Author Topic: PS3 SplitFish FragFX Barracuda  (Read 9103 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« on: December 01, 2011, 11:42:02 »
Jeli netko ima ovo čudo, i kakvi su dojmovi sa FPS-evima, pogotovo me zanima BF3.
Ja sam stari PC-jaš, a godine mi ne dopuštaju da se naućim pucati na kontroler :-(.

Hvala na pomoći
PSN_ID: Dzidza1978

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #1 on: December 01, 2011, 12:22:43 »
Nedavno sam negdje čitao da je sony popustio tj. da će uskoro izbaciti gaming miša - što bi značilo da će ukinuti rasističku zabranu protiv upotrebe miševa u fps igrama na PS3
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #2 on: December 01, 2011, 12:25:21 »
Mogao si neku sliku stavit, ovako ko da pitaš jel neko spremo ovu ribu u pećnici ???

barem da znamo šta je to uopće, nema ni naziva te ribe u postu pa da kopiram i proguglam :(
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #3 on: December 01, 2011, 12:39:28 »
Mogao si neku sliku stavit, ovako ko da pitaš jel neko spremo ovu ribu u pećnici ???

barem da znamo šta je to uopće, nema ni naziva te ribe u postu pa da kopiram i proguglam :(


http://www.google.hr/search?gcx=c&ix=c2&q=SplitFish+FragFX+Barracuda&um=1&ie=UTF-8&hl=hr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=R1nXTsyEIY6usgb0vZ2EDA&biw=1280&bih=909&sei=UVnXTvTSGczEtAazy5yPDA

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #4 on: December 01, 2011, 12:40:10 »
Nedavno sam negdje čitao da je sony popustio tj. da će uskoro izbaciti gaming miša - što bi značilo da će ukinuti rasističku zabranu protiv upotrebe miševa u fps igrama na PS3

I opet će raditi samo taj sonyjev miš, drugi neće :)))

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #5 on: December 01, 2011, 13:13:59 »
Mogao si neku sliku stavit, ovako ko da pitaš jel neko spremo ovu ribu u pećnici ???

barem da znamo šta je to uopće, nema ni naziva te ribe u postu pa da kopiram i proguglam :(

A što će ti slika, ili znaš što je to, pa mi možeš reći nešto o tome, ili ne znaš što je to pa nema ni potrebe za komentiranjem
PSN_ID: Dzidza1978

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #6 on: December 01, 2011, 13:20:18 »
a možda baš netko tko čuo nije za to, se oduševi i kupi i onda ti iz prve ruke reče ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #7 on: December 01, 2011, 13:24:05 »
a možda baš netko tko čuo nije za to, se oduševi i kupi i onda ti iz prve ruke reče ;)

google je za slike, a s obzirom da sam na poslu, nemam previše vremena tražiti slike i postavljati ih. Bitno mi je da netko tko to ima, kaže svoje dojmove
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #8 on: December 01, 2011, 13:33:48 »
Nema nitko osim mene, a ja ga nisam koristio od prvog MW gdje sam igrao 15 minuta jer mi je bilo neudobno igrati time s kauča zbog položaja miša. Tebi će biti ok za radnim stolom, podesi osjetljivost kontrola i mislim da će ti biti ok. A imaš i zaseban kotačić s kojim tijekom igranja dodatno mijenjaš osjetljivost (što bi trebalo biti super pri šalatanju sa normalnog pogleda, na mod za nišanjenje)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #9 on: December 01, 2011, 13:35:02 »
za ovaj novi nisam uopće u toku, a ono što sam svojevremeno iskopao na netu o svemu sličnom, najbolji bi bio "Predator" kojeg na crno proizvode i dilaju neki nijemci. Velika većina korisnika se u tome slagala. A da je od Fragova čak prvi njihov bio i najbolji, a da su kasnije iz nekog razloga namjerno kvarili performanse ???

Ali predator je počeo imati probleme kad je sony krenuo u ozbiljnije updateove sustava - jer je koncipiran tako da ga to sjebe, a ekipi treba dugo da isprogramiraju patch
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PS3 SplitFish FragFX Barracuda
« Reply #10 on: December 01, 2011, 13:36:40 »
A bude vidio kad ga spoji... ono, ne zna ni vozit sa volanom, tko garantira da će dobro pucati sa ovim