Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 161822 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« on: December 14, 2011, 20:09:42 »
GT5 2.2. update bit ce dostupan od jutra, 20. prosinca 2011 (utorak, kaze Toni  ;D).


sastoji se od:

- Users can now change wheels on Standard cars
- The settings sheets will include a new ‘copy’ feature
- In GT Auto, players will be able to see how the oil changes, aerodynamic parts, engine overhauls, and racing modifications will affect performance points and engine power, before and after their application
- Free coupons have been added that allow you to wash cars, change oil, overhaul your engine, or refresh the car body in GT Auto (10 coupons will be distributed for free to each of those who have downloaded the 2.02 update)
- Pressing the Square button in the car coupon selection screen of the Car Delivery will now allow you to exchange all car coupons at once, rather than doing one at a time
- In screens where the [Garage] and [Driver List] buttons are displayed in the A/B Spec events, Special Events, and Seasonal Events, pressing the Square button will now show the [Garage], and pressing the Triangle button will bring up the drivers list
- In My Lounge, the room settings will feature a new ‘Max. number of participants’ setting > svaka nam cast sto smo ovo uspjesno izgurali putem Twittera ;D
- In the event selection screen of seasonal events, there are now ☆(star) marks that show the number of Gold Trophies attained in each event
- Improved racing sound effects
- Elements of the steering assist controls (used when using certain controllers on Racing Karts) have been tweaked

As an additional gift to players this holiday season, everyone who downloads the 2.02 update will also receive the stunning Toyota FT-86 2012 to add to their in-game collection.




DLC Car Pack 2 >3.99 ojra

2011 Mini Cooper S
2010 Volkswagen Golf VI R
2010 Volkswagen Scirocco R
2012 Nissan GT-R Black edition R35




+ Bonus za sve koji su kupili prvi DLC:
Anyone who purchased anything from the first batch of DLC will get unlock the Gran Turismo Racing Kart 125 SP and five New Car Refresh cards in the game for free. The refresh cards will take any car back to being ‘as good as new’ while maintaining any modifications or paint jobs you have given your motors. To take advantage of this offer, you’ll need to install the new downloadable update hitting next week.

Those who purchased the course and/or vehicle DLC that was released in October will be able to download Family Upgrade unlocks for free from the store. This means that if you bought the Racing Car Pack, Course Pack, or the ‘Complete Pack’ that contained both of these, by downloading the free Family Upgrade items, the content will now be accessible to more than just the user account that purchased the content. Family members or friends using the same PS3 can all use the courses and cars. Note that the upgrade doesn’t apply to the Racing Gear Pack or Special Paint Pack, and starting next week, new purchases will not have the restriction in place.

Eto. Staze neki drugi put  :P ;D

A naravno, najvise nas zanimaju ubicajeni "nevidljivi" updejti.

Sretan Bozic i godinu Novu svima zeli Djed Kaz!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #1 on: December 14, 2011, 20:19:17 »
Ma ima stvarno dosta poboljšanja, ali ne bude li staza onda je stvarno epic fail. Al ono, totalni. OK, čekamo što će napisati na gt sajtu, pa čekati ćemo i slijedeći utorak da vidimo što će osvanuti na storeu, ali ne bude li staza totalno sranje.

Inače, stvarno se veselim Toyoti GT-86 i Scirrocu R (nadam se da će uskoro napraviti nekakvu Cup verziju istoga).


Oduševljenje što je prihvatio tweetanje je bilo toliko da sam nisam ni vidio kad sam došao na svoju stanicu već završio na okretištu tramvaja ;D ;D ;D

ovo s kuponima mi nije baš najjasnije...


I konačno je ovi što godinu dana seru o felgama na standard autima više neće imati o čemu pričati ::) U biti kurac neće, sad će se srati što ima premalo felgi ::)


btw... prošli dlc, 15 auta (izvedenice već postojećih) je koštao 8$, ovaj sa 4 auta (2 nova, 2 izvedenice postojećih) košta 4$. Hmmm, matematika, matematika... ostaje nada da uleti još koji.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #2 on: December 14, 2011, 20:23:35 »
Pozdravljam limitiranje broja ljudi u lobbyju (povucen dosadasnjim iskustvom, vjerovatno cemo u organiziranim prvenstvima broj limitirati na 11 i 12 vozaca - zbog svima poznatih tehnickih problema).

Uz to, vesele me felge za standard modele, a od automobila najvise Golf VI R i Toyota.

 :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #3 on: December 14, 2011, 20:24:32 »
Novog Golfa za 1 euro ne mos dobt ni u Sirokom ;D Meni je DLC totalna kifla, sve glupi FF - ktome jos sa VW znackom - ali kupit cu ga naravno.

Staze sumnjam. Da ih ima, najavili bi ih. Mozda u nekom buducem updejtu, zasad ocito nista. Budemo ga Tvitali, sta drugo, vidis da nam je ovo s brojem ljudi uspjelo :)

Smeta me restrikcija za boje, ono sto smo danas pricali, to je zesca glupost. Ali mozda jos rade na tome, budemo vidjeli.

