Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 161980 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #15 on: December 14, 2011, 20:58:28 »
Auti super, za staze šteta. Zvuk me jako zanima, već mirišem hot hatch 2 šampionat na nekim ultra hard konfortušama!

Kazo prodano!
psn-id: GTS-Klocna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #16 on: December 14, 2011, 21:03:26 »
Auti super, za staze šteta. Zvuk me jako zanima, već mirišem hot hatch 2 šampionat na nekim ultra hard konfortušama!

Kazo prodano!

ma iskreno, da se Kazo posere i to prodaje, ja bi kupio(skjuz ma lengvič)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #17 on: December 14, 2011, 21:13:37 »
Takoder haha.
Wow, odlican update, dobro, ovo za ogranicavanje je odlicno, ostalo je u redu.

Auti su u redu ali bi ih mijenjao za neke atraktivnije EU modele, po mogucnosti i jace, brze  :) kako je vec netko i rekao ovdje
Kopipejsto post iz 2.0
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #18 on: December 14, 2011, 21:13:53 »
Patch notes genijalno.
Autiju svidja mi se sto su 2 potpuno nova dok gtr arrrgh i mini malo manje argh al opet ih je malo i da di su clio, megan, focus i fiesta?
A ako stvarno nebude staze kao sto sam i u topicu s lokotom napiso-epic fail.

Kupit cu i ovo al opet fail bez barem 2 staze.

Najvise cekam bolji zvuk nadam se da ce nesto konkretno bit ovako mi je bezveze, uzeo 5.1 sluske dozivljaj mi je tek nesto bolji s ovim se nadam da cu ekstazu dozivit. Bar neke dobre vjesti za gt na rodjendan hehe
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #19 on: December 14, 2011, 21:21:08 »
E, a šta je bilo sa onime da ce neki standard modeli s vremenom preci u premium!? ???

To nitko vise ne spominje. :(

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #20 on: December 14, 2011, 21:22:07 »
Ako ce se tweetati dosta, mozda i to zazivi hehe
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #21 on: December 14, 2011, 21:24:40 »
Gle, nemojmo pretjerivati. Premium auti su jako velik posao. Jaaaako velik. Od izlaska igre su drastično popravili izgled, neki su skoro u rangu premium auta, neki ne, ali svakako se vidi drastični pomak. Dobili smo i "unutrašnjost" i stvarno ne treba previše očekivati. Dodavanje nekog iz standarda u premium je druga stvar, to ostaje za vidjeti u narednim dlc-ima, ali mislim da bi se svi složili da radije daju neki 2012 model nego standard prebace u premium ;)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #22 on: December 14, 2011, 21:26:17 »
Ako ce se tweetati dosta, mozda i to zazivi hehe

Ja ga za to neću nikad tweetati... od sada samo tweetam za staze. Već do sada sam nekoliko puta opalio da stavi sve Cape Ring izvedenice u reverse-u, te dodavanje Suzuke West. Idemo pomalo, od onog što je najlakše i već je u igri ;)

Imam i još jedan u vezi opcija, a to je Shuffle auti sa skalom od 10PP, a ne 20PP kao do sada, te ograničavanje vrste pogona u Shuffle-u (npr. izabereš samo FR, a ne da miješa sve). Ali naravno, pomalo, ne treba daviti čovjeka

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #23 on: December 14, 2011, 21:28:30 »
Lol ok, i ja bi isto radije nove modele nego prepravljanje starih. Cast iznimkama koje su trebale biti uvrstene u premium
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #24 on: December 14, 2011, 21:32:23 »
Ja se samo nadam da ovo nije sve od dlc-a jer cu biti jako razocaran,i ovo sa zvukom me jako veseli..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #25 on: December 14, 2011, 21:32:38 »
   ...nja,nja,nana, sve je super nja,njanana....   :P  ,a gdije su nova maskirna odijela  >:( ,ono mi se več izlizalo   ::) ,a boje ,a Hyundai kad če njega  >:( .... fuj.


   Ali sve jedno prodano !

p.s. svatko ima svoj način veselja njanjananajanja! ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #26 on: December 14, 2011, 21:35:55 »
Ja se samo nadam da ovo nije sve od dlc-a jer cu biti jako razocaran,i ovo sa zvukom me jako veseli..

A koliko para toliko muzike... nisu baš puno naplatili, ali nekako mislim da nas možda iznenadi sa još kojim autom.

Što se staza tiče, tko zna, možda i toga bude, pričekati ćemo što će objaviti na službenom sajtu, ali kad nisu sad objavili, onda vjerojatno ništa od toga.

Ono čega će sigurno još biti su nove stvari u samom update-u, lista je sigurno veća od ovoga što su sad objavili...

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #27 on: December 14, 2011, 21:36:45 »
Kako bilo da bilo, svaka cast Kazi i Polyphony Digital na sjajnoj podrsci za GT5. Istina, zarađuju oni fino prodajom DLC-ova (pa je interes za izdavanje istih ocit), ali na stranu to - ovi update-i i ispravljanje svega moguceg, slusanje igraca, to treba cijeniti! To je prava postprodajna podrska. 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #28 on: December 14, 2011, 21:38:50 »
Iskreno, najbolja ikad na konzolama.

Ja doista ne znam koja igra je ikad dobila toliko inovacija, novih opcija i dorada unutar godinu dana od izlaska.

Naravno, GT5 je prilikom izlaska imao mnoge probleme koje je trebalo rjesiti, ali kad realno i objektivno pogledamo, ovo sto danas imamo je apsolutno nebo i zemlja.

A drugi developeri niti blizu ne prilaze ovakvim temeljnim zahvatima i podrsci. No bez obzira na to, po njima ce se i dalje bacati drvlje i kamenje, tako to valjda mora biti.

Offline AgentGreen46

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 893
  • PSN ID: AgentGreen46
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #29 on: December 14, 2011, 21:51:24 »
Grinč kaže: Ja bi staze!