Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 352728 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: C.A.R.S (PC)
« Reply #1 on: October 13, 2011, 18:23:02 »
Znači tako će izgledati GT6!  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: C.A.R.S (PC)
« Reply #2 on: October 13, 2011, 18:30:24 »
Mislim da bi trebao i bolje. Za ocekivati je da bi nove konzole onda kad se pojave mogle biti u nivou tadasnjih high end pc-a?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: C.A.R.S (PC)
« Reply #3 on: October 13, 2011, 20:24:42 »
dal se zna dal ce to bit nesto tipa shift ili vise prava simulacija?
jer ovo izgleda za usrat se.  :o
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: C.A.R.S (PC)
« Reply #4 on: October 14, 2011, 12:35:42 »
Evo sve informacije, ovo je jedan apsolutno nevjerovatan projekt. Svakako potrosite vrijeme da sve ovo proucite, ovo je nesto daleko najzanimljivije sto sam vidio ikada kao koncept.

CARS je upravo krenuo o svoju Open Beta fazu i igra je sluzbeno postavljena i kao naslov i za PS3/Xbox uz PC. Naravno, ja mislim da to nikada nece doci na ovu generaciju konzola, vec da se radi za iducu - aiko je izlazak najavljen za iducu godinu - ali pokazat ce vrijeme.

Dakle, CARS je igra cije financiranje i usmjeravanje razvoja odredjuje sama vozacka zajednica, ovisno o kolicini novca s kojim ulazi u projekt.

Quote
WMD (World of Mass Development) is a new platform for games creation from the award-winning developer Slightly Mad Studios that allows:

Developers to submit ideas to an active gaming community, raise the funds needed to develop them, get continual feedback from community team members that can play work-in-progress builds, use the WMD Portal to promote their project, get help from other developers, and ultimately launch their game to an eagerly-awaiting audience,

Players to browse available projects and join any they are interested in, download and play regular builds of the game, participate in discussion & polls, speak directly to the developers, and eventually earn money back for their contribution when the game is released,

WMD is therefore a unique prospect for both developers looking to raise funds for their projects and gamers that want to get involved in exciting upcoming titles.


Da ne radim besmisleni copy/paste sadrzaja stranice, sve o CARS je dostupno na slubenom sajtu WMD projekta:
http://wmdportal.com

OVDJE JE PDF DOKUMENT KOJI DETALJNO PRIKAZUJE CITAV PROJEKT I DETALJE SVEGA > OBAVEZNO PROCITATI:
http://wmdportal.com/wp-content/uploads/2011/10/WMD_Overview_1011.pdf


Od ovog tjedna prvi clanovi zajednice koji su ulozili novac imaju priliku testirati Beta inacicu igre. Evo filmica, jer ovo govori vise od bilo kojih rijeci:

Leonus F68 at Watkins Glen

Racer V8 at Watkins Glen

Audi A4 DTM at Imola (Embedding disabled, limit reached)
86 Lotus F1 at Imola (Embedding disabled, limit reached)
Audi R18 at Imola (Embedding disabled, limit reached)


Slike:













> PLANNED FEATURES

- FRANCHISE MODE allows you to carve out a personalized career starting in the Karting world and then progressing on to whichever motorsport specialization you prefer including Rally, Touring Cars, Open-Wheel, GT, Le Mans, and many more!
- Play CO-OP with a friend as Driver/Co-Driver
- FULL TEAM MANAGEMENT… Have a large number of friends? Create, manage, and compete together!
- Experience the excitement of PIT STOPS like you’ve never seen before!
- Revolutionary PIT-2-CAR RADIO gives you the strategic advantage
- DYNAMIC Time Of Day & Localized Weather make every race unique and challenging
- 10+ GAME MODES covering every form of motorsport
- CLOUD-BASED SOCIAL NETWORK allows you to connect with friends, compare times & scores, compete and challenge each other, and share content
- USER-GENERATED CONTENT – Create your own liveries, decals, tuning setups, and even events! Then share them with the world – either for free, in-game credits or even real money!
- PUSHING TO THE LIMITS – Advanced physics, lighting, and AI

To ensure a realistic experience, Slightly Mad Studios have teamed up with none other than Ben Collins, the man who spent seven years being “The Stig” on BBC’s popular Top Gear automotive show. > ovo im je malo za reklamu, ali svakako itekako pozeljan covjek u timu.

