Author Topic: Grand Theft Auto V  (Read 307284 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #195 on: July 10, 2013, 18:51:19 »
A još nigdje potvrde da će ovo u startu biti i digitalno  :-\

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #196 on: July 10, 2013, 19:37:09 »
Onda nema šanse ni da uzmem u startu! Jedini disk nadalje će biti GT6, i još poneke stare igre koje će biti em jeftine, em uglavnom ne osobito zahtjevne. Jer imam dojam da ću ps3 igrati još duuugo 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #197 on: July 10, 2013, 23:28:05 »
Totalno sam fasciniram igrom.
Ali ne znam ocu si dozvolit da je kupim, znam da bi zapostavia sve a neman vrimena igrat. Igrat po sat vrimena navecer nije moguce, sigurno bi do jutra svaki dan.
Veseli me ulaganje novca u dionice, kuce itd

Ja mislim da sam GT4 igrao nekih 6 mjeseci... pomalo, nema žurbe ;D
A znam, tako ce i bit vjerovatno. Al bojim se da cu navecer ic odigrat sat vrimena pa igrat do zore  ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #198 on: July 10, 2013, 23:38:24 »
Totalno sam fasciniram igrom.
Ali ne znam ocu si dozvolit da je kupim, znam da bi zapostavia sve a neman vrimena igrat. Igrat po sat vrimena navecer nije moguce, sigurno bi do jutra svaki dan.
Veseli me ulaganje novca u dionice, kuce itd

Ja mislim da sam GT4 igrao nekih 6 mjeseci... pomalo, nema žurbe ;D


A znam, tako ce i bit vjerovatno. Al bojim se da cu navecer ic odigrat sat vrimena pa igrat do zore  ;D

 ;D ;D ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #199 on: July 10, 2013, 23:49:19 »
A oće to kad krene ;D


Inače, čini mi se da će se ovo igrati puno duže nego što sam igrao bilo koji GTA do sada, ili RDR ili AC3 jer jednostavno ima puno više stvari za raditi.

Već se vidim koliko će se prijeći kilomera sa quadom po bespućima, veranju po onoj planini i skakanju sa padobranom ;D


A tko zna, možda ovo bude i prvi multiplayer koji zaigram kod Rockstara... tek tad smo najebali što se tiče slobodnog vremena ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #200 on: July 11, 2013, 00:02:45 »
A oće to kad krene ;D


Inače, čini mi se da će se ovo igrati puno duže nego što sam igrao bilo koji GTA do sada, ili RDR ili AC3 jer jednostavno ima puno više stvari za raditi.

Već se vidim koliko će se prijeći kilomera sa quadom po bespućima, veranju po onoj planini i skakanju sa padobranom ;D


A tko zna, možda ovo bude i prvi multiplayer koji zaigram kod Rockstara... tek tad smo najebali što se tiče slobodnog vremena ;D

I nek se može pričati u lobbyu i nema nam kraja... :D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #201 on: July 11, 2013, 00:10:06 »
Jos malo novih info >

GTA V - GTA 5 o'clock: EXCLUSIVE Interview with Rockstar: Grand Theft Auto 5


*Gas tanks from cars can be shot and leak and cause a gas trail that can be ignited (useful against enemies like rolling them into a group and blowing it up)
*Sticky bomb cars with TNT into enemies
*Of the over 1000 car customization options, include bulletproof tires, engine tuning, roll cages, armor, turbos, strange sounding horns etc
*These modifications can change the flow of a mission (bulletproof tires protects against bullets, more powerful armor against gangs/cops, etc)
*Customized cars can end up impounded if left on the street; pay a fine to retrieve it
*Less static melee fights, more of a free flowing system, lots of ways to approach enemies (behind, front, sides, etc) ,don't need to lock on
*Hits are much more satisfying using melee weapons, great crunch to them
*Destruction has been improved a lot
*Much more advanced enemy AI, won't remain idle but will be dynamic and navigate the environment in combat to flank you
*SWAT is very organized, focused, aggressive, gang members would be more gung ho
*Your guns stay with you throughout the whole game, if you run out of ammo you don't lose it
*Spent a lot of time on improving cover mechanics, much more responsive, jump over cover, move around, blind fire, much smoother

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #202 on: July 11, 2013, 03:15:15 »
Vidi se da su dosta popravili kretanja, borbe, pucanja. Sve je dosta fluidnije

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #203 on: July 11, 2013, 14:53:23 »
Igra koju će igrati i oni koji nikad nisu voljeli GTA

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #204 on: July 16, 2013, 06:34:31 »
Ja ne volim koncept GTA serijala, ali vrhunski izvedenu igru moram prijeći. Za sad mi je LA Noire vrh Rockstarovog opusa, iza toga RDR, pa Vice City. Puno očekujem od GTA V, ali vjerujem da će me uspjeti i iznenediti, kao onomad RDR.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #205 on: July 16, 2013, 10:27:41 »
Što ti se to točno ne sviđa kod GTA koncepta? Jer RDR je potpuno isti koncept, na stranu vrijeme u kojem se odvija... Ono, glavna priča, side misije, skupljanje raznih gluposti i usputna zajebancija. Od kad rade ovakve igre, nema nekih promjena u samom konceptu


Što se iznenađenja tiče, u ovome videu sam vidio potvrdu svega što su najavljivali, dakle ostaje jedino vidjeti koliko će sve to biti bugovito :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #206 on: July 16, 2013, 12:22:57 »
Sam koncept bezumnog nasilja, premlaćivanja, krađe, sve mi to djeluje kao podilaženje teenagerima. RDR ima bolju priču, LA Noire još više.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #207 on: July 16, 2013, 12:26:14 »
LA je van kategorije, ima samo priču, ozbiljna igra

RDR je generalno jako sličan GTA, samo je smješten u drugo vrijeme. Krađe, nasilja, premlaćivanja koliko hoćeš (ako hoćeš naravno). I isto kao i u GTA, ne moraš ako nećeš :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #208 on: July 16, 2013, 12:48:46 »
Možda mi se svidi GTA V, četvorku sam završio i jedan dio mi je čak bio dobar, glavna priča i par misija, ali nisam tip za besciljno lutanje. AC3 je zato na neodređeno dugom čekanju.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #209 on: July 16, 2013, 20:22:58 »
probaj odigrat manhunt