Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 361484 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Skini Fraps ako vec nemas da vidimo na kolko FPSa ti radi, tek tolko da vidimo, i ako mozes grafu, CPU i RAM napisati :)

Skinuo sam i šta sad trebam raditi?
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Skini Fraps ako vec nemas da vidimo na kolko FPSa ti radi, tek tolko da vidimo, i ako mozes grafu, CPU i RAM napisati :)

Skinuo sam i šta sad trebam raditi?

Upali fraps, klikni na opciju da ti ispisuje FPS na ekranu, i pokreni igru, simple as that
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
I dečki, kakva je igra, dajte malo dojmove, koje konfiguracije imate, koje volane, ajmo malo.

Ja ću sljedeći mjesec uložiti za senior membera :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
I dečki, kakva je igra, dajte malo dojmove, koje konfiguracije imate, koje volane, ajmo malo.

Ja ću sljedeći mjesec uložiti za senior membera :-)


Senior? 100€? Da ne mislis Team member->25€? Ja sam prosli tjedan upgradeao s Junior na TM, nisam pozalio ni lipu, ovo kaj SMS radi je vrh.

Ugl evo moj mali osvrt,

trenutno igram build 175 koji je donio novi FFB code i fiziku (nisu ni blizu finalne verzije) i moram priznat da je rezultat odlican, vozila se odlicno ponasaju kao i FF na mom G27, jedino kaj mi fali je "vibracija" kod prelaska pasica, to ce popravit u slj verzijama.
Isto tako su naglasili da ce konzolaske verzije biti iste kao PC, odnosno fizika, FFB, sadržaj, jedino naravno grafika nece bit ista.
U slj tjednima dobivamo i promjenu vremena odnosno kišu, zasad je tu naoblaka, odnosno mozes birat npr. kreces po naoblaci, onda se razvedri pa padne mrak i ujutro te doceka sunce, sve tako jednostavno, a tako funkcionalno i uz novi lightning engine izgleda brutalno dobro.
Isto tako su dosta optimizirali novi engine tako da moj Athlon x2 255, 4gb DDR3, GTX 560 OC 1080p drži 50-60fps.
Što se tiče sadržaja u zadnja 2 tjedna smo dobili prek 10 novih staza i jedan auto, a ono kaj me najvise veseli je ovo, mozda vec ovog petka ->









Developeri su odmah naglasili da rade na tome da ceste budu uže i sveukupno treba jos raditi na njima, poliranje i to... Objavili su slike i French Riviere, slicne zavojite ceste u Fr, al su zamolili da se ne postaju jos.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
ja više ne dolazim u ovu temu jer će me infarkt strefit

joj kad vidim ovu stazu, ma sa bilo kakvim autom bi se vozio po njoj

enivej, radujem se verziji za konzole
čak i pod ujvetom da moram čekati još koju godinu ako budu odlučili ići na next gen
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
 Simulacije vožnje će stvarno dobiti puno s next gen hardverom, kako god se zvao. Ovaj projekt mi se sviđa, iako ne znam koliko bi me držalo samo vozikanje, bez neke karijere ili štajaznam što. Čekam, pa ću vidjet kako će se razvijati stvari, a Slihgtly Mad ima ogroman potencijal, što se vidjelo već u Shiftu, iako su konzole preslabe za tu igru. Ako budem nekad kupovao jači komp, sigurno ću na njemu prvo zavrtit F1 2011 i Shift 2.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
ja više ne dolazim u ovu temu jer će me infarkt strefit

joj kad vidim ovu stazu, ma sa bilo kakvim autom bi se vozio po njoj

enivej, radujem se verziji za konzole
čak i pod ujvetom da moram čekati još koju godinu ako budu odlučili ići na next gen


Bas. Anyway, ja sam ovako zamisljao taj opjevani Bathurst, dok ga nisam vidio... sad mi je on samo "ok" ;D Jest zestok ali bar 3-4 puta kraci nego ga zamisljah.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Potpis na tonijev post. Definitivno će biti bomba
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
ja više ne dolazim u ovu temu jer će me infarkt strefit


 ;D ;D ;D




Jebeno izgleda, nema šta...

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Jedino sto je malo drveca samo u daljini i nejasno je jel ono 2D ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Ovo je stvarno prekrasno  :o

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Ako izađu GT6 i CARS na PS4... sačuvaj bože :D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Neznam što, ali mislim da bi vožnja po ovakvoj cesti dosadila, pa ovo je NFS, volim GT jer nema ovako nešto.(ili bi GT fizika na ovakvim cestama bila pravi užitak)  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
@ribafish Da dobro si vidio idem na senior, a planiram do managera,jer misli da je ovo dobra investicija ;). Kako ce meni raditi, imam quad na 2,5, 4 gige rama i 4890 xfx sa 1gigom rama
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Neznam što, ali mislim da bi vožnja po ovakvoj cesti dosadila, pa ovo je NFS, volim GT jer nema ovako nešto.(ili bi GT fizika na ovakvim cestama bila pravi užitak)  ;D
pa fizika bi yrebala biti bolja id gta Perice nije GT5 vrh, pogotivo na pciju
PSN_ID: Dzidza1978