Author Topic: RaceRoom Racing Experience / GTR3  (Read 52953 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #60 on: April 25, 2013, 14:36:43 »
Safety do kad traje to "natjecanje" ?

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #61 on: April 25, 2013, 14:37:51 »
Mislim da još 6 dana na toj stazi i sa tim autom.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #62 on: April 25, 2013, 14:40:39 »
@Sale daj mi postavke za force feedback i ta sranja jer mi je ovo skroz ne prirodno kak ja vozim....btw framrate mi pada na medium detaljima! :(

Ja sam samo stavio na 92% jačinu FF-a i to je to. Ostalo nisam dirao. Velim, trebat će ti da se malo privikneš na novi osjećaj volana. Npr., utrke koje vozim na Race2Play-u, svaki auto ima drugčiji osjećaj na volanu. Nije kao u GT-u, da svi auti imaju isti filing.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #63 on: April 25, 2013, 15:37:07 »
Fizika mi se cini ok, force feedback niti blizu gt5 i igram na low postavkama....uspio zavrsiti 3-4 kruga, kasnim nekih 6-7sec. Budem jos probao kasnije.....

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #64 on: April 25, 2013, 16:05:13 »
Fizika mi se cini ok, force feedback niti blizu gt5 i igram na low postavkama....uspio zavrsiti 3-4 kruga, kasnim nekih 6-7sec. Budem jos probao kasnije.....

 ;D ;D znao sam

navika, vidjet ćeš da je odličan  ;)


Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #65 on: April 25, 2013, 16:24:41 »
Fizika mi se cini ok, force feedback niti blizu gt5 i igram na low postavkama....uspio zavrsiti 3-4 kruga, kasnim nekih 6-7sec. Budem jos probao kasnije.....

 ;D ;D znao sam

navika, vidjet ćeš da je odličan  ;)
Kolko se sjećam kad sam probao ovu igru ima masu postavki za ffb i osjećaj je bio odličan. Probaj malo poštelat te neke stvari Zoky.
psn-id: GTS-Klocna

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #66 on: April 25, 2013, 19:02:37 »
I ja skidam,valjda moze na joystick. Na koliko FPS se ovo vrti ?Na manje od 60 bolje pijan vozim.

Meni na 60 konstantnih.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #67 on: April 25, 2013, 19:28:02 »
[21] RaceRoom Racing Experience - P4/5 Competizione @ Zandvoort


Kako puca, odlican zvuk  ;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #68 on: April 25, 2013, 21:27:16 »
Probao kratko, al nakon 12h fizikalije na poslu jednostavno noge i mozak ne funkioniraju, budem probao malo duze za vikend pa nabacim dojmove..

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #69 on: April 25, 2013, 22:30:09 »
Triple post, ekskuze me :D

Nisam napravio nikakvo vrijeme, al sam odvezao par krugova da mogu usporedit s pC. Znaci generacijska razlika, pCars je next gen za ovo, kratko i jasno. RRE igram na najjacim grafickim postavkama, pC recimo medium i strasno, nema smisla usporedjivat..

Opcenito mi se ne svidja njihov graficki stil, sve mi je presareno, ko nacrtano, neam pojma, forza mi isto tako izgleda..

Safety jedva cekam da probas pCars, ako ti je ovo dobro (ne kazem da nije, i ja lajkam igru) bit ces mind=blown kad vidis sljedecu generaciju simulacija :D Vjeruj ;)

FFB puno bolji u pC, jaci, crvrsci, precizniji, u RR mi je nekako mlak, budem se jos poigrao s postavkama, moze se doslovno sve poriktat.

Fizika mi jednako dobra, Get real mod je prava stvar.

Leaderboards u RRE je zakon, to treba bit obavezno u svakoj nadolazecoj sim..

Staze se malo razlikuju, neznam koja je preciznije napravljena, al u pC je na nekim dijelovima uža, pod vecim nagibima i grbavija definitivno.

Ono sto najvise mrzim na RRE stazama su oni braking points markeri kakogod se zovu, ogromne oznake za kocenje koje naravno ne postoje u stvarnosti, zelim da mi staze u igri budu najrealnije moguce modelirane, znaci ako ne postoji u stvarnosti nebi trebalo ni u igri, eto ;D

Zvuk naravno na RRE strani (zasad :P :D)

Toliko, necu pametovat, tek sat vremena igram igru kako bog zapovijeda, ovo su initial dojmovi :-*

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #70 on: April 26, 2013, 00:16:11 »
Triple post, ekskuze me :D

Nisam napravio nikakvo vrijeme, al sam odvezao par krugova da mogu usporedit s pC. Znaci generacijska razlika, pCars je next gen za ovo, kratko i jasno. RRE igram na najjacim grafickim postavkama, pC recimo medium i strasno, nema smisla usporedjivat..

Opcenito mi se ne svidja njihov graficki stil, sve mi je presareno, ko nacrtano, neam pojma, forza mi isto tako izgleda..

Safety jedva cekam da probas pCars, ako ti je ovo dobro (ne kazem da nije, i ja lajkam igru) bit ces mind=blown kad vidis sljedecu generaciju simulacija :D Vjeruj ;)

FFB puno bolji u pC, jaci, crvrsci, precizniji, u RR mi je nekako mlak, budem se jos poigrao s postavkama, moze se doslovno sve poriktat.

Fizika mi jednako dobra, Get real mod je prava stvar.

