Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 366130 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
I sad će ovi što su prodavali Fanatece ispalit na živce ::)
zašto? Ja sam prezadovoljan sa t500rs :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Ako je u PS3 igrama bilo moguće koristiti Fanateca kao da je Logitec i u onim igrama koje formalno nisu podržavale Fanatec... hoće li na PS4 biti primjenjivo i obratno?
Naravno da je moguće, ali...
Logitech je u Japanu bio nekakav faktor u industriji, sad nemam pojma kako je, ali opet... Nema licence za novi hardware (tj. novaca), nema podrške za volane...
Teoretski je moguće (a praktično i bilo izvedeno na ps3) da logitech i fanatec rade na iste drivere, jer imaju iste izlazne signale, ali...
USB uređaji imaju dva identifikatora koja se gledaju glede licenciranja: vendor ID i device ID...
Ako odignoriraš ta dva, rade volani i od jednog i od drugog...
Sonyju je u interesu pobrat novce od nekog... Meni se čini da bi ih pobrao više od zadovoljnih korisnika kojima bi radio stari volan... Fanatec ionako odrađuje stvari oko drivera ako što zapne...
No, je li Fanatecu u interesu i interes korisnika tuđih volana?
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Ipak mi nije posve jasno koju osnovu je Fanatec pronasao ako Immerssion i dalje zabranjuje upotrebu svoje tehnologije na PS4 tj.njima jos nitko nije za to PLATIO (bez obzira da li pod Fanatecom ili Logitechom ili Sonijem).
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
I sad će ovi što su prodavali Fanatece ispalit na živce ::)

Kao npr. ja  >:(.... Prodajem ga 2 mjeseca... I kad ga konačno prodam (i to za cijenu koju sam tražio) dva dana kasnije izađe ovo. Hoću si kosu iščupati (ono malo što je ostalo)

Hvala živote što si mi se posrao na glavu... No dobro... U zadnje vrijeme mi sve ide tako dobro (uključujući i nepredviđena primanja sa kojima neću značajno osjetiti troškove kupnje thrustmastera) da, ako je ovo najgore što se desi - so be it

Još nekaj da pitam... Vlasnici Thrustmastera T500... Kakve su pedale u usporedbi sa Fanatec CSR Elite (dakle ne Clubsport, nego onaj srednji model ali sa load cell kočnicom)... Jel su puno lošije?
Vozi miško

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Meni opcenito t500 pedale nisu neko ludilo. Koliko god vozio na neke stvari se nemres priviknut,barem ja. Npr kad stavis onu podlosku s oprugom na kocnicu nije neka sreca. Ja sam na GT-u skoro uvijek gledao na onaj prikaz gasa i kocenja da vidim do koje razine kocim jer se cesto desavalo da prejako stisnem kocnicu (preko 50%) pa trejl brejking ode u k.... te su me stvari znale nazivcirat kaj nikad neznas kolko si popustio kocnicu. E sad na elitu nisam vozio,al sam vozio na clubsportu i naspram njih su bas smijesne. Evo to je moje iskustvo i misljenje. ;)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Project CARS - PS4/XB1/WiiU/PC - Location Overview (Track. Lots of Tracks trailer)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Vidio jucer, genijalan izbor staza.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Ja sam prezadovoljan za sad sa pCarsom, igram ga otpočetka kada su bili slovo na papiru i sada je to nešto nezamislivo dobro. Igram ovu carrieru i zasada dosta dugo traje, u usporedbi sa GTom bio bi na 30-40% ovdje sam ako na 5%. Vozim na T500RS koji je u početku loše radio, sada je to doslovno savršen volan za ovu simulaciju. Dobivam stalno neke updateove iako sam junior. Imaju još nekih sitnica za popraviti i to će valjda uskoro.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Project CARS ‏@projectcarsgame
Today we reveal the first of a series of FREE cars coming EACH MONTH after launch to ALL Project CARS players

http://www.projectcarsgame.com/home/announcing-free-car-1-the-lykan-hypersport

Project CARS Free Car #1: Lykan Hypersport
]https://www.youtube.com/watch?v=_26enE7Qa6o

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Vidio sam na forumu obavijest da svi memberi koji su novce dali i skidali buildove dobivaju na stimu iskljucivo igru a nema odabira platforme kako su najavljivali.
Steta, trazim povrat nofca i preorderam na psnu :/
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Vidio sam na forumu obavijest da svi memberi koji su novce dali i skidali buildove dobivaju na stimu iskljucivo igru a nema odabira platforme kako su najavljivali.
Steta, trazim povrat nofca i preorderam na psnu :/

Da? Može to?
Vozi miško

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ja sam bio potpuno poludio kad su to objavili, evo Dzidza zna, bio sam van sebe.

I dalje sam, ali odlucio sam ostati i ne povlaciti novce samo zbog ljudi koji rade igru i toga da mi Namco mora dati dio prpfita.

Ali da je 100% dvolican potez i prevara - jeste.  Samo krivim Namco za sve i djelomicno Ianovu pohlepu, a sve drugo je manje bitno.

Problem je nastao u casu kad je igra dobila publishera (NAMCO), i tu je sve pocelo. Ja sam na to upozoravao i prije na nekim forumima, jer nije bilo sanse da ce bilo koji publisher uopce razmatrati da mora dijeliti profi i dodatno gubiti na investiciji za preko 40.000 "ulagaca". I to se i dogodilo.

Ali da nije bilo publishera, ne bi pCARS nikad ni izasao na nacin na koji ce izaci, pa onda ne bi ista uopec bilo od bilo cega.

Jebeni krug uzorka i posljedica.

Zato i ostajem unutra s ulaganjem, zajedno s osjecajem gorcine koji je zamijenio nekadasnje ushicenje.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Ja sam uzeo mislim full membera, 45€ paket.
Sada neznam sto si ti uzeo mozda neki senior member ili jos vise pa o nekom profitu pricas jer ja sumnjam da cu dobit nesto nazad.
Ili da ostavim pa fingers crossed?

Ja sam to prvenstveno uzeo zbog toga jer kada je sve to zapocinjalo moj laptop je kako tako mogao vrtit buildove (ove nove moze u svemu low a i onda performanse su lose), htio sam da se igra dogodi i podrzim ih i da dobijem igru "djabe" prvi dan izlaska.
O nekakvom profitu zbog toga sto sam "ulozio" novce nisam ni znao da par mjeseci poslje.
Pa ako moze neko pojasnjenje oko toga da znam se povucem ili ne.

Ne mislim da ce se tu o nekim velikim novcima pricat ali ako bi mi ostanak vratio pare koje sam ulozio i jos nesto sitno za npr godinu dana psn plus ili tako neceg ostao bih prije nego povlacio pare jer ako su ih do sad imali da izvucem neku korist jer vec kako si naveo govnarski potez sa platformama.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
^ Ja sam team member od samih pocetaka, od kraja 2011. i neznam kaj sad napravit, dal da trazim refund (pošto hocu PS4 verziju) il da cekam i nadam se nekom profitu  :-\

Ivo ako mozes pojasnit ovo s profitom, cini mi se da sam negdje procitao da se igra mora prodat u milion primjeraka da bi mi "ulagači" dobili nešto nazad, koliko je to tocno, kad, kako? Hvala ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Project CARS - Renault Sport Trailer