Author Topic: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo  (Read 123503 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #30 on: October 11, 2011, 12:14:11 »
Ja cu reci da dajem bez problema ovih 100kn za SPA ovo ostalo mi i nije nešto zanimljivo ali necu biti razočaran. Također sam očekivao više staza za koje bi dao i još love. Optimističan sam da ce sve biti dobro i da ce sada dalje nastaviti sa DLC programom svaka 2 tjedna pa da do zime se skupi preko 5 staza i da nam zima bude vruća!!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #31 on: October 11, 2011, 12:18:27 »
Iskreno, i ja sam blago razočaran jer sam očekivao brdo staza. No, realno, i ovo je sasvim ok.

SPA sa promjenjivim vremenskim uvjetima je super, i to SPA koju je napravio Polyphony, pa vjerujem da će biti potpuno realno prikazana, je stvarno super stvar.

Auti su mi također odlični, naročito CRZ, MX-5 i RX-7, a ionako sam predvidio da će se raditi o novim izvedenicama postojećih auta.

Garderoba i boje su nebitne, ali gledajući pojedinačne cijene sasvim je logično kupiti cijeli pack.


Iskreno se nadam da će jednom mjesečno izbaciti novu stazu jer ih je i dalje premalo.



Jedino što me brine jest ona "tipka" za instaliranje dlc-a na glavnom meniju. Nekako me strah da bi mogli dlc ograničiti po zemlji odn. čak po accountu, ali nadam se da nisam u pravu.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #32 on: October 11, 2011, 12:23:54 »
Ne vjerujem da će DLC-ove tako brzo štancati, dobro godinu sigurno nećemo čekati, teren je sad pripremljen, ali ispod mjesec dana ili svako 2 mjeseca mislim da neće ići, neznam možda griješim. A, Stinger je ovo dobro primjetio, kladim se da će DLC biti ograničen o jednom Acc...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #33 on: October 11, 2011, 12:24:30 »
Na žalost mislim da se slažem sa Stingerom pošto meni izgleda da će se DLC morati skidati iz same igre, a ne preko Storea....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #34 on: October 11, 2011, 12:28:15 »
Na žalost mislim da se slažem sa Stingerom pošto meni izgleda da će se DLC morati skidati iz same igre, a ne preko Storea....


Da li postoji neka druga igra na PS3 koja ima tako izveden dlc?

Jer, ono što sam ja do sada igrao nisam nigdje vidio da u samoj igri postoji "tipka" za instalaciju dlc-a

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #35 on: October 11, 2011, 12:35:24 »
Na žalost mislim da se slažem sa Stingerom pošto meni izgleda da će se DLC morati skidati iz same igre, a ne preko Storea....


Da li postoji neka druga igra na PS3 koja ima tako izveden dlc?

Jer, ono što sam ja do sada igrao nisam nigdje vidio da u samoj igri postoji "tipka" za instalaciju dlc-a


Pa bila je tipka za DLC u Prologu, a meni izgleda da je na početnom ekranu sad na GT5 Spec II prva tipka s desna za instalaciju DLC.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #36 on: October 11, 2011, 12:56:45 »
U hrpi igara postoji gumb za skidanje DLC u igri, L.A. Noire, Burnout Paradajz, ali sve to samo preusmjerava na interface od PlayStation Storeta, tako da ja ne mislim da bi ovo trebalo biti puno drukčije... Samo te baci na Store izravno u folder dotične igre.
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #37 on: October 11, 2011, 13:01:58 »
Da, pitanje je samo čemu služi ona tipka da li za download što piše na jednom mjestu ili za install kao što piše na drugom.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #38 on: October 11, 2011, 13:08:49 »
Cim izadje pegpam karticu spa odlicno karting staza interesantno malo meh al glavno da je pocelo bit ce jos. Auti: x1 kao nije bio dosta jak pa au ga jos poboljsali :D 3 izvedenice gtra bljuje mi se iskreno a prius omfg. Jebali ih hibridi usrani. To mi je ko da sam naso govno u bombonima. Kartinzi jaci fak jea bit ce egzibicija to mi je jebeno, makar sam ocekivo neke nove "normalne" modele i wrc ili super gt..
Vidim simpsonova linija "stig" bandit kaciga i odjela i wrc i nascar isto fora, boje bonus al nikad nebi uzeo izvan paketa.
Uglavnom za prvjenca 8/10. Prius je skinuo jednu ocjenu samo dve staze jos jednu.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #39 on: October 11, 2011, 13:09:20 »
Ma to je napravljeno samo da bude vidljivo iz same igre, i po meni sluzi i za pristup Storeu i za tehnicki Install - jer kada se klikne odlazi izrano na Store.

To mora biti tako, jer su kupnje preko Storea vezane za account i moraju biti dostupne zauvijek, to je vezano s podacima kreditnih kartica i tu nema zezancije. Sve je opisano na sluzbenim stranicama:
http://eu.gran-turismo.com/gb/products/gt5/store/

Ono sto brine Stingera je mogucnost koristenja DLC sadrzaja od strane svih accounta na jednoj konzoli. Svi dosadasnji DLC sadrzaji se mogu korisiti od strane svih accounta na jednoj konzoli, bez obzira na drzavu uz koju je vezan account (HR, US, UK, DE..).

Ja imam i Chrome i Stealth aute za GT5 i bez obzira sto sam ih "Redeemao" sa HR accountom, svi ostali accounti su mi ih ucitali i ubacili u kamion bez problema (a to sam radio za HR, US i UK accounte kada se moglo slati aute na sve strane). Iz svih dosadasnjih iskustava i onoga kako znamo da radi Store, ne bi smjelo biti nikakvih problema.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #40 on: October 11, 2011, 13:24:07 »
Cim izadje pegpam karticu spa odlicno karting staza interesantno malo meh al glavno da je pocelo bit ce jos. Auti: x1 kao nije bio dosta jak pa au ga jos poboljsali :D 3 izvedenice gtra bljuje mi se iskreno a prius omfg. Jebali ih hibridi usrani. To mi je ko da sam naso govno u bombonima. Kartinzi jaci fak jea bit ce egzibicija to mi je jebeno, makar sam ocekivo neke nove "normalne" modele i wrc ili super gt..
Vidim simpsonova linija "stig" bandit kaciga i odjela i wrc i nascar isto fora, boje bonus al nikad nebi uzeo izvan paketa.
Uglavnom za prvjenca 8/10. Prius je skinuo jednu ocjenu samo dve staze jos jednu.

Ne znam, meni su auti sasvim ok, čak i prius. Ako bude imao izraženije variranje perfomansi ovisno o napunjenosti baterije onda još bolje, vrlo rado bih ga vozio jer tada stil vožnje igra veliku ulogu. Uostalom, takvih utrka će u budućnosti ionako biti sve više i više (moguće da se negdje stvarno i vozi prius cup ;D)

Jedino mi je žao što MX-5 nije novi model, već onaj stari, ali ne smeta... pila ipo za voziti, pogotovo što se radi o otvorenoj verziji auta :)


Što se mene tiče, neka za slijedeći dlc daju Silverstone sa svim izvedenicama i novih 10 auta u RM verziji 8)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #41 on: October 11, 2011, 13:55:25 »
kolko god mi se gadili hibridi mislim da će sa njima utrke biti najbolje
a utrke sa mx5icom će biti čista ekstaza
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #42 on: October 11, 2011, 14:45:43 »
Nikad nisam bio pretjerano oduševljen kartingom, ali mislim da bi ova staza mogla privući na veliko, baš je kao stvorena.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #43 on: October 11, 2011, 14:51:30 »
jeli moguće ovu stazu odabrati za vožnju normalnih auta
PSN_ID: Dzidza1978

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT5 DLC • Spa Francorchamps Weather + ostalo
« Reply #44 on: October 11, 2011, 15:04:30 »
Drago mi je sto vidjeh preljepi spa i to auta 90kn i nije puno ,ali brzo cemo ogladnjeti i to vrlo brzo, zato se nadam jos masu dlc-a uskoro ..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg