Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 361657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
mislim da cu iza nove godine kupiti igru
Gt veteran superstar u penziji

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
eto me nazad nakon sezone, palim pcars kad ono iznenađenje, novi autići,a pogotovo ruf yellow bird

https://www.youtube.com/watch?v=TXg-til0mLs

nije mi jasno zašto se ovo ne vozi, pa igra je perfektna (kad namjestiš volan)
za sada uživam u sp-u

Meni fali stražnjetočkodrm... Inače nije loše... Zanimljivo, driveclub, koji nije simulacija, ga ima...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Drugi krug isplate je došao, ja jutros dobio jos 15€   ;D

Offline Jadran73

  • The Wheel Master
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 358
28€ ;D




Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Ja platio igru 26€ i jako sam zadovoljan. Što reći kad počneš karijeru u formula rookie seriji i prvo voziš Oulton Park i Snetterton. Svaka čast ekipi iz SMS-a na voznom modelu, dizajnu staza, karijere te što napokon konzole imaju pravu simulaciju, k tome driver friendly. Ovakva je igra GT6 morao biti, no eto, svaka sila za vremena i drago mi je da je ovako ispalo. Guštan!

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Project CARS – PS4 Patch 7.0 – Release Notes
Online
• Reworked the dynamic race-end timer feature. In public races, the timer is 75% of the slowest moving car's lap time. In private races and passworded public races, the timer is 150% of slowest moving car's lap time.
Physics & Tyres
• Neutralized the top speed advantage of running zero camber on many tires.
• Reduced flash layer temperature cap for GT3/LMP and other slick tires to make them less prone to overheating.
• Classic Lotus cars: Disabled patch-to-hub on several tyre carcass models as it was creating a strong low-speed FFB buzz.
Controls
• Update to latest Fanatec SDK, Re-instated 2nd DPAD support for CSRE based on latest SDK functionality
Career
• Corrected the German name for the LMP3 UK Semi-Pro Championship
Tracks
• Rouen Short – Reworked the AI paths around the hairpin area to try and keep the historic cars from running up the hill on exit when in tight packs.
Vehicles
• Repositioned the cockpit camera view to a proper center point for a number of vehicles that were reported to be incorrectly positioned.
Audio
• Lotus 40 and 49 - Rebalanced the AI vehicle volume.
General
• Fixed various game crash issues reported by customers.
UDP streaming support
overview
The UDP stream extension has been developed to allow 3rd party app developers the opportunity to receive telemetry data from the game. It is based mainly on the ‘Shared Memory API’ with a number of extensions to transmitted data.
The option is enabled via the ‘Game play’ menu ‘UDP mode’. This can be selected between off and 1-9. The number represents the UDP streaming data rate as follows:
UDP off
UDP 1 60/sec (16ms)
UDP 2 50/sec (20ms)
UDP 3 40/sec (25ms)
UDP 4 30/sec (32ms)
UDP 5 20/sec (50ms)
UDP 6 15/sec (66ms)
UDP 7 10/sec (100ms)
UDP 8 05/sec (200ms)
UDP 9 01/sec (1000ms)
The stream is sent to a broadcast address (255.255.255.255) on port 5606.

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Od kolege domagoja kupio sam rinoseat gtr i sad čekam sljedeću plaću pa kupujem (napokon) thrustmaster ferrari 599 alcantara edition koji će ići na to sjedalo. I onda kupujem pCARS. Pa da i ja malo uživam u vožnji... Inače, ps3 (FAT 60GB) je totalno krepal pa nemrem guštat sa DFP-om u gt6...
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
A ovi ne misle sniziti cijenu.
Ne dam 499 kn, nije GT.   :)
Gt veteran superstar u penziji

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Kupio na steam rasprodaji
Eh, sad samo treba naći vremena pored FM2016 i BF4

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Meni evo već danima konzola miruje, bez obzira što imam dvije ponajbolje vožnje. Čekam The Order, da i to proživim.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Meni evo već danima konzola miruje, bez obzira što imam dvije ponajbolje vožnje. Čekam The Order, da i to proživim.

Vizualno mrak,igrivot tak-tak

Offline FranciRus

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 28
Ako netko ima Kanadski PSN, Project Cars (Limited Ed) je snižen na 13€ (~100 kn ako se ne varam).

Ja sam baš za tu akciju napravio Kanadski PSN sa lažnim naslovom. Prepaid 20$ za kanadu sam kupio na http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/Canada-Region/

Samo je potrebno pazit, da se naknadni DLC kupi sa kanadskog računa, nakon toga može se slobodno koristiti primarni PSN račun :)

PS: Ako nešto nije po pravilima, može mod/admin da briše slobodno.

Poz
PSN id: FranciRus

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Bas gledam na rebootu, hclu i sl za kupit pcars i ono deko idem vidit ovdje i BUM-napises post za canadski psn. Eto, slozio account i kupil igru. Sad se skida!!!!
HVALA TIIIII.....
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Nakon pokretanja nasao sam setup ds4 na gtplanetu. I poceo voziti karting i popizdio. Dubre malo, klisko, prevrtljivo..... poludio sam. I skoro ugasio igru. I onda otisao vozit clio cup i paf--- celjust do poda. Ma koja fenomenalna igra. Prezakon. Totalno toca wtc sa sivonje. Utrke i staze, ulasci u box pod mus.... ma joj divote...
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Karting sam odmah preskočio, ostatak je zakon. Još da DFGT proradi na PS4...