Author Topic: Grand Theft Auto V  (Read 307391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #720 on: October 08, 2013, 02:07:27 »
loading...
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #721 on: October 08, 2013, 07:27:55 »
Bogumi, nas par se stvarno lipo zabavilo večeras.. puno smijeha i zajebancije nadasve ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #722 on: October 08, 2013, 07:33:40 »
Elton John - Saturday Night's Alright (For Fighting) feb 2013

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #723 on: October 08, 2013, 10:59:06 »
Kakav kaos, uđi tu, odi tamo, jesi/nisi u crew, gdje je tko, malo moze join, malo ne, malo invite radi, malo ne. Mogli su to jednostavnije napravit, ali zasto bi bilo jednostavno kad moze ovako ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #724 on: October 08, 2013, 13:20:41 »
Kao i Dule, ni ja nisam previše oduševljen online modom . Totalna zbunjola dok se povežeš u crew .

A onda kada sam i uletio , 5-6 minuta pripreme i učitavanja za skok padobranom od 17 sekundi ili trku od 1,5 minutu , pih . Napucavanje neizbalansirano ,  pištoljem s dvanest metaka i pajserom protiv teške artiljerije koju imaju oni s malo večim levelom, bio sam uglavnom topovsko meso.

Ok , bilo je smješnih scena , zajebancije i smjeha , ali nakon nekog vremena mi je dosadilo čekanje na učitavanje i pripreme za nove misije , koje su pak više-manje sve na isti kalup. Nakon što nas je pobacalo iz lobija , otišao sam sa svojim likom u trgovinu oružjem i kupio 2,500 metaka za pištolj , šatgan i 3000 patrona , uzi s 5-6 iljada metkića i onu najjadniju pancirku.Pa onda ugasio

Igranje ovoga sat-dva mi je Ok , ali za cjelonočnu zabavu nije baš po mom ukusu.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #725 on: October 08, 2013, 13:24:19 »
...bit će dobro samo polako.... ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #726 on: October 08, 2013, 13:55:07 »
Uzasan je online, nadam se da ce veceras biti bolje ali ja sinoc nisam nigdje mogao, katasreof
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #727 on: October 08, 2013, 15:06:19 »
Ja sam sinoć zaradio oko blizu 60 tisućica... napucavanje bi moglo proći, ali bez kakvog kalaša sa produženim spremnikom se nema što tražiti.

Utrkivanje je sasvim ok...


Kimijeve primjedbe su na mjestu, ali kad nas je ostalo nekoliko išlo je jako brzo, svi lajk, svi potvrde i kreće se odmah

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #728 on: October 08, 2013, 15:19:43 »
ja sam se bio nakratko pridruzio i bilo je bezprijekorno. A to mi je bio prvi put da igram online, par min prije sam napravio lika.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #729 on: October 08, 2013, 16:01:59 »
   Slažem se sa svime što kažete za sinoć, bilo je stihiski ni sam nisam mogao sebi doći na početku jer sam bio sretan da uopće radi ,
  u jedno sam trenutku imao oko 15-tak poziva ,pogubio sam se totalno :-\,biome je strah da će mi sve blokirati...
  Malo kasnije ću prostudirati kako se pravi privat lobi ,da se ne ponovi ono od sinoć da sam igrao sa jednima ,a da drugi zbog popunjenosti strancima nisu mogli upasti u naš lobi . Zbog toga je većina mislila kako im nešto ne valja i odustajali od igre .

  kad se napravi privat lobi mislim da kao sinoć neče biti nikakvih problema i čekanja sa igrom samo se odabere šta hočemo i pali pilu. ;)

 @stingr , vratio sam se u klan ;) ,inače možete(za one koji nisu upoznati) imati više klanova sa kojim igrate, kod ovih drugih sam bio jer su mi klapa sa CoD-a i igramo svako veče, ne samo vikendom ,a imaju ga još od GTA4 ,radi lakšeg raspoznavanja na mapi pridružio sam  se njma , i otuda cijela zbrka tipa ,di si kizo? zašto nisi u klanu!? pa kako?...itd... ;) ono metar ljudi u isti glas nema šanse da se objasni... :D

   Ovdje se prije druženja možemo dogovoriti ko će kad doći i igrati ,ja sam svako veće od 21h pa nadalje !