Recommended minimum specs for Beta Build:

Quad Core 2.4ghz or better
9800gt 512MB
2GB Ram (3-4GB recommended)

+ jucer potpisan ugovor za 4 britanske staze iz Motorsport Vision udruzenja za igru: Brands Hatch, Oulton Park, Snetterton i Cadwell Park
http://www.wmdportal.com/projectnews/four-motorsport-vision-tracks-coming-to-c-a-r-s/


***

Ja cu vjerovatno uloziti 25eura za Team Member status i pogledati sto se to sve dogadja. Ako ispadne zanimljivo, idem u nabavu svog prvog gaming-PCja nakon 10 godina i prelazim u Senior status.

Ovo je apsolutno najveca stvar koju sam dosad vidio u znaru iz perspektive poslovnog koncepta i ovo treba podrzati.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Zanimljivo, jako. Što se platforme tiče, ipak ostajem console gamer, ali samo jer drugačije ne mogu.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Video ne izgleda toliko ljepo kao slike.  :-\
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Ovo jest def.par koraka ispred svega, ali izmedju ostalog i jer su sada konzole krajnje zastarjele, cak i da podrze ovaj poslovni dio koncepta. No ovo sigurno nece zaobici iduce generaciju - pa i oni sami zele biti cross-platform... Ja cu im vjerojatno dati donaciju makar nemam adekvatan pc, pod uvjeto da im to negdje mogu i napisati ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Da, na sljedećoj generaciji konzola sa PD možemo bez imalo sumnje očekivati potpuni fotorealizam.

Iako ove gore slike, opasno graniče sa time.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Ali grafiku na stranu, mislim kako ostala svojstva ovog projekta otkljucavaju onu pravu caroliju!
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
To nećemo znati dok kolega Amar ne testira, a njemu vjerujemo. Zvuk se čini sasvim ok, možda malo prenaglašen, ali vjerujem da takav i treba biti kod tih bolida.  :)

Još da napomenem kako mi je malo čudno što nema unutra vozača, ok svidja mi se ideja, unutrašnjost bez volana, kao kod nekih naslova ili sad kod standard kokpita, ili sa svojim avatarom kao kod premium modela GT5, ali ovako, niti tamo, niti vamo, pomalo smiješno, neznam...  :-\
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
I meni je jednako cudno ali valjda zbog bete, zele da svi korisnici mogu s lakocom vidjeti cijeli kokpit (bez tijela vozaca) kako bi eventualno sudjelovali u nekim sitnim ispravkama?
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Ta citava prica "bez vozaca" je opci PC standard vec dvadeset godina, nist cudno u tome.

Vjerovatno ce postojati opcija i sa i bez, pa da svatko stavlja kako mu odgovara.. tako je u svim "modernijim" PC igrama, jer stariji vozaci obicno ne zele ni vozaca, a cesto niti volan.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Bože, kako to mene nimalo ne zanima ;D


Da li sam ja stvarno otišao na kvasinu ako unaprijed znam da stiže još jedna igra u kojoj će trebati dani i dani podešavanja volana i da opet neću biti zadovoljan time što sam podesio? Da, prekrasno izgleda, bla, bla, bla, ali...

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Predobro! Samo ništa bez zvjeri od PC-a. I kao što Amar reče, ja sam svoj PC sredio prije 8 godina, tako da bez jedno 20k kn nemam o čemu razmišljat... nova kanta, brutalniji monitor, volan...