Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366061 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Haha, pa ne ide to tako Fedro :)

2007 Imerssion je od Sonyja (i partnera, medju njima i Logitech) samo na ime royaltiesa za PS2 i PS3 uzeo u nagodbi - dakle, tuzba je sigurno bila puno veca - uzeo oko 250 milijuna dolara.

Neka je od toga 1/10 vezana za volane - a situacija je komplicirana, ali nema veze sad - to je 25 milijuna.

Koliko bi trebalo ljudi platiti tu tvoju "PSN licencu", a da kosta razumno komercijalno, ne 50$ jer to bi samo mala gdupa kupilapo toj cijenu?

Imerssion zivi od toga, uozbiljimo se sa teorijom.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Nema logitecha u igri?, ako je tako ovo se preskace , sad bi treba kupiti novi volan, ma mars u tri pm...
Morat ćeš onda cijelu generaciju preskočit :-(. Pa šta ti nemaš T500RS!?
ne niti ga mislim kupovati, vjerovatno je velika vecina jos na lodjitekovim volanima , pa ajmo ih prebaciti na trutmastere, ma hebo tu politiku..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Nema logitecha u igri?, ako je tako ovo se preskace , sad bi treba kupiti novi volan, ma mars u tri pm...
Morat ćeš onda cijelu generaciju preskočit :-(. Pa šta ti nemaš T500RS!?
ne niti ga mislim kupovati, vjerovatno je velika vecina jos na lodjitekovim volanima , pa ajmo ih prebaciti na trutmastere, ma hebo tu politiku..

 As soon as Sony wants to add a wheel then they can do it at anytime. Only Sony decides that and if they don't want to add another wheel then that's it.

And Sony only wants to allow support if a wheel maker is ready to sign a license deal. I cannot speak for anybody else but for us this is no obstacle. --> Ovo je sa gtplanet-a od Fanatec-a, mozda još ima nade :-)
http://www.gtplanet.net/forum/threads/logitech-wheels-on-ps4.313536/#post-9884720
PSN_ID: Dzidza1978

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
A na kraju će biti najpametnije složiti neki gaming minipc... Em rade volani, em imaš humble bundleove za male pare (sad je aktualna 2K games rasprodaja gdje za 20 dolara dobiješ 13 igara uključujući sve Bioshockove i XComove), em ne moraš plaćat za online gaming, em imaš hrpu emulatora ako hoćeš vintage.

Evo jedan članak star 3 mjeseca... Sad je GTX 750Ti još jeftiniji
http://www.gamespot.com/articles/can-we-build-a-gaming-pc-on-a-console-budget/1100-6418829/
Vozi miško

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Haha, pa ne ide to tako Fedro :)

2007 Imerssion je od Sonyja (i partnera, medju njima i Logitech) samo na ime royaltiesa za PS2 i PS3 uzeo u nagodbi - dakle, tuzba je sigurno bila puno veca - uzeo oko 250 milijuna dolara.

Neka je od toga 1/10 vezana za volane - a situacija je komplicirana, ali nema veze sad - to je 25 milijuna.

Koliko bi trebalo ljudi platiti tu tvoju "PSN licencu", a da kosta razumno komercijalno, ne 50$ jer to bi samo mala gdupa kupilapo toj cijenu?

Imerssion zivi od toga, uozbiljimo se sa teorijom.

Hehe, Amar, lijepo i sam velis, spremili su 20-ak milja tamo 2007... a sto nakon toga? Pa valjda se bar ti razumijes u biznis, moze se dio iskesirati Imersion-u odmah, a dio putem direktnih kupnji... Nije Imersion-u uopce u interesu da samo gleda dok Thrustmaster (sa 100% vlastitom tehnologijom) preuzima trziste. I jos cijela situacija opominje ostale proizvodjace da im je bolje da razvijaju sve sami jer Imersion bas i nije fleksibilan... STO JE U REDU :) vjerujem da je cijela ta igra upravo na vrhuncu svog bleferskog segmenta - svi cekaju da onaj drugi prvi trepne...

BTW, mozda si zaboravio na onu ideju o "Custom trofejima", ali nisam te nekako htio gnjaviti :-*
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
A na kraju će biti najpametnije složiti neki gaming minipc... Em rade volani, em imaš humble bundleove za male pare

Ne pada mi na pamet... plejka se jednostavno mora imati radi Gran Turisma i općenito konzolaškog igranja, bilo samih exkluziva, bilo prijatelja s kojima se igram online. Uostalom, od kad je Sony počeo sa PlayStationom oduvijek je bio ispod tv-a.

Volan, u mom slučaju je ionako obavezan, dobri stari G25 nakon godina i godina vjernog služenja je došao pred svoj kraj. Ionako moram uzimat novi volan pa će tako T300RS doći na postolje. Jedino što ću malo pričekati da vidim kako će se kretati cijene.

Naravno, svakoj budali njegovo veselje, ali ja od Sony igranja ne odustajem

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Naravno, svakoj budali njegovo veselje, ali ja od Sony igranja ne odustajem

Ni ja... Dapače.... Uzimam PS4 sutra.

Ali... Ako moram birati između novog volana ili za otprilike 500 kn višu cijenu (i stalak je faktor koji uračunavaš... Jer je sadašnji prilagođen Fanatecu mom i tak su mu rupe izbušene) novog kompa na kojem ću vrtit pCars (možda čak i viši detalji nego na PS4) računica je jednostavna. Pogotovo ako će se Civ5 moći igrati sa Steam kontrolerom  8)

Da nemam Fanateca bilo bi jednostavno....
Vozi miško

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Eto, teško bušit rupe ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
http://www.cinemablend.com/games/Project-CARS-Featured-Sony-Booth-GamesCom-66385.html?utm_source=dlvr.it

Na Sony standu na gamescomu ce igra bit igriva s project morpheusom :D a na drugoj strani bit ce igriva i s Oculus Riftom na njihovom standu, bas me zanimaju direktne usporedbe..

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
http://www.projectcarsgame.com/home/location-reveal-brands-hatch-hockenheim-monza-more


http://www.projectcarsgame.com/locations.html




Plus dva tweeta

Project CARS ‏@WMDCars  55m
“@BtccLee: @WMDCars YES BUT WILL THERE BE TOURING CARS IN THIS GAME?” <- Yes, there will :-)

Project CARS ‏@WMDCars  54m
“@scrillakev: @WMDCars Will there be regular street cars in this game?” <- Yes!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Project CARS Comparison - 2 Years Later (BAC Mono @ California Highway)

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
 :o :o Odlicno napreduje, jedva cekam ovo igrat s vama kad dode na PS

Evo i moj jos par mjeseci stariji od ovog koji si stavio, ogroman pomak, a sjecam se kako sam tad uzivao

Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Project CARS
1 min ·
We're revealing something on Monday... stay tuned.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
I kaze jos "for all to be revealed"
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.