Author Topic: (PC PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends  (Read 37323 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #30 on: May 20, 2012, 17:35:54 »
Ako bude ko Shift bez input laga i sa normalnim collision detectionom, kupujem :)
Vozi miško

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #31 on: May 20, 2012, 22:20:49 »
Ne radi ti link. A i pojasni ima li štogod novoga s NL-om
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #32 on: July 04, 2012, 14:15:06 »
Evo... Izašla igra... Recenzije i nisu neki spektakl, ali ono što me smeta da u recenzijama nitko ne spominje fiziku... Nego "uninspiring scenery", "bland car models" i težinu igre; ono što sam vidio da ne podržava kuplung i da si po defaultu na početku trke u leru.
Nitko ne spominje framerate, collision detection ili input lag (boljke Shifta) - u osnovi ako ima konstantnih 30fps (60 bi bilo još bolje ali ne vjerujem) i nema input laga i ljepljivih auti, mislim da bi mogla  biti vrlo zabavna igra... Ako niš drugo onda zbog činjenice da ima hrpu staza po kojima bi bilo super provozati 512 testarossu :)
Vozi miško

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #33 on: July 04, 2012, 14:19:55 »

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #34 on: July 04, 2012, 14:29:22 »
Pogledao sam i taj review... Ali još uvijek mi nije dao odgovor o input lagu i collision detectionu :)
Vozi miško

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #35 on: July 05, 2012, 11:47:12 »
Nadajmo se demou, ali ja ne bih očekivao ništa bolje od Shift 2. Mislim da je to za SMS na PS3 bio maksimum.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #36 on: July 05, 2012, 11:58:34 »
Ovo ionako nije igra koju je potpisao SMS. Mislim da su oni preustili svoj poluzavrseni projekt tom nekom studiju koji je to onda "zavrsio" i potpisao. Da me ubijes ne znam o kome se radi.

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #37 on: July 05, 2012, 12:07:04 »
A ništa... Onda ako ne zaigram čak niti neće biti nekakva velika tragedija - npr u Forzi Ferrarije ne vozim baš puno (samo sam sa F430 dosta igrao evente A klase... dok nije došao Porsche DLC pa sam prešao na 911; u jačim klasama prije svega derem sa Reventonom, Zondom Cinque i Zondom R :)

Jedino čega će mi biti žao su sve te silne staze... Čini se da SMS igre imaju najbolji roster staza - Kad u jednoj igri imaš i Nord, i Spa, i LeMans i Suzuku... Nadajmo se pCARSu što prije :)
Vozi miško

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #38 on: July 05, 2012, 12:08:09 »
Ovo ionako nije igra koju je potpisao SMS. Mislim da su oni preustili svoj poluzavrseni projekt tom nekom studiju koji je to onda "zavrsio" i potpisao. Da me ubijes ne znam o kome se radi.

Da nije Eden Studios?

EDIT: oni su radili na Test Drive Unlimited 2 tako da moguce da nisu bili za ovo "zasluzni".

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #39 on: July 05, 2012, 12:17:05 »
Ne, evo bas gledam.

Slightly Mad na svojim stranicama nigdje ne navodi da su uopce radili na toj igri, ikao svi znamo da jesu, to je njihov projekt jos od vremena prije Shifta. S druge strane na Atarijevim sluzbenim stranicama navodi de da je SMS developer.

Na pCARS forumu Ian Bell (vlasnik SMS studija) uvijek na temu Ferrari Projecta odgovara s nekim ogradama.

To je neka kemija teza na medjusobnim relacijama, pogotovo zato jer ni na kutiji SMS nije potpisan recimo. Zanimljivo kako god okrenes, treba docekat igru pa vidjeti sto se napise kad krenu uvodni ekrani.

Naravno, cinjenica da je najveci dio posla na igri napravio SMS ostaje neupitna.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #40 on: July 05, 2012, 13:08:21 »
Pokusni kunić je prednaručio, pa se čeka da uopće pošalju upit za potvrdu o narudžbi...
Na shopto.net više ni ne postoji u listi igara...
Na preorder stranici piše da je datum TBC i stanje Out of Stock...
Tko zna...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #41 on: July 05, 2012, 13:12:21 »
Na Zavviju je nikad nije ni bilo, AmazonUK nudi samo US import.

Koliko ja pratim, EU izlazak je bio odguran na kraj 6. mjeseca, a zadni datum je bio 6.7. Dakle sutra navodno. E, sad.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #42 on: July 05, 2012, 13:35:44 »
Kad u jednoj igri imaš i Nord, i Spa, i LeMans i Suzuku...
...onda je to GT5?

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #43 on: July 05, 2012, 13:55:51 »
Kad u jednoj igri imaš i Nord, i Spa, i LeMans i Suzuku...
...onda je to GT5?

Znao sam da me čeka taj odgovor... Ali GT5 me razočarao... A mogu reći da sam veliki GT fan - imao sam ih sve osim GT3 (kad sam kupio PS2 već je četvorka izašla) - on the other hand Forza me oduševila i jedino što mi fali je roster staza kakve ima Shift 2 unleashed :)
Vozi miško

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: (PS3 X360) Test Drive: Ferrari Racing Legends
« Reply #44 on: July 05, 2012, 14:01:45 »
Evo, sad sam negdje našao da za UK (još) nema izdavača.
BigBen, koji distribuira po kontinentu, na otoku iz nekih čudnih razloga nema pravo na distribuciju...
Bumo vidli, rekli su slijepci...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.