Leaderboards u RRE je zakon, to treba bit obavezno u svakoj nadolazecoj sim..

Staze se malo razlikuju, neznam koja je preciznije napravljena, al u pC je na nekim dijelovima uža, pod vecim nagibima i grbavija definitivno.

Ono sto najvise mrzim na RRE stazama su oni braking points markeri kakogod se zovu, ogromne oznake za kocenje koje naravno ne postoje u stvarnosti, zelim da mi staze u igri budu najrealnije moguce modelirane, znaci ako ne postoji u stvarnosti nebi trebalo ni u igri, eto ;D

Zvuk naravno na RRE strani (zasad :P :D)

Toliko, necu pametovat, tek sat vremena igram igru kako bog zapovijeda, ovo su initial dojmovi :-*

Znam da mozda nisam objektivan, ali slazem se s svime sto si napisao ;)

RRRE je GTR2 s novim autima i stazama, malo bolji graficki engine, ali nista revolucijalno. Bolje texture jer hardware sad to moze i neki shaderi, osim toga je to dobar stari ISI GMotor2 engine iz 2006.

Fizika je ok po meni, nije na nivou najboljih simulacija danas, ali nije totalno smece kao F12012 i slicno. pCARS stalno napreduje i nadam se da cemo do kraja moc uvjerljivo rec da smo daleko napredovali od tih GMotor2 naslova. Za sad smo malo ispred ali ne dovoljno... ali kuha se novi tire model i izgleda jako dobar za sad ;)

Leaderboards su dobra strana naslova, ali iskreno to je sve sto i imaju. Igra je bezplatna i onda kupujes aute i staze, za male novce mora se priznat. Jedina sansa im je da se ekipa puno vozi u tim natjecanjima, za sad izgleda da to dokle uspjeva... za razliku od SimRaceWay-a.

Zvuk je dobar, nema sta. To je oduvijek bila jaca strana SimBina.

Staze su po meni malo losije od ostalih naslova. Nisu 100% tocne, a oni znakovi za kocenje su uzas, kao neki NFS :)

Ako vam se svida kako RRRE vozi onda morate probat rF2 i Assetto Corssa. To su novi junaci danasnjih simulacija. I iRacing u to spada naravno ali to nije toliko novo a i skupo je... moras ulozit i vremena i novaca u iRacing ako mislis vozit ozbiljno, i znam da to nije za svakoga.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #71 on: April 26, 2013, 03:31:16 »
Evo i ovo probao i nije me se dojmilo kao GT5,mozda malo realnije pri manjim brzinama. Podsjeca na GT2 sa race gumama i slika nema dubinu. Dosta trzavo iza GT5.
Setings na medium i preko HDMI na SONY 40". Ne znam kako deinstalirati,moze pomoc?
Gt veteran superstar u penziji

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #72 on: April 26, 2013, 20:10:25 »
Evo i ovo probao i nije me se dojmilo kao GT5,mozda malo realnije pri manjim brzinama. Podsjeca na GT2 sa race gumama i slika nema dubinu. Dosta trzavo iza GT5.
Setings na medium i preko HDMI na SONY 40". Ne znam kako deinstalirati,moze pomoc?

Deinstalirati? Kao i svaki program/igru control panel > programs > uninstall a program (W7)

Probao jos nekih pol sata, majkemi zarazno ;D loš sam totalno, oko 500tog mjesta, al ima hrpa mjesta za popravak, tek sam poceo..

I dalje mi se nesvidja njihova verzija bathursta, siguran sam da je pC verzija realnija, tocnija, ne samo ljepsa..

Fizika mi je odlicna  ;)

Nemam danas vise vremena, mozda sutra ulovim jos koji krug :D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #73 on: April 29, 2013, 00:54:46 »
E majkemi ako bathurst nije najbolja staza na svijetu (ring :'( :-X ;D)

"Osjetne" su razlike u ovoj verziji i pC, cekam iR koji jedini ima laserski skenirane staze da donesem odluku cija je verzija preciznija, znam samo da je ova "laksa".

Get real + no abs = odlicno, toliko..

Leadboards je uvjerljivo nesto najbolje sto R3E nudi, na vrhu ekrana pise koji si trenutno, koliko ti treba do bolje pozicije i koliko covik iza tebe zaostaje za tobom + kasnije u browseru lijepo sve provjeris, mozes filtrirat po drzavama, bas jebeno napravljeno..

Ja sam trenutno nakon 19 odvozenih krugova (sat i neš sitno ukupne vožnje) 235i (od 3200 koliko ih vozi), nemam vremena za popravljanje, al islo bi to jos puno bolje da se uhvatim posla ;D :P

Čolak je prvi, Safety je isto jako dobar ;)

@ Safety hoce i sljedeci tjedan bit ovakvo natjecanje, super mi je to :)

EDIT:

Od susjeda mi i slovenci smo tu negdje i po broju igraca i vremenima, bosanaca i srba kriminalno malo, svega par vozaca :(

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: RaceRoom Racing Experience / GTR3
« Reply #74 on: April 29, 2013, 01:40:24 »
Ja sam probao i fizika mi se cini realnom,grafika za GT5 smisna,FFB nikakav za moj ukus.Mislim da bi to trebalo biti izrazenije u smislu zamjene za G silu,jer se ipak radi o video igrama(simulacijama)     
Gt veteran superstar u penziji