Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 162085 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #450 on: January 11, 2012, 10:45:13 »
Cemu toliko uzbuđenje oko ovala/ravnice? OK, mozemo tjunat aute i improvizirat drag, mozemo i vidjet max speed. Koliko ce dugo to bit zanimljivo? Dan i pol....
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #451 on: January 11, 2012, 10:47:39 »
Super super super! :D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #452 on: January 11, 2012, 10:49:05 »
Ne veseli me toliko oval koliko cinjenica da se ipak dodaje nesto novo, a najvise me vesele novi auti i mali fixevi u igri...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #453 on: January 11, 2012, 10:57:04 »

Ovo će vjerojatno doći u paketu s nekom pravom stazom, dakle, kao što je došla dvorana za karting uz SPA, tako će staviti ovo uz neku drugu stazu. Mislim da nisu toliko blesavi da idu naplaćivati ovo posebno :)

Nažalost , izgleda da su dovoljno blesavi da nam naplate i oval.Evo šta nas čeka u novom DLC-u  :-[
http://www.gtplanet.net/lamborghini-aventador-route-x-circuit-more-in-leaked-gt5-2-03-details/


mini-sezona sa bubama, comfort hard, moram si rezervirati neki termin ;D

btw uopce nisam zadovoljan sa autima, hocu žuti megane 265 i zelenog focusa rs novog (a moze i ona crna cosworth verzija) :-\ >:(

Mene oduševila stara buba  ;D


Mene takodjer, model 1200 je bio prvi auto u mojoj uzoj obitelji i to mi je auto po kojem pamtim djetinjstvo.

A mislim da ce ju biti totlni gust tunirati, da ne spominjem prvenstvo koje vec nazirem u Fedrovoj ili Bikerovoj organizaciji :)

A i kako se cini, ovo je samo dio updejta, covjek koji je stavio ove informacije na GTPLanet se tamo i na japanskom javno ispricao Kazunoriju za postanje svega i rekao kako "nema opravdanja za to sto je ucinio". Dakle posve je moguce da ce konacni log i sadrzaj biti i dosta opsirniji.


hehe, ovo sam vidio tek nakon sto sam napisao ono iznad ;) :) ;D

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #454 on: January 11, 2012, 11:04:04 »
Cemu toliko uzbuđenje oko ovala/ravnice? OK, mozemo tjunat aute i improvizirat drag, mozemo i vidjet max speed. Koliko ce dugo to bit zanimljivo? Dan i pol....


Ma ni ja nisam sa ovalom toliko oduševljen, osim ako dolazi i jedna prava staza s njim! Ipak oval je trebao bit u igri otpočetka.....

U drugu ruku, oduševljen sam što rade