Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366661 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
ili upalis motionflow bravia 400Hz na 200Hz(nativno) s pingom od 22ms panelu a brzi krugovi se znanjem prave valjda

Gt veteran superstar u penziji

Offline CrnojevicSinisa

  • The Professional
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 867
    • www.crnojevic-maretic.com
Mrav, koju konfiguraciju PC-a imaš?
http://www.youtube.com/user/sinisa555?feature=mhum

Slobodno pogledajte, ulaznica je džaba...

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Najjaču ;D ;D
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
PSN_ID: Dzidza1978

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
LOL  ;D ;D ;D Nikako najjači i najbrži nego dovoljno  ;D

Gigabyte 990xa-ud3
AMD Phenom X4 965 clockan @4ghz po jezgri
8gb 1600Mhz ram
Gigabyte windforce GTX760 OC 2gb
600W Corsair napajanje i ostalo da nenabrajam sto je nebitno

Evo uploada sam i novi video 6 GT3 auta u jednom krugu na Nordschleife u 10 ujutro vrijeme milina sunce piči  ;D
Meni je favorit Z4 BMW nikako se nemogu naslušat kako zvuči. Predobro napravljen zvuk

Project CARS - Six Cars in One Lap (Nordschleife GT3)





Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
^ Mrav odlično  :D ;)

----------------------

http://www.wmdportal.com/projectnews/inside-project-cars-seta-tire-model/


Hvala, jbg sad vidio neki lik me u komentarima napomenio da sam zaboravio Audi R8 LMS Ultra. Jbg gledao sam samo na kojima piše GT3  ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
1. Šta je ono na 1:28?! Skok, volan u jednom položaju cijelo vrijeme i onda nateže auto ko na gumi par puta unutra, van ;D

2. Kakav je to mode fizike koji voziš? Čini mi se da samo vuku preko nosa?

3. Da li možeš snimit jedan video u kojem bi na istom autu prešaltao nekoliko puta sa kamere na kameru pa da čujemo kako auto zvuči ovisno o pogledu koji se koristi (kokpit, bumper, hauba, od iza... ne znam koje sve uopće imaju)?

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
1. Šta je ono na 1:28?! Skok, volan u jednom položaju cijelo vrijeme i onda nateže auto ko na gumi par puta unutra, van ;D

2. Kakav je to mode fizike koji voziš? Čini mi se da samo vuku preko nosa?

3. Da li možeš snimit jedan video u kojem bi na istom autu prešaltao nekoliko puta sa kamere na kameru pa da čujemo kako auto zvuči ovisno o pogledu koji se koristi (kokpit, bumper, hauba, od iza... ne znam koje sve uopće imaju)?

1. To je traction control, postavka je bila Real iz razloga jer sam htio video snimit na brzinu. Morao sam sa svakim autom napravit cijeli krug manje vise pa računaj da samo za to treba oko 40min.

2. Kao što napisah to je bio Real i gt3 auta imaju dosta understeera tad. Opcenito i kad je na off GT3 auta se bolje drže radi paketa aerodinamike i pustog downforcea. Ali imaju naglu točku pada gripa ako pretjeraš tako otprilike da sam taj dio na 1:28 vozio sa OFF vjerovatno bi bio na travi i u zidu. Kad je na OFF npr auta se više zanose na kočenju i imaju oversteer na izlazima iz zavoja itd. Onako kako bi trebalo bit ali uspoređujući sa rf2 dosta stabilnije i lakše za pohvatat.

3. Namjeravam snimit video sa replay kamerom, samo sam sad trenutno na AC jer je izašao patch i vozam La Ferrari non-stop :D Ali budem pogledao kamere i kako se zvukovi mijenjaju pa javim ili snimim

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ajd pliz, baš me zanima kako to zvuči iz raznih pogleda

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Šaljivdžija koji je prije par godina najavljivao da ima svjetsku ekskluzivu kako će VITA dobiti hdmi izlaz, sada je kanalizirao novu viziju ("svjetsku ekskluzivu")

Novi datum izlaska je 17. ožujak (Sjeverna Amerika), odnosno 20. ožujak (Europa) 2015. godine.

Kolko vidim, dobro je vijest i izdržala, prije 10 dana je slučajno leakana na jednom portalu, al je uklonjena, a sve do jučer članovi zajednicu su poštivali NDA.

http://www.goodgame.hr/odgoden-project-cars/



Provjerite kalendare da nismo slučajno u mjesecu Aprilu sada ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.