Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 158235 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #30 on: December 14, 2011, 22:37:07 »
Po meni update je dobar , i volio bi da u budučnosti skinu i onu glupu restrikciju za slanje auta preko 1mil.
DLC mi je nekako mršav ovako bez staza , i nisam se baš nešto naložio na njega.

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #31 on: December 14, 2011, 23:30:39 »
 Ja u zadnje vrijeme toliko puno igram da nisam ni 1. DLC  :'( uzeo ali sad će pod bor doć oba!! A valjda će i vremena malo više bit......

Ovaj update mi se čini u najmanju ruku najs ali u DLC su stvarno trebali piknut stazu, no da se razumije ovo je  daleko od "epic fail" kako neki misle jer ipak je u pitanju trideset i neka kuna..... Popiješ dve pive i to je to a ni pišat nemožeš još ić  ;D

Zvuk me zanima......

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #32 on: December 15, 2011, 00:25:38 »
Savjet onima koji nisu uzeli prvi dlc da to naprave što prije, prije nego izađe uvaj novi update. Ako bude sreće možda i vi dobijete ovaj Family upgrade besplatno kao i mi koji smo ga kupili ranije...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #33 on: December 15, 2011, 01:25:11 »
Ajmo dalje spekulirati - ova vijest je upravo preplavila americke sajtove, do jutra ce svakako doci i na GTPlanet:

Dakle, u Americi ima jedan sajt koji se zove Houseparty i koji ima razne promotivne programe za social-media i community-media koji su izmedju ostalog vezani za PS3. E sad, tu se skupljaju neki bodovi, bla, bla, bla... ukratko, kroz prosle sate su sudionicima poslali mailove vezane za nagradni program za prosinac. I gle sto se nalazi kao nagrada za sve koji ostvare najveci broj bodova tijekom prosinca:



Sto je dovraga Gran Turismo 5XL?  ;D

Kako navodi JustPushStart, ovo nije prvi put da je HouseParty najavio nesto prije sluzbene Sony objave (Hero Edition INFAMOUSA 2 im se dogodio prije par mjeseci). Navodno se nagrade iz tog programa isporucuju korisnicma oko 6 tjedana nakon pocetka promocije, odnosno ovo bi padalo negdje u 2. tjednu sijecnja. Japansko izdanje Spec II na disku zakazano je tek za sredinu veljace.

Sto je dovraga Gran Turismo 5XL?  ;D

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #34 on: December 15, 2011, 08:43:38 »
A valjda ne spekuliramo previše ako zaključimo da XL znači GT5 sa svim dosadašnjim apdejtima i da se u marketingu još nisu dogovorili hoće li naziv igre biti GT5 Spec 2 (lame) ili GT5 XL (cool).

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #35 on: December 15, 2011, 09:58:57 »
Naravno, to jedino zvuci logicno, ali..

...to onda znaci da je izdanje na disku predivdjeno i za US; odnosno gotovo sigurno i za EU, ali da to iz nekog razloga ne zele otkriti.

No, kad bolje razmislim, vjerovatno ne zele kompromotirati prodaje Platinuma i DLC u ovom predblagdanskom razdbolju, pa cu se nacelno sloziti s tobom :) A nadam se da bi eventualno EU izdanje ipak doslo s Spec II nazivom, ovo XL je McDonalds kultura.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #36 on: December 15, 2011, 10:20:36 »
Naravno, to jedino zvuci logicno, ali..

...to onda znaci da je izdanje na disku predivdjeno i za US; odnosno gotovo sigurno i za EU, ali da to iz nekog razloga ne zele otkriti.

No, kad bolje razmislim, vjerovatno ne zele kompromotirati prodaje Platinuma i DLC u ovom predblagdanskom razdbolju, pa cu se nacelno sloziti s tobom :) A nadam se da bi eventualno EU izdanje ipak doslo s Spec II nazivom, ovo XL je McDonalds kultura.

