Author Topic: Grand Theft Auto V  (Read 208479 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Grand Theft Auto V
« on: October 26, 2011, 11:35:14 »

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #1 on: October 26, 2011, 15:38:56 »
Ja sam uz GTA prakticki od prvih igara, tada još iz "ptičje" perspektive (jedinica i dvojka).

Kada je došla "trojka", to je bila prava stvar. Free roam sa kamerom iz normalnog kuta, odlicne misije, grafika za to vrijeme vrlo dobra... čista zajebancija... isto tako prelazio sam više puta i Vice City (obožavam tematiku 1980ih)... i San Andreas (i PS2 i PC + modovi na PC-u; mislim da sam ga presao bio 100% na PC-u)...

Četvrti nastavak nisam kupio odmah po izlasku, kako sam to bio činio sa prethodnima, jer tada još i nisam imao PS3 (kupljen isti dan kada je izasao GT5), štoviše, nisam ga kupio uopce. Četvorku sam igrao kod frenda dosta često, ali nekako mi je to bilo "sve na istu šemu", prožvakano vec vise puta, i nije me se previse dojmio.

Nadam se da ce peti nastavak donijeti prijeko potrebnu svjezinu i novitete u serijal.

Po meni najbolja igra u serijalu je GTA: San Andreas, i to bez dileme!

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #2 on: October 26, 2011, 15:49:31 »
Odigrao GTA3 i Vice City u dahu,San Andreas mi je ipak dojadio negdje na 75% igre,GTA4 nakon 5-6 sati igre.
Jednostavno osjećaj da igram GTA3 sa novom grafikom me brzo zasitio usprkos Balkanskom štihu.
Nadam se u GTA5 puno novih i svježih stvari koje će ponovo postaviti pravila sandbox igara.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #3 on: October 26, 2011, 15:49:39 »
@ biker

Meni je svaki dobar i sve sam ih odradio do kraja. Ne gledam IV kao nekakav korak unatrag, kako to mnogo pokušavaju prikazati jer idu uspoređivati sa San Andeasom. Jednostavno, nova konzola, nova igra, krećemo iz početka. Liberty City Stories (2 dlc-a naknadno izašla) su donijela novosti u odnosu na IV, tako da će V prirodno nastaviti s razvojem.

Uglavnom, danas su GTA IV i ova dva dlc-a dovoljno jeftini i šteta je da to propustiš

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #4 on: October 26, 2011, 16:02:41 »
Ma vjerovatno je najveći problem vrijeme.Jer u doba PS2 nije bilo onlinea kod nas,pa sam mogao lijepo rasporediti vrijeme,50% GT a 50% MGS,GTA,R&C,RE,Killzone,Onimusha,GoW...
A sad uz GT5 offline i online,BfBC2 online,Killzone 2 i 3 online jednostavno nemam vremena se kvalitetno posvetiti GTA4 a površno ne vrijedi za takvu igretinu.Tibokca i RE5,RF:Guerilla i FarCry2 mi već 3 mjeseca stoje doma i ćekaju na red,a preksutra mi dolazi Bf3.Dan bi trebao imati 48 sati i 14 dana u tjednu... ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #5 on: October 26, 2011, 18:30:59 »
Definitivno previše igara je došlo... zato sam uvijek cijeno Rockstar što izdaju ovakve hitove pred ljeto. Nadam se da će i ovdje biti tako

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #6 on: October 26, 2011, 18:43:11 »
Nadam se da ću naći vremena (preko zime) da i ovo odigram. Ako prije toga ne započnem ove RPG serijale koji su već "dolje". Novi komp je tu, bilo bi šteta ne iskoristiti.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #7 on: October 26, 2011, 19:31:16 »
Stigne se dosta toga odigrati preko zime, a nove igre ionako nabavljam kad im padne cijena ili nadjem u zamjenu. Osim toga, igram samo najbolje, a tu je izbor nesto uzi. A tek kad stigne nova generacija konzola, imat cu barem dvije godine za pohvatati zaostatke na ovoj.
No, GTA 5 je definetli na listi, kad god dodje na red.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #8 on: October 26, 2011, 19:34:14 »
Nadam se da ću naći vremena (preko zime) da i ovo odigram. Ako prije toga ne započnem ove RPG serijale koji su već "dolje". Novi komp je tu, bilo bi šteta ne iskoristiti.
Tomo, ovo je samo trailer, ne vjerujem da će ovo prije sljedeće zime, možda jesen.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #9 on: October 26, 2011, 19:49:03 »
Nadam se da ću naći vremena (preko zime) da i ovo odigram. Ako prije toga ne započnem ove RPG serijale koji su već "dolje". Novi komp je tu, bilo bi šteta ne iskoristiti.
Tomo, ovo je samo trailer, ne vjerujem da će ovo prije sljedeće zime, možda jesen.
Sori Perice, ja sam mislio na GTA IV kojeg još nisam odigrao, ali nisam precizirao to u postu.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #10 on: October 26, 2011, 22:44:44 »
wwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


vrištim ;D ;D

ovo će biti jebenoooooo
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #11 on: November 02, 2011, 18:07:31 »

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #12 on: November 02, 2011, 18:28:51 »
Očekivao sam da će biti taj grad, ali me je grafička izvedba baš iznenadila. Ne znam na čemu je ovo, ali brutalno izgleda...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #13 on: November 02, 2011, 18:30:15 »
Očekivao sam da će biti taj grad, ali me je grafička izvedba baš iznenadila. Ne znam na čemu je ovo, ali brutalno izgleda...
Mislim da su konzole u pitanju, Pc bi trebala dobiti svoju verziju kasnije.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #14 on: November 02, 2011, 18:31:27 »
mislim da će biti puno crknutih trojki nakon što ovo uđe u kozolu ;D