Od svega sto je *novo*, mene ipak najvise zanima novi zvuk. To mi moglo doista biti veliko unaprjedjenje. I naravno, ovo s kuponima za "popravak" auta, to mi vec mirisi da bi moglo biti nagradna stvar za Seasonale u buducnosti - jako zgodno. Dobijes kupon i sredis neki auto natrag u ganc-novo stanje. A jos ako ce se ti kuponi moci dupati, eto nove zabave za svekoliko svakodnevno slanje kupona na sve strane. Imat cete salon bolji nego Baotic ;D

I apsolutno pozdravljam felge na Standard autima, moje preuredjenje Standard garaze ce tek sad ozbiljno zapoceti.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #4 on: December 14, 2011, 20:26:28 »
Za ovako malu zemlju imamo prilican broj GT fanova. Twitajte ga za Grobnik ubuduce. ;D 8)

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #5 on: December 14, 2011, 20:32:09 »
Najs. Ne volim VW, ali sretan sam što su ih ubacili u igru. Konačno neki europski auti. Ali fakat ne mogu vjerovati da su stavili mini i opet taj nissan.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #6 on: December 14, 2011, 20:38:26 »
Najs. Ne volim VW, ali sretan sam što su ih ubacili u igru. Konačno neki europski auti. Ali fakat ne mogu vjerovati da su stavili mini i opet taj nissan.

Baš to.

Ne razumijem kako nikako i nikako ne zele staviti najbrzi FF auto na Ringu u igri (Megane RS 265). A uz njega dobro bi doslo jos par RenaultSport modela (ne govorim to zato jer sam fan istih, vec zato jer u klasi "jeftinih" sportskih auta prakticki nemaju konkurencije) poput novog Clia RS (procitajte usporedni test u zadnjem EVO magazinu), te Megane R26.R. Također, dobro bi dosli jos i novi Focus RS, te Fiesta ST prethodne generacije (za pocetak).

Ovo sa Minijem i Nissanom je vjerovatno ona fora da nisu zahtjevali previse posla jer su ih izveli iz postojecih verzija sto je vrlo trivijalan posao u usporedbi sa modeliranjem novih modela (+ fizika za iste).

...
Od svega sto je *novo*, mene ipak najvise zanima novi zvuk. To mi moglo doista biti veliko unaprjedjenje.
...

Nadajmo se.

...
I apsolutno pozdravljam felge na Standard autima, moje preuredjenje Standard garaze ce tek sad ozbiljno zapoceti.

Isto kod mene. Neki auti imaju toliko odbojne felge da je to morbidno.

Sada neznam koje ce felge nudit, uz malo srece mozda sve one iz GT4 jer se standard auti i nisu previse mijenjali! ???

Ja do dana danasnjeg nisam oprostio sto u GT5 nema niti jedne jedine felge proizvođaca O.Z. Racing. :-\

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #7 on: December 14, 2011, 20:38:42 »
joj pa ovo je preodlično 8) 8)

nije da volim vw al neka neka, samo nek se dodaju neki euro auti

malo razočaran što nema ni jedna staza

jako me interesira, racing sound effects
također super im je ovo ograničenje broja ljudi u lounge-u, sve u svemu super :D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #8 on: December 14, 2011, 20:39:42 »
Felge na standardima, jeee! :)
Nije da su prijeko potrebne, vise je bilo ono, wtf zasto se ne mogu mijenjati? Eto, sad mogu. Novi auti, super za sesticu i Scirocco, buu za Mini i Skyline, ali da je takav odnos EU i JPN uvijek, bilo bi super. Mozda i ne kupim ovaj deelce, nema se bas para, ali se radujem 2.2 apdejtu i funkcijama koje donosi.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #9 on: December 14, 2011, 20:46:52 »


Pljesak za PD. Samo neka nastave raditi na igri...


@amar: mislim da si u podnaslovu prvog posta zaboravio dodati nulu u verziji updatea (2.02)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #10 on: December 14, 2011, 20:47:00 »
Za ovako malu zemlju imamo prilican broj GT fanova. Twitajte ga za Grobnik ubuduce. ;D 8)

Tweetamo ga samo za ozbiljne stvari, jer je velika vjerojatnost da će to prihvatiti.

Ja sam s ovim počeo ima 2 mjeseca, priključio se i Amar i evo uspjelo je. A tako jednostavno, ograniči broj ljudi u My Longue radi zemalja sa sporim interentom. I hopla.

Ubuduće, kad budete išli organizirati nova prvenstva, limitirate broj ljudi i voze samo oni s prijavom. Nema upada gledatelja, nema viška ljudi i već bi trebalo bolje funkcionirati.

Novi auti su mi super, prvenstveno zato što su "normalni", obični, tvornički modeli, esencija GT serijala. I nema veze što su FF, novi mini i scirroco R su prednji, Golf R je ipak 4WD koji će paliti prednje gume ko Audi TT, dakle kita. Ali Scirroco će biti mrak. Mini Cooper S mi nikako nije jasan. Ajde da su stavili ovaj novi malecki Coupe pa ajde. Ili još bolje pa da su stavili John Cooper Works od 211 ks (umjesto 184 ko Cooper S). Ali staviti ono što već imamo je malo bljeeee.


Felge na omiljene Standarde, neprocjenjivo ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #11 on: December 14, 2011, 20:50:45 »
da ejj felge na standarde, pa kako sam to previdio
uff zamisli da imaš fuchs tj nešto što liči na fuksice i zaljepiš na BTR, aaaaahhhhh štrc ;D

can't wait

eee, 20.prosinca je UTORAK ;)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #12 on: December 14, 2011, 20:52:03 »
Mozda i ne kupim ovaj deelce, nema se bas para,

30 kuna.... a jebemu sunce :)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #13 on: December 14, 2011, 20:52:52 »
a ja imam 25 na storu ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #14 on: December 14, 2011, 20:53:14 »
da ejj felge na standarde, pa kako sam to previdio
uff zamisli da imaš fuchs tj nešto što liči na fuksice i zaljepiš na BTR, aaaaahhhhh štrc ;D

can't wait

Sumnjam da će biti novih felgi, vjerojatno samo ovo što i sada imamo, ali i to je vel'ki korak naprijed ;D