Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366234 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Ne može se u krizna vremena dati 400 eura za volan i onda vozit igru za koju nisam siguran da će mi se uopće svidjeti.

Ili dok ne probam ili čekati GT7 kad će biti i volana i dobrih cijena.
Meni se ne žuri, Driveclub je tu.  :)

Kako znaš da će GT7 biti dobar? :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Bolje usmjeri energiju da ce pCARS online biti stabilan, jer sto je drugo, uz fiziku, Istinski bitno?

Dobre opcije za online lige ne bi skodile.

Drzati palceve da taj multiplejer s 12-16 auta (na PS4 nikako isceprkati definitivan odgovor deva) bude nextgenovski po necem drugom kad po broju igraca, mozda, nece biti.....
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Ne može se u krizna vremena dati 400 eura za volan i onda vozit igru za koju nisam siguran da će mi se uopće svidjeti.

Ili dok ne probam ili čekati GT7 kad će biti i volana i dobrih cijena.
Meni se ne žuri, Driveclub je tu.  :)

Kako znaš da će GT7 biti dobar? :P

Dosad je GT uvjek bio najbolji, bar na PS.   ;)
Gt veteran superstar u penziji

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Bolje usmjeri energiju da ce pCARS online biti stabilan, jer sto je drugo, uz fiziku, Istinski bitno?

Dobre opcije za online lige ne bi skodile.

Drzati palceve da taj multiplejer s 12-16 auta (na PS4 nikako isceprkati definitivan odgovor deva) bude nextgenovski po necem drugom kad po broju igraca, mozda, nece biti.....
Dobra karijera je bitna nama nedruštvenima. Naravno, sinteza svega skupa je moguća i poželjna, a nema razloga ne vjerovati da SMS znaju što rade. U biti me samo vozni model zanima, ostalo mora biti dobro.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Ja sam 100% nedrustven, ali voznje, meni osobno, jedino funkcioniraju uz ljudsku konkurenciju. Dok cu za pucacine uvijek traziti jos izazovniji AI - (jer modovi koji se nude u pucackim multiplejerima su, za mene, totalno besmislena brzopotezna napucavanja).

Back to Driving... na blagdanskoj akciji uzeo Grid:Autosport, ali samo je par dana trajala zadovoljstina "izazovnim" AI-jem jer previse bode u oci koliko je umjetnih skripti nakalemljeno na njega...
No, jos bitnije, zatim sam po prvi puta u GT6 probao "Quick Match" - dakle, mozda su se igraci rasuli pa su ostali samo pravi entuzijasti, uglavnom ekipa za 5!
Ali fizika, jednostavno mi Grid vise ne pada na pamet pokrenuti. Probah ga i to je to.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Ne može se u krizna vremena dati 400 eura za volan i onda vozit igru za koju nisam siguran da će mi se uopće svidjeti.

Ili dok ne probam ili čekati GT7 kad će biti i volana i dobrih cijena.
Meni se ne žuri, Driveclub je tu.  :)
dok ti gt7 izadje bit ce ti još veća kriza....
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Project CARS - Behind The Stripes

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Zadnje vrijeme se nikako ne igram.
Volani kupe prasinu .
Ubijam se od treninga i ucim Njemacki.
Nadam se da ce me ovo obradovati kad za PS4 i navedeno istovarim novce.
Gt veteran superstar u penziji

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Project CARS Vs GT6 - BMW M3 GT @ Brands Hatch Rain

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
...

(pomislio sam da se sam izdavac zeznuo pa isao usporedjivati PS3 sa PS4... ali ipak nisu tipovi da gube vrijeme na nesto besmisleno)

Samo da ovo sto prije dodje :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Srećom dolazi negdje s proljećem, pa ću se za moći zabavljati bicikliranjem i ne misliti o virtuali.  :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Cijenim što ta ekipa radi, ali dvije stvari... preseravanje na tweeteru i besmilene usporedbe (što radi netko sa strane) je tako jebeno besmisleno i dječje ::)


Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
E sad iz inata necu kupit' pCARS.   ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
PCars ima jači zvuk (!).  Ali što se vožnje tiče, podsjeća me na NFS serijal, naročito kad preleti preko onih pasica. Nisam vozio, i to je moj dojam prema ovom video-clipu. Općenito mislim da ljudi previše očekuju od te igre.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Previše očekuju oni što nisu vozili Shift i Ferrari Racing Legends, ostali točno znamo što nas čeka. Ali dobro, kad ovi što sline na grafiku popljuju igru, bit će jeftinih rabljenih primjeraka za fanove bez love.  ;D
Nadam se da će upravljanje biti puno bolje za ove jače aute, slabiji su već u ranijim igrama odlično vozili. Uglavnom, ekipi želim uspjeh i da naprave još puno dobrih igara.