Author Topic: Grand Theft Auto V  (Read 307239 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #405 on: September 20, 2013, 00:51:41 »
Daj mi netko provjeri kolko igra zauzima mjesta na hardu kad se instalira...frend bi sherao ali ima 40gb hard...

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #406 on: September 20, 2013, 02:27:08 »
ja negdje procita da treba 36 giga, a igra je 18 gb. medjutim pricekaj odgovore iz prve ruke.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #407 on: September 20, 2013, 03:09:27 »
36gb treba da pocne skidat ali navodno zauzme 18gb dok se instalira na kraju...nisam doma pa ne mogu provjerit....inace od kad imam ps3 znaci vec nekih 6 godina ili kolko je vec proslo, nikad mi nije ovoliko ljudi na friend listi igralo jedne te istu igru u prvih par dana od izlaska....nuff said. :)

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #408 on: September 20, 2013, 08:04:41 »
inace od kad imam ps3 znaci vec nekih 6 godina ili kolko je vec proslo, nikad mi nije ovoliko ljudi na friend listi igralo jedne te istu igru u prvih par dana od izlaska....nuff said. :)

Kod mene takodjer. :-D

Tenis je super, nije realan ko u top spin 3 ali je za sporednu zezanciju jako dobro napravljeno.

Sinoc sam se popeo na drugo najvece brdo. Kasnije krenem dolje, spotaknem se i samo se kuturam 300 metara, na kraju zavrsio u bolnici. :-P

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #409 on: September 20, 2013, 08:19:14 »
Daj mi netko provjeri kolko igra zauzima mjesta na hardu kad se instalira...frend bi sherao ali ima 40gb hard...
Frend ne bu skidal dok ne nabavi veći hard, jer od 40 gb imaš oko 30 dostupno ako nema ništa instalirano. Imao sam 40 gb i to je muka, nek nabavi barem 120 a i to je malo.

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #410 on: September 20, 2013, 08:56:38 »
Daj mi netko provjeri kolko igra zauzima mjesta na hardu kad se instalira...frend bi sherao ali ima 40gb hard...
Frend ne bu skidal dok ne nabavi veći hard, jer od 40 gb imaš oko 30 dostupno ako nema ništa instalirano. Imao sam 40 gb i to je muka, nek nabavi barem 120 a i to je malo.
Ma i meni je ovih 320 gb premalo otkako sam u ps+. Kada izadje ps4, njegov hdd od 500gb cu ubacit u ps3, a za ps4 cu nabavit bar 1tb.

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #411 on: September 20, 2013, 08:59:21 »
Hm, meni je bilo slobodno 9gb a igra je zauzela 8 i nesto. Nije mi jasno odkud vama 18.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #412 on: September 20, 2013, 09:36:22 »
Hm, meni je bilo slobodno 9gb a igra je zauzela 8 i nesto. Nije mi jasno odkud vama 18.
Pričamo o digitalnoj verziji, ti si instalirao s diska.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #413 on: September 20, 2013, 10:35:53 »
Pa valjda ću i ja više dočekati moj primjerak igre.

Napravio sam još davno prednaruđbu u jednoj od naših web trgovina.Dobio obavjest da je naruđba zaprimljena , dobio obavjest da je naruđba poslana i to u 2 i nešto ujutro 17.

I onda tek jućer oko 13 sati dobijem poziv od službenice neke dostavne službe , nisam dobro čuo koji su jer sam bio u trgačini grožđa ,freza bruji (pripreme za GT6) i kao ne mogu pronaći adresu.Ma popizdija sam kad mi je rekla da paket očekujem danas.

Doduše , i ja sam raspet ko Kizo , skinuo AC III nisam ni pipnuo , uvatio se ovog ogromnog RPG-a Kingdoms of Amalur: Reckoning a nisam ni do pola stigo, a ko će povatat tek ove što dolaze na Store kada se uvali GTA V.

I eto dok si reko keks stiže GT6.Ma ne treba mi PS4 bar još 2,5 godine.

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #414 on: September 20, 2013, 11:55:08 »
Hm, meni je bilo slobodno 9gb a igra je zauzela 8 i nesto. Nije mi jasno odkud vama 18.
Pričamo o digitalnoj verziji, ti si instalirao s diska.
Aha, pardon, moja greska

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #415 on: September 20, 2013, 12:24:26 »
Eha , evo ga , instališe se  ;D ;D ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #416 on: September 20, 2013, 12:34:06 »





btw... jučer učitam igru, odem u garažu, a ona prazna. Nestao mi Jag i neki sportski motor :(


Kako, nemam pojma... učitam stariji file, eto ih u garaži.



Drugo, kupujem odjela u trgovini, noć je, zove me suradnik, obavi se razgovor (valjda tu automatski snima) i potrošim novce na gluposti. Učitam ponovo zadnji save filet, pojavljujem se u autu na sred ceste i zvoni telefon (taj suradnik). Ponovo učitam, ovaj put se pojavljujem na klupi u parku, ponovo zove taj suradnik.... malo mi idu na kitu takve stvari.

Ili, obučem tipa u neku odjeću, pa odem igrati misiju, kad se on pojavljuje u sasvim drugoj odjeći...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #417 on: September 20, 2013, 12:57:30 »
Kad igrate te dječje igrice. Buahahahahaaaaaa!!!!

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #418 on: September 20, 2013, 13:22:24 »
Ja sam se totalno pogubio u igri, non stop me napadaju svi bi se tukli pucali po meni, pa majku im,kako koji Auto pokušam uzeti  ovaj trči zamnom, jesam pipnio striptizetu odmah skaču, slučajno hodam okrenem nakog ovaj bi se odmah udarao,a od misija neznam di bi prije krenuo...... ::)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #419 on: September 20, 2013, 13:30:58 »
Nasilnik jedan



Ovisi di kradeš... ako je neki zajebani kvar i kakav nigga vozi, onda će vrlo vjerojatno odmah početi pucati po tebi i još će te početi loviti par auta ;D