Trebali su ga nazvati "Supersize GT5"  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #37 on: December 15, 2011, 10:41:08 »
A nadam se da bi eventualno EU izdanje ipak doslo s Spec II nazivom, ovo XL je McDonalds kultura.
Pa da, na to sam i mislio. Ali uzalud vam trud svirači, Ameri će ionako i dalje peglat Forzu4 i NFS Run. Bolje da su iskoristili vrijeme za pošteni DLC, a ne ovu smijuriju koja je zapravo samo otključavanje prvog DLC-a na više accounta. Update je važan i dobar, ali DLC... ::)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #38 on: December 15, 2011, 11:14:00 »
Naravno, to jedino zvuci logicno, ali..

...to onda znaci da je izdanje na disku predivdjeno i za US; odnosno gotovo sigurno i za EU, ali da to iz nekog razloga ne zele otkriti.

No, kad bolje razmislim, vjerovatno ne zele kompromotirati prodaje Platinuma i DLC u ovom predblagdanskom razdbolju, pa cu se nacelno sloziti s tobom :) A nadam se da bi eventualno EU izdanje ipak doslo s Spec II nazivom, ovo XL je McDonalds kultura.

Trebali su ga nazvati "Supersize GT5"  ;D

To čuvaju za Spec III :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #39 on: December 15, 2011, 11:28:10 »
Mislim da bi ta verzija mogla imati DLC-ove u sebi, pa ici po cijeni vecoj od platinuma, ima logike. Nesto kao GOTY. Ne bi bilo lose imati to, da mogu obrisat igru sa diska i ponovo instalirat bez apdejtanja od dva sata.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #40 on: December 15, 2011, 12:18:58 »
Mislim da bi ta verzija mogla imati DLC-ove u sebi, pa ici po cijeni vecoj od platinuma, ima logike. Nesto kao GOTY. Ne bi bilo lose imati to, da mogu obrisat igru sa diska i ponovo instalirat bez apdejtanja od dva sata.
A, šta ćemo kad će GT5 imati svako 2 mjeseca DLC?

Moram priznati da sam razočaran DLC-om, sad opet čekanje 2 mjeseca i strepit hoćemo li dobit 3-4 auta ili ako se smiluju i jednu stazu...

Tako sam se radovao stazama, da će možda malo poradit na rally-u, organizirati neka prvenstva bilo šta, toliko 'materijala' u igri i oni nikako neznaju složiti prvenstava, nešto što će te osim same vožnje tjerati da voziš, ja sam baš zagrijan za to.

Ovako bih mogao usporedit sa nekom pucačinom tipa MW3, da su nam recimo samo 'nabacili' puške i mape, bez onih izazova, prestiža i ostalog što te tjera da igraš, da igra nije samo bezazleno pucanje, neka motivacija.  ::)

Da se razumijemo, GT5 prvenstveno privlači svojom fizikom i koliko sam puta se znao vozati bez nekog smisla i razloga, samo uživancije.
Ali ja bih htio prvenstva koja bi vozio tjednima, gradio karijeru vozača u utrkama, rally-u, mogućnosti je mali milion...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #41 on: December 15, 2011, 12:34:19 »
Potpis, staze ne zelim puske
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #42 on: December 15, 2011, 12:40:48 »
Treba napomenuti, veliki plus što stalno sredjuju online dio igre, sad još ovo ograničavanje broja vozača, svaka čast.  :)

Ali online nije nešto što bi igrao svaki dan u svako doba kao kod, opet uporedjujem FPS igra, online je baš za odabranu ekipu, dajte nam ogromni SP za svaki dan.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #43 on: December 15, 2011, 12:40:59 »
Zanimljivo je da ni na japanskom, ni UK, ni US službenom GT sajtu nema nikakvih obavijesti o dlc-u i update-u

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #44 on: December 15, 2011, 12:45:14 »
Zanimljivo je da ni na japanskom, ni UK, ni US službenom GT sajtu nema nikakvih obavijesti o dlc-u i update-u

Zato što još razmišljaju koju stazu stavit u dlc...  8)
psn-id: GTS-Klocna