Author Topic: RaceRoom Racing Experience / GTR3  (Read 52957 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GTR3
« Reply #15 on: May 17, 2012, 20:15:55 »
GTR3, GT6, C.A.R.S., rFactor 2, jipiiiii!!! :)

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: GTR3
« Reply #16 on: May 17, 2012, 20:37:55 »
GTR3, GT6, C.A.R.S., rFactor 2, jipiiiii!!! :)

ps4; i7sandybridge, gts680sli, ssd,ddr3  :( njurg, njurg
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #17 on: May 17, 2012, 21:22:39 »
Potvrdjeno je da ove slike nisu iz GTR3.

Offline Jadran73

  • The Wheel Master
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 358
Re: GTR3
« Reply #18 on: May 17, 2012, 23:50:34 »
Potvrdjeno je da ove slike nisu iz GTR3.


Odakle ti to??

Evo sa sluzbe ne stranice:

"True to their promise to release more in-game screen shots from their current project, SimBin Studios has released this Insider article featuring four more screen shots!
 Take a look at the freshly released images featuring the Aquila CR1, and join us here in the RaceRoom forum to discuss the news."

Izvor:
http://www.raceroom.net/news/simbin/insider/aquila-cr1-in-game-screen-shots-released/




Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #19 on: May 18, 2012, 00:25:43 »
Potvrdjeno je da ove slike nisu iz GTR3.


Odakle ti to??

Evo sa sluzbe ne stranice:

"True to their promise to release more in-game screen shots from their current project, SimBin Studios has released this Insider article featuring four more screen shots!
 Take a look at the freshly released images featuring the Aquila CR1, and join us here in the RaceRoom forum to discuss the news."

Izvor:
http://www.raceroom.net/news/simbin/insider/aquila-cr1-in-game-screen-shots-released/


Pa nigdje se na tvom linku ne spominje GTR3.

http://www.racedepartment.com/2012/05/aquila-cr1-in-game-screenshots-by-simbin/

“It is too early for us to release too many details but I can confirm shots are not from GTR3. We will soon release a lot more information so please stay tuned!”

EDIT: al sam siguran da ce i GTR3 koristit ovaj engine :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GTR3
« Reply #20 on: May 18, 2012, 16:53:59 »
Da, Riba je u pravu, to je jos prekjucer objavljeno.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #21 on: July 23, 2012, 20:59:18 »
Bathurst je "nova" hit staza u simulacijama cini se, uz pCars, GT6, iRacing i GTR3 se pridruzuje ekipi, vidjet cemo koji ce developer napravit najbolji posao u kreiranju same staze i okolisa (my money is on iRacing, ipak je to laserski skenirano)

Ugl GTR3 dobiva Mt. Panoramu, bilo je nekih teaser fotki prije par tjedana, evo i sluzbeno->http://insider.simbin.com/license-going-down-under/

Now gimme aussie v8 supercars, sama staza je beskorisna bez njih ;D ;D 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GTR3
« Reply #22 on: July 23, 2012, 21:20:00 »
Bathurst nikad nije prestao biti "hit" staza, sve ovisi kada si se poceo igrati ;)

Maltene je oduvijek u TOCA igrama, odnosno u svim ozbiljnim igrama koje su radili Codemastersi, pa cak je bila i DLC za prvi GRID (koji ipak spada pod neozbiljne igre).

Nadalje, jos u vrijeme kada je DICE radio prave igre - a ne ova recentna Battlefield glumatanja - Bathurst je uvijek bio glavna zvijezda njihovih V8 Supercars igara.

To sto ga nikad nije bilo u GT, Forzi ili nekim drugim PC simulacijama je druga pjesma, staza je legandarna vec 30 godina i dobro je bila zastupljena u igrama, a ocito ga mainstream tek sada otkriva.

Pohvalno, svakako, ali ne moze se reci da je "novi" hit :)

Ako imas PC - a imas - nabavi si obavezno originalni TOCA Race Driver 3 i upucaj sve graficke modove. Nadji crack da to se otkljucaju sva prvenstva i auti i kreni derati po licenciranom V8S prvenstvu. Uz Bathurst te cekaju i Barbagalo, Adelaide, Hidden Valley, Eastern Creek, Pukkehoke, Oran, Surfers Paradise i jos par brutalnih, prebrutalnih australskih staza. Ja bih vrlo rado da i njih sto prije otkriju :)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #23 on: July 24, 2012, 00:31:55 »
^hehe tako znaci, izgleda da sam stvarno propustio dosta :) Nema cekanja, veceras se nabavlja Toca, sutra se slazu modovi.

Ja sam stazu takorec poblize upoznao u pCars, ono sr... u Shift2 je nevrijedno spomena i odmah se zaljubio, od ostalih aus staza ne ocekujem nista manje :D

I am in for a treat ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #24 on: August 15, 2012, 12:53:39 »
Novi SimBinov naslov RaceRoom Racing Experience


Inace ova BMW jedinica iz trailera >
ZVUK :o :o bolesno

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GTR3
« Reply #25 on: August 15, 2012, 15:43:29 »
Drago mi je da su na neki naćin odali počast Georgu... Besplatna igra, sjajno mi se čini...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #26 on: September 07, 2012, 00:43:36 »

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #27 on: October 11, 2012, 16:13:23 »
Mali update http://www.virtualr.net/rr-racing-experience-new-version-content-available

Probao, fizika i FFB jako dobri, steta sto se nemogu iskljucit pomagala, al dobro, grafika isto ok, mozda malo "presarena", neznam kak bi rekao, sve je puno boja :D Ali zvuk, to je posebna prica, uvjerljivo najbolji sto sam cuo u nekoj igri, nemoze ni jubito docarat kako brutalno zvuci kad igras, svaka cast Simbin, 100% vaznije od grafike.

Dostupna su dva auta: Saleen S7R GT, Aquila CR1 Sports GT i jedna (fictional) staza s dva layouta.

Uz ovaj update dosla je i prijava za closed betu, pa se mozete registrirat, ja jesam..

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #28 on: November 18, 2012, 13:38:49 »
Beta kljucevi su se poceli dijelit zadnjih par dana, jedan je filmic procurio >
Judd V8 Hillclimb Raceroom Racing Experience BETA


ZVUK :D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GTR3
« Reply #29 on: November 19, 2012, 12:16:22 »
Sluzbeni trailer:
 
!