Author Topic: Grand Theft Auto V  (Read 307400 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #735 on: October 08, 2013, 19:07:01 »
Sinkronizirao sam headset sa plejkom, a jel ima jos nesto sta moram da radi veceras?
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #736 on: October 08, 2013, 20:28:05 »
Sinkronizirao sam headset sa plejkom, a jel ima jos nesto sta moram da radi veceras?
Opskrbit se s dovoljno hrane, pića i droga - sve nadohvat ruke naravno - te se priključit na kateter. I to je to. Dobar tek!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #737 on: October 08, 2013, 20:54:14 »
.....moram pohvaliti Stingera da je pravi kopilot ,nema šta ! Detaljno mi je opisao stazu da sam mogao zatvorenih očiju odvesti utrku!! ;D

8)


Ja radim sutra, a i još se oporavljam od ovoga sinoć ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #738 on: October 09, 2013, 01:37:14 »
Quote
Grand Theft Auto V sold 11.21 million copies during its first 24 hours on sale last month, driving $815.7 million in revenue, according to a release today from Guinness World Records.


http://www.gamespot.com/news/guinness-claims-gtav-day-one-sales-total-112-million-copies-6415455

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #739 on: October 09, 2013, 10:39:28 »
Jedno veliko sori dečkima koji su bezuspješno pokušavali upasti u lobi,jednostavno prevelik broj ljudi koje imam na frend listi igra u isto vrijeme,a misije koje smo igrali su za 4 i 6 ljudi, u pojedinim trenucima netko bi otišao ili ispao i u tom trenutku bi se netko ubacio i automatski popunio prazninu, i onaj koji je ispao ili otišao izvisi jer glupa igra pokreće partiju automatski.
To se desilo par puta sinoć, zato isprike još jednom onima koji su to doživjeli!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #740 on: October 09, 2013, 11:27:20 »
Bila je jedna misija gdje se mora pokupiti roba sa predzadnjeg kata druge po visini zgrade u igri, jedini prilaz je helikopterom.
Zoky,,Spigi,Igor i ja ,odradili smo to filmski prelet do susjedne zgrade snajperima skinuli jednu grupu pa prelet iskakanje u stilu S.W.A.T. ekipa i rokanje do pobjede, ludnica od akcije,čak i kad sam poginuo bilo je strava za gledati kako dečki osvajaju misiju!   8)

Spigi nadam se da ti je dobro danas, poslje one vratolomije samnom u vožnji!  ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline SpigiCro

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 44
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #741 on: October 09, 2013, 12:24:49 »
jucer je bilo fenomenalno... Spremio nekih 60 somova u bankicu...
A cuj kizo jos mi se malo manta od voznje, al proci ce to... :D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #742 on: October 09, 2013, 16:22:49 »
Pa dogovorite se za dvije grupe kirurga, pa malo rivalstva među njima, i tako ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #743 on: October 09, 2013, 18:22:31 »
svi bankirate po 60 somića, 40, nek mi netko pozajmi....vratil bum ili odradil

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #744 on: October 09, 2013, 19:37:07 »
Pa dogovorite se za dvije grupe kirurga, pa malo rivalstva među njima, i tako ;D
...jbg,ne možemo....kad Stinger neda da ga tučem.. ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #745 on: October 09, 2013, 20:37:46 »
GTA 5 Patch 1.03 Removes Huge Online Exploit

Players can no longer quickly restart online missions with R2 to grind for money.

GTA 5 has been updated with patch 1.03 on PS3, which removes a huge exploit for GTA Online.

The patch removes the ability to quickly restart missions in GTA Online (even if successful) using R2, which players have been using to 'grind' their way to bigger bank balances and higher ranks. Well, at least those who can get into GTA Online.

Post-patch, it appears that players can only restart missions they have failed.

The main problems with GTA Online - the unstable cloud servers, characters disappearing and so on - still appears to be an issue.

There are no official patch notes and nothing else major has been discovered about the patch.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #746 on: October 09, 2013, 23:01:13 »
upalim igru danas vidim da se skida patch, nakon što  se pokrenula smrzla se nakon 5min igranja

resetirao i radilo bez beda, strah me napisati ali čini mi se da mi laser umire možda ne laser nego dio koji uvlači i vrti disk
čuo sam sličan zvuk kao kad šlajfa ps1 tako da se izrazim kad disk ne legne kako treba
neam pojma zasada radi i nadam se da će raditi, uglavnom nešto para uvjek imam za crne dane, nadam se da će izdržati do gt6 a možda i gt6 do cca usksra kad možda upiknem ps4
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #747 on: October 10, 2013, 01:54:11 »
Itko od vas dozivljava 'tthrotle bug' iliti nemores ic pun gas sa autom, meni evo 2-3 puta i jako zivcira. bas mi se pojavio na misiji sa spigijem i igorom nekim..?

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #748 on: October 10, 2013, 12:12:10 »
MP mi je OK za malo povremene zabave, ali nista vise od toga.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Grand Theft Auto V
« Reply #749 on: October 10, 2013, 12:35:48 »
http://www.rockstargames.com/newswire/article/51547/new-title-update-to-address-gta-online-game-progress-loss-and-ot.html


Fixes in this title update include:
 
Fixes multiple issues causing character deletion or other loss of progress
Fixes issues causing infinite loading, infinite sky cams, and missing interface options between jobs
Fixes an issue causing the "replay" option to be locked out on certain jobs
Fixes an issue where a player would become stuck in the mod garage when respraying a Sanchez motor bike
Fixes an issue where the Player became stuck inside Los Santos Customs during Online tutorial flow.
Fixes an issue causing the loss of guns and ammo
Fixes issues causing GTA races ending early because of players spawning too far ahead
Fixes issues in Last Team Standing where sessions would not progress past the lobby
Fixes issues with network errors when joining Last Team Standing using Quick Job
Added clarifications around when a player is using a temporary character in GTA Online during Rockstar Cloud server outages
Adjusts the monetary penalty for being killed in a One on One match