Author Topic: Fallout serijal  (Read 34952 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Fallout serijal
« on: November 03, 2011, 21:15:18 »
Evo, usudjujem se otvoriti ovu temu, iako je igra stara (relativno). Naime, konacno sam je nabavio, dobio na poklon cak, i spremam se uroniti u svijet Fallouta po prvi put. Znam da ga Fedro hvali, vjerujem da je genijalan, pa ako ima netko neki savjet kako pristupiti igranju, na sto se koncentrirati, posto planiram prelaziti samo jednom. Hvala!
P.S. Nakon F3 cu se baciti u potragu za Oblivionom, a volio bih probati i Dragon Age.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Fallout 3
« Reply #1 on: November 03, 2011, 22:30:58 »
Uzivi se u ugodjaj, tretiraj ga kao da tamo "zivis"... U obliznjem gradicu (Megaton) prvo se potrudi zadobiti status gradjanina ;)
Nakon toga se ne opterecuj glavnim questom (samo je solidan) jer su side questovi ovdje apsolutno briljantni. I PREKOPAJ cijelu mapu, vrijedna je toga...

Ne opterecuj se ambicijom da te Brotherhood of steel obuci za nosenje njihovih posebnih oklopa, to je moguce tek pred kraj glavnog q... ali i nakon toga se jos moze vratiti na side q.

Ako nemas DLC pazi da ne dovedes igru do samog kraja, a bez prikladnog sejva jer bez dlc nema free roama poslije. DLC su izvrsni! 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Fallout 3
« Reply #2 on: November 03, 2011, 22:55:20 »
Uf, na Fallout sam potpuno zaboravio. Trenutno konzumiram Witchera, a i Mass Effect tu stoji. Da ne pričam kako su na redu i dvojke oba ova serijala. A Dragon Age. Pa onda kad dođe Diablo III i socijalni život mi umre...?
Sori GT5, poklekao sam...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Fallout 3
« Reply #3 on: November 03, 2011, 23:29:29 »
Merci!

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Fallout 3
« Reply #4 on: November 04, 2011, 00:08:29 »
Merci!

Aaaaah, prvih mjesec dana Fallouta, NEUSPOREDIVO :D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Fallout 3
« Reply #5 on: November 04, 2011, 00:42:35 »
I obavezno razvijaj i speech skill, mislim da ce tebi dogovaranje i suradnja donijeti mnogo vise satisfakcije od unistavanja. Cudo jedno koliko mozes popraviti i takav jedan svijet :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Fallout 3
« Reply #6 on: November 04, 2011, 17:01:12 »
razvijaj i science skill radi hackiranja u stare kompjutore, ima u njima krasnih prica, a i cesto putem njih mozes otkljucati obliznji sef (vecinu njih) ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Fallout 3
« Reply #7 on: November 04, 2011, 19:17:43 »
Jel GOTY ili obican? Ak ti se ne da gnjavit s napucavanjem, onda prvo rijesi Operation: Anchorage, da dobijes dobar level i jednu od najboljih pljuca za izdaleka... A onda potamani vanzemaljce u Mothership Zeta i poberi im sve sto su izmislili... Nakon toga Fallout 3 postaje krasna avantura bez puno smetala  ;D

Ufuraj se u pricu i furaj po svojem, brate, igra je takva da igranje taman mozes prilagodit kako ti pasuje...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Fallout 3
« Reply #8 on: November 04, 2011, 20:24:50 »
Obican, vulgaris. Mozda se moze DLC skinit otebe?

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Fallout 3
« Reply #9 on: November 05, 2011, 09:17:31 »
Nažalost, ne može, jer imam GOTY, pa je embedan...
Ali možda još bolje, jer stvarno jedino vrijedno u cijeloj DLC shemi je taj Operation: Anchorage na početku, ostalo nije toliko zanimljivo, čak ni narativno, da bi ekstra važno nadopunilo osnovnu verziju...
Osim level cap. na 30 i novih perkova, ali ako paziš kak ćeš razvijat lik, ni to nije problem...
Ja sam jednom završio običnu verziju, a onda išao tesat po GOTY dok nisam prošao sve osim par najminornijih side-questova... Zato sam i odlučio čekat kompljet verziju New Vegasa, makar nikad ne izašla...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Fallout 3
« Reply #10 on: November 05, 2011, 10:25:59 »
Ma ionako me zanima jedan prolazak radi price i ugodjaja, nije mi toliko do lutanja. Samo, vec vidim da je igra gutac vremena...

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Fallout 3
« Reply #11 on: November 06, 2011, 16:50:09 »
Ako igras prvi put izbjegni dlcove prije nego barem udjes prvi put u citadel jer ako anchorage predjes prvo prije iceg ostalog igra postaje easymode jer ces dobit najjaci power armor i gauss rifle koji ubija skoro sve iz par pogodaka.
Mothership zeta fore i cista pucacina, anchorage slicno a onaj s mocvarom na kraju to mi je najtezi dio igre bio jer oni mutirani redneci su jaci od svega.
Predji sto vise questova i istrazju igra je odlicna, fallout 1 i 2 sam presao jedno 10 puta svaki tricu slicno s vise likova kao zlocesti i dobar lik. Iskreno jedino sta mi je falilo u igri je zadnji boss u stilu fallout 1 i 2. New vegas obavezno poslje 3 jer ga je radila ekipa koja je radila 1 i 2.
I da ne radis previse side questove opet ces dosta proc. Uglavnom uzivaj
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Fallout 3
« Reply #12 on: November 06, 2011, 16:54:29 »
I da speechem mozes postic u nekim situacijama vise nego oruzjem, osobito u new vegasu jer ima jos par perkova za speech :D

Uglavnom skillovi za dizat prvo, speech, science, lockpick, oruzje po preferencijama mele, small, big... repair.
E da perkovi sta daju vise exp i skill pointova nemoj uzimat nema previse smisla s obzirom na samo 20 tj 30 levela, u prvom i drugom je imalo jer nije bio potpuno isti sistem dobivanja skillova i perkova i cap je bio lv 100...
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Fallout 3
« Reply #13 on: November 07, 2011, 15:50:42 »
I samo skupljaj sve "Sugar bombs" na koje naidjes, ali ih nemoj pojesti nego cuvaj... za nesto... necu ti spoilati, ali sve ce se pojasniti kad budes rjesavao quest jedne cure u Megatonu da joj kontaktiras obitelj ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: Fallout 3
« Reply #14 on: November 07, 2011, 16:37:09 »
Misliš West Family, dead and (b)iten? Tražio me oni ghoul u labosu te bombe, ne znam što sam s njima napravio. Polako me Fallout uvlači u svoj svijet, zagrizao sam za priču. Sad će sve druge avanture pričekat da ga riješim.