Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366256 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Šaljivdžija koji je prije par godina najavljivao da ima svjetsku ekskluzivu kako će VITA dobiti hdmi izlaz, sada je kanalizirao novu viziju ("svjetsku ekskluzivu")

Provjerite kalendare da nismo slučajno u mjesecu Aprilu sada ;D

Istina je, danas ide sluzbena objava..

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
A onda se nemam što dvoumiti oko volana... Izaći će najranije na proljeće pred ljetnu mrtvu sezonu na forumu, a na jesen već istječe Immersion-ova licenca. A lako moguće da izađe i tek na iduću jesen...

Jedino pozitivno je što je ovo okej za GT na ps3, ako se trgnu, i franšizu općenito.

Da PD bude pametan pa sluša mene ;D izdali bi besplatni GT7 krajem 2015 sa "par" staza i auta, i sa rudimentarnim onlajnom (recimo isključivo Quick match) i karijericom kakvu je imao Prologue... A onda kvartalno dovršavati nove sadržaje koji se nadoplaćuju.

Ali on-topic, nadam se da će SMS uspjeti sve posložiti najbolje što zamisliti mogu.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
kad dođe 2. mj, onda će ga pak odgodit za jesen 2015......nisam siguran dal čemo ga uopće dočekat

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
a kad razmislim, ne bi se bas onoliko busali sa "GT i Forza killer" da imaju problem bas toliki.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
I ode u sljedeću godinu (što je sasvim ok jer ćemo igrati Kazine updateove ;D )

http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-17-project-cars-delayed-until-march-2015-reports-suggest

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ma bolje da kasni... to je bar znak da će se potruditi napraviti sve kako treba. A i lakše svima nama radi nabavke volana... možda se sad tržište nakrca volanima koji se neće kupovati jer se nema baš što i igrati pa im padnu cijene ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Kad kupujete konzole u prvoj godini, tko vam je kriv. B-)
Ja lijepo čekam neki neodređeni datum kad bude dovoljno besplatnih plus igara, must-have naslova, i onda ko džek upiknem na 60 rata. :-)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Kad kupujete konzole u prvoj godini, tko vam je kriv. B-)
Ja lijepo čekam neki neodređeni datum kad bude dovoljno besplatnih plus igara, must-have naslova, i onda ko džek upiknem na 60 rata. :-)

Hahahha :D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
i to konzolu i 20 jebenih naslova.....i onda dođe žena i kaže.....mmmm da idem ja sad... ;D
zato uzmeš sad i malo po malo sve dobro kaj će sad izać halaš

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Svako zlo za neko dobro.

Više vremena za skupljanje volana, a sad se može izdvojit novac za Assasin Cod ili nešto treće.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Meni olaksali odluku kaj uzet u 11. mjesecu. Kyrat here I am....:)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Sluzbeno >

https://twitter.com/bandainamcouk/status/523099884619309056



Quote
Slightly Mad Studios and BANDAI NAMCO Games Europe S.A.S today announced they will be moving the release of Project CARS for the PlayStation 4, Xbox One and PC to March 20th 2015 in Europe and Australasia.

The move positions the title away from the competitive holiday scene dominated by household names while affording the team at Slightly Mad Studios additional time to extend and polish their ground-breaking and accomplished next-gen racing experience that’s been created alongside a community of over 85,000 racing fans and real-life professional drivers.

“Our goal has always been to deliver a landmark title that encompasses the wishes and desires of racing fans from all around the world; something with features and content powered by the community that provide a truly unforgettable and pioneering experience” said Ian Bell, Head of Studio at Slightly Mad Studios. “Whilst a tough decision to make, the change in release date allows the game the greatest chance of success and visibility, and the opportunity to polish the game even further to the high standards that both ourselves and our community demand and expect. We’re eager for you all to see what we’ve been working on in just a few months.”

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Baš me zanima hoće li mi retweetati kad napišem da ću do tada igrati Gran Turismo / Forzu Motorsport? ;D ;D ;D

Ono, s toliko radosti su radili retweetove svih onih trollova koji su pisali kako se skidaju sa Forze/GT-a zbog ovoga ;D


Zajebanciju na stranu, drago mi je da se je odgodilo i neka srede što imaju. Ako bude sreće možda nam puste i kakvu betu da to malo testiramo na konzolama 8)

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Baš me zanima hoće li mi retweetati kad napišem da ću do tada igrati Gran Turismo / Forzu Motorsport? ;D ;D ;D

Ono, s toliko radosti su radili retweetove svih onih trollova koji su pisali kako se skidaju sa Forze/GT-a zbog ovoga ;D


Zajebanciju na stranu, drago mi je da se je odgodilo i neka srede što imaju. Ako bude sreće možda nam puste i kakvu betu da to malo testiramo na konzolama 8)

Dođi ti k meni pa da vidiš na PCu kako to izgleda!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
jedna prigodna ...