Author Topic: Project C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije  (Read 353064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: (M) C.A.R.S • World of Mass Development projekt community simulacije
« Reply #30 on: February 29, 2012, 01:04:21 »
Project CARS Dreams Become Reality --->

SPA --->
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Prosli tjedan su dali prvi build novog enginea za osvjetljenje.

Rezultati su nevjerovatni.







 :o

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Fenomenalno izgleda
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Fenomenalno izgleda

Brutalno, eto što ti je PC i DX11?? i minimalno 7000kn investicije u komp za imati preko 60 fps-a da bi ti ovako izgledalo
PSN_ID: Dzidza1978

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Eh da. Prezentacije grafičkog aspekta igre su uvijek bile provedene na onim vanzemaljskim konfama od 20k kuna, zna sa zašto.
Na next gen konzolama bi grafa bila puno bliža ovoj s kompa.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
ma daj šta je ovo

ja sam za ozbiljno mislio da su to slike pravih auta, bolesno dobro
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Fenomenalno izgleda

Brutalno, eto što ti je PC i DX11?? i minimalno 7000kn investicije u komp za imati preko 60 fps-a da bi ti ovako izgledalo

Ja sa svojim Athlon x2 255, 4gb DDR3, GTX 560 OC na fullHD izvlacim nekih 40ak fps s tim da su rekli da je novo osvjetljenje jako ne optimizirano, tako da samo ocekujem bolje,, inace zadnji build koji sam igrao prije ovog (mislim 144) vrtio se lagano 55+ fps. To sve kad sam sam na stazi, Time Trial, kad idem Race sa 10+ auta tako i fps pada i do -10.  DX9, 11 nisam probao.


Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Fenomenalno izgleda

Brutalno, eto što ti je PC i DX11?? i minimalno 7000kn investicije u komp za imati preko 60 fps-a da bi ti ovako izgledalo

Ja sa svojim Athlon x2 255, 4gb DDR3, GTX 560 OC na fullHD izvlacim nekih 40ak fps s tim da su rekli da je novo osvjetljenje jako ne optimizirano, tako da samo ocekujem bolje,, inace zadnji build koji sam igrao prije ovog (mislim 144) vrtio se lagano 55+ fps. To sve kad sam sam na stazi, Time Trial, kad idem Race sa 10+ auta tako i fps pada i do -10.  DX9, 11 nisam probao.



Da bit će zeznuto, ali sad je to sve još jako friško, sigurne će optimizirati engine, a i drajevri of grafičkih će se optimizirati. Svejedno će trebati jak komp za to pogoniti kako spada :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Da nabacim dojmove,, za performanse sam gore napisao, što se tiče ->
ForceFeedback meni je zasad jakoo dobar, nije jos na razini iRacinga i nkP, tamo tocno osjetis neravnine na stazi i sl, sve se dobro prenosi na volan, ovdje su to malo popravili s novim buildom, al jos zaostaje. Sa buildom 144(od prije mj dana) sam bolje osjecao oversteer, kad auto izgubi grip izgubi se i FF u volanu, možda zvuci cudno i nerealno, al je u praksi funkcioniralo, bar za mene, tako je donekle i u novom buildu, samo ne tako izrazeno, iako ukupno b164 ima puno bolji FF. Svidja mi se i kocenje bez ABS, kad se kotaci "zablokiraju" izgubi se FF, jako dobro funkcionira u praksi. Inace imao sam i sad cudan BUG s FF, vozim, sve super, Time Trial gori, odjedno volan poludi, unutra krči sve, ko da ce se sve raspast, nemozes kontrolirat nis, katastrofa je zvucalo, morao restartat igru da se vrati na normalu.
Fizika je na dobro putu, definitivno laksa od iRa, A4 DTM koji najvise vozim ima jako puno gripa, za TT je odlican, Arieli i Caterham su zabavni, oversteer i to, formule nisam probao, budem kad ulovim vise vremena. Nazalost ne mogu usporedit s Forzom i GT5, igrao sam ih samo s kontrolerom pa ono...
Izbor auta je nelos, iako su svi nekako vise track day orientirani, volio bi u ponudi i "obicnih" auta. Za birat ima mislim 5 formula, 2 radicala, caterham, 3 ariela, A4 DTM, R18 TDI LeMans, 2 kartinga. Koliko se sjecam prije par mjeseci SMS je rekao da EA vise nema exkluzivnu licencu za porsche i da oni nes spremaju po tom pitanju, tako da nada zivi :)
Staze su isto zakon, jos su u ranoj fazi, al vec izgledaju odlicno, posebno Bathurst i Watkins Glen, za B sam cuo ranije, gledao filmice, otprilike sam znao sta ocekivat, al me opet staza odusevila, obozavam vozit na njoj. za WG sam cuo, al nisam uopce znao ni kak izgleda ni nis, isto tako me odusevila, zakon je. Potvrdjeno je dosta super staza s kojim se nemamo prilike cesto susretati sto me posebno veseli. I da se malo pohvalim s A4 DTM na watkins glenu imam 28vrijeme na svijetu ;D za mene je to veliko posto sam tek nedavno poceo ozbiljnije vozit hehe..
Grafika nemam koja pisat, vidite ove slike iznad i bit ce sve jasno. Moram samo nadodat da day/night transition izgleda odlicno, ovo je tek pocetak, može samo bit bolje.

Eto toliko za sad, neda mi se vise pisat, kad skupim jos km budem update dojmove.


Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Kolko košta da bi se moglo igrati? ne cijena po kojoj dobivaš odmah zadnju verziju, nego 2-3 tjedna kasnije, valjda je to nekakav junior member ili šta već?
psn-id: GTS-Klocna

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
^^Mislim da je 10€ junior member
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Evo jos malo ljepote.

PRVO OVAJ VIDEO
: obavezno pogledati > novi lightning engine + nove animacije vozaca









Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Na 5:40 min snimke šta se dogodilo sa vozačevim rukama? Pasica mu izbije volan iz ruku ili ...?
psn-id: GTS-Klocna

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Lajkam Jordana.
Igra fenomenalno izgleda . Nažalost nemam proračun za komp koji bi ovo mogao goniti  :(

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Na 5:40 min snimke šta se dogodilo sa vozačevim rukama? Pasica mu izbije volan iz ruku ili ...?

O da, itekako savršeno os simulirana scena!! Zanima me šta se dogodilo na volanu!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t