Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 361150 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Da znam, samo sam se našalio. Vožnja i pretjecanje na tome bi bilo pravo adrenalinsko iskustvo.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Da znam, samo sam se našalio. Vožnja i pretjecanje na tome bi bilo pravo adrenalinsko iskustvo.  8)
mislim da negdje imam i kako bi trebala karijera izgledati, budem sutra potrazio
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
@ribafish Da dobro si vidio idem na senior, a planiram do managera,jer misli da je ovo dobra investicija ;). Kako ce meni raditi, imam quad na 2,5, 4 gige rama i 4890 xfx sa 1gigom rama

Obavezno javi kako ti radi, imamo jako slicne komponente. Potpuno iste graficke, jednako memorije, a proc imas Intel core2quad? Moj je E8400.
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Moj je q8500 quad core
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
E ovako, velike su se stvari danas dogadjale, krenimo redom, najvaznije:

Ian Bell, big boss SMSa

Quote from: Ian Bell
Hi all,

First of all, I'm sorry i can't go into details on specifics here as it's all extremely NDA but it's about 95% certain at this point that SMS will be changing company structure in the sense that we will become part of something bigger and better. This is generally 'a very good thing' and will most likely make it such that we will have all funding in place for pCARs and thus will most likely close off investment for members in the very near future.

The terms and conditions of pCARs will remain unchanged for everyone and you'll get all of the agreed benefits.

What is does mean though is that if you are considering upgrading your tool pack/membership level in the future it might be good to do this within the next 2-3 weeks.

None of the above is 100% certain but as I say, it's about 95%

Again, sorry I can't go into specifics but it's good for us, good for you and good for the project.

Cheers!

Tako da svi koji zele sudjelovati u ovom projektu moraju se prikljuciti u slj 2-3 tj, novi clanovi poslije toga se nece primati.

Svi sadasnji clanovi ce imati prava kao i prije, nece se za njih nis mijenjati. Ja def uplacujem za Full Membera.

Nadalje,

danas su postavili anketu na kojoj je 90+% clanova glasalo da se JUNIOR clanovima "ukinu" neki sadrzaji, npr. oni nece dobiti ovu cestu s slika koje sam postao, s time zele motivirati Juniore da upgradeaju svoj status na min TM, misljenja su da za 10€ se dobije i previse sadrzaja i sl..

Danas su odrzali i prvi design meeting, ovo je ukratko o cemu se pricalo:

- The high-end goal for the title
- Cross-platform play
- Upgrades
- Dyno Rolling Road
- Ovals
- Country Roads
- The 'X Statement'
- Disciplines ideal for DLC
- Scenario Mode
- Career structure
- Mobile/portable support
- Team features

Procitao sam sve o cemu se pricalo, decki su puni odlicnih ideja i imaju moje puno povjerenje, mislim da su na pragu velikih stvari.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Cross-platform play, dakle evribadi na ljivadi. SMS stvarno ima  potencijal, a ne bi me čudilo da je netko od velikih igrača pokazao zanimanje za izdavanje ovog naslova, dakle EA, MS ili Sony. Ovo će biti nasljednik GT serijala na tronu simulacija, ako stvarno bude cross-platform.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
evo jedan krasan video:

PSN_ID: Dzidza1978

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Odlično. Samo mi malo ovi jutarnji uvjeti izgledaju preapokaliptično.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Odlično. Samo mi malo ovi jutarnji uvjeti izgledaju preapokaliptično.

Tako je bilo 60-ih godina u doba komunizma  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
A tako dakle ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Cross-platform play, dakle evribadi na ljivadi. SMS stvarno ima  potencijal, a ne bi me čudilo da je netko od velikih igrača pokazao zanimanje za izdavanje ovog naslova, dakle EA, MS ili Sony. Ovo će biti nasljednik GT serijala na tronu simulacija, ako stvarno bude cross-platform.

Nope, niti jedan od ta tri, to su odmah rekli.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
vrti se i codemaster u kombinaciji, ali najbitnije je da će ili biti po njihovom ili neće biti nego će se nastaviti kao i do sada
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
A eto, onda čekamo, nije da se nema čime kratiti vrijeme do izlaska. Što se tiče postapokalipse koju Tomi spominje, mogu samo reći da takve igre pa osvjetljenjem doprinose ugođaju, a SMS su se pokazali kao majstori za napraviti atmosferu na stazi. Ono, taman toliko da nije pretjerano, a kad se sjetim koliko bolje gradske staze rade od svih ostalih, ne mogu ne veseliti se ovom.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Suzuka maloprije potvrdjena, mozda vec sutra.


"California Highway" potvrdjena za sutra, 21km dužine, evo malo slikica za proslavit :))






evo i "French Riviera"






Ima jos gro slika, neda mi se sve postat, ugl can't wait :D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
www.motori.hr

if in doubt, go flat out