najmanje. Osjećaj sjedenja u autu je nevjerojatan. Točno pogođen na oba auta. Dva odlično pozicionirana retrovizora). Kombinacija nove fizike i kokpita na standardima izmamila mi osmijeh od uha do uha. Porše se sad vozi prekrasno (serijske gume), više ne kliže onako bez veze. Gušt čisti. Bmw lijepo lagano klizeči ulazi u zavoj, ako se prije zavoja pretjera s dodavanjem volana (što sam u nastavku iz gušta i dalje radio) i bez problema ga se korigira s full gasom na izlasku iz oštrog zavoja. Jedva čekam da i ostale standarde odvozim. Prije sam ih dosta izbjegavao baš radi nedostatka kokpita.

Super mi je sad podrška za g25. E da, AI sam stavio na 10 i mogu reći da sad stvarno puuuuno agresivnije voze. Da skratim, ja sam oduševljen updateom. A što se DLC-a tiće, i da su samo stavili SPA, bez auta i kaciga vrijedilo bi dati samo za nju 80 kn, jer nemojmo zaboraviti to bude SPA koju je polifoni napravio i bit će sigurno savršena.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #43 on: October 11, 2011, 14:16:26 »
Odusevljen sam. Safety je nekako najbolje opisao moje dozivljaje. Caterham na Nurbu... Ajme.

Nisam imao puno vremena probati, jedva cekam de vratim doma i zasjednem.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 Spec 2.0 • Sluzbena tema
« Reply #44 on: October 11, 2011, 14:23:52 »
Spa je super, jedva cekam. Nazalost mi je zena na godisnjem i nista od voznje do 24.10. kad ide radit.