<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #730 on: October 08, 2013, 16:24:44 »
  Nemogu da ne podjelim sa vama ,situacija od sinoć ,
..u jednom renutku uzimam avion propelerac tipa cesna ,frend i Stinger se penju po avionu  da vide da li mogu poetjeti, a da ne padnu sa njega ;D ;D , naravno da ne ... prvi  frend pada unatrag ( živi smijeh od animacije ) ,ALI!! Stinger se i dalje drži ....kočim i Stinger se odkliže na elisu...fljuuuč!! ;D ;D ;D ..puko na dava djela  ;D ;D ;D ;D ;D ...a ja pao sa krevetaaa .. ;D ;D ;D sebi nisam došao 10min... ;D ;D ;D ;D

 Nakon toga ,ja i ovaj drugi frend mašemo kao da se tučemo i naravno "slučajno" okznemo stingera.. ;D ,kad čuješ s druge strane skušalice.... ALOOO!?!  NEMA UDARANJA!!! ;D ;D ;D ;D..... Ne volim ja to!!..

 Malo na svoj račun ,da nekažem da sam skoro svaku utrku izgubio,  jednostavno se uspijem zabiti u svaku prepreku koja mi se nađe na putu ,animacije su savršene i za popizdit kako su dobro napravljene .....

  A tek da ste nas vidjeli na golfu ujutro u 6:00h ;D ;D ;D ....za plakati , još me trbušnjaci bole.. 8)

<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #731 on: October 08, 2013, 16:38:51 »
Ja sam uspio jutros za Zokyem jednu misiju odigrat, samo sta mi headset nije radio i mislio sam da je zato jer je pao, ali sam se sjetio da nije registriran na ovu super slim pizdariju ;D

Ja sam veceras isto od 8-9 pa se nadam da se vidimo
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #732 on: October 08, 2013, 16:50:48 »
Nije da nema dobrih scena, samo da se tehnikalije rijese.

Krece utrka nas cetvero, Spigi, Kizo, Stinger i ja. Kad odjednom samo 2 motora, jedan vozim ja, drugi kizo, a spigi sjedi meni iza leđa, stinger kizi. Krene utrka nema mi mape, a spigi začuđeno "zasto ne vozis prema kursu" - jer ga nemam. Par sekundi khkhk šfrlj xycz a u k...rac, ja ti trebam govorit gdje da ides, k.... ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #733 on: October 08, 2013, 17:21:36 »
Nije da nema dobrih scena, samo da se tehnikalije rijese.

Krece utrka nas cetvero, Spigi, Kizo, Stinger i ja. Kad odjednom samo 2 motora, jedan vozim ja, drugi kizo, a spigi sjedi meni iza leđa, stinger kizi. Krene utrka nema mi mape, a spigi začuđeno "zasto ne vozis prema kursu" - jer ga nemam. Par sekundi khkhk šfrlj xycz a u k...rac, ja ti trebam govorit gdje da ides, k.... ;D
;D ;D ;D ;D

.....moram pohvaliti Stingera da je pravi kopilot ,nema šta ! Detaljno mi je opisao stazu da sam mogao zatvorenih očiju odvesti utrku!! ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #734 on: October 08, 2013, 17:25:26 »
Vidim da ste se dobro zabavili...naravno da se moze napravit private lobby bez da stranci ulaze. Ja nisam mogao jucer doc radi posla ali danas cu cijelu noc vjerojatno pa se vidimo. Upravo sam ulozio nekih 60 soma u auto i bas fini izgleda...sad stedim za stan da imam veliku garazu i da imamo gdje visjet.