Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Prekrasno....upravo radi ovoga se i kupuju konzole i PC-ievi...
Jedva čekam CARS

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
VERY NICE VERY VERY :o
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Kako li će to tek šljakati na next gen hardveraju...
http://www.dsogaming.com/news/project-cars-azure-coast-country-track-from-build-179/



Da, vec sad izgleda odlicno i sa svakim novim buildom sve bolje i bolje. Inace te dvije "country tracks" su posebno zeznute za vozit, kao i u stvarnosti nisu savrseno ravne i svaka neravnina se osjeca za volanom, potrebna je full koncetracija, to im i daje draž :)
Jučer smo dobili i build 184 koji osim daljnjih poboljšanja FFB, fizike, engina, zvuka posebno, poliranja staza i sl., dobili smo i novu stazu i novi auto; radi se o Laguna Seca stazi i BAC Mono maloj raketi :D Javim dojmove nakon više testiranja.



Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Uzbudljivo... :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Smijesak mi izvlaci od uha do uha :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Prekrasno pogotovo zadnja slika... 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Kako li će to tek šljakati na next gen hardveraju...
http://www.dsogaming.com/news/project-cars-azure-coast-country-track-from-build-179/



OVO JE FENOMENALNO.

Ne svidja mi se sto je auto trkaci, ali to je moj osobni problem, nevazno. Ovakva cesta sa nekim normalnim autima i normalnim gumama, cca 6-8 auta na stazi i fair-play utrka... Fantazija.

Dugo vec u zanru nisam vidio nesto da me ovako odusevilo koliko je konkretno. GP Legends mod za Targa Florio je ono sto me bas bilo odusevilo prosle godine, ali ovo je kvalitativno tri klase iznad. Sjajan koncept, strasno me zanima koje ce sve ovakve "open road" konfiguracije igra na kraju donijeti.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Nego... Jel još ima onog magnetskog efekta kod kontakta 2 auta koji je u Shift 2 bio jedina mana?
Vozi miško

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
ohhh lord :o :o
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Samo molim Boga da psi ne unište igru kao shift 2.... >:(

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Unište? 9/10 u nL...

Offline buby0706

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 149
  • PSN ID:buby0706
Ma shift je ljep ima dobre aute i staze i sve...ali je nevozljiv ...pa niti jedan jedini auto nemožeš ravno vozit...
15 dana sam tražio postavke po cijelom internetu i još 5 dana sam malo po malo po svome namještavao postavke,ali neide...
svatko ima svoje mišljenje..
a i draže su mi ocijene od insidesimracinga ili ti ga racing časopisa i internet racing stranica...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Inače, recenziju je pisao Strijelac 5-6 postova iznad. Treba vježbe, moraš se prolagoditi fizici, a ja se nadam da će C.A.R.S. imati u sebi nešto od tog modela, samo usavršeno.  Smells good for now.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Jedan od mene ;)

  *gledati u HD

Kasnije cu staviti postavke, a konfiguracija mi je: Intel Q8400, XFX Radeon 4890, 4GB DDR2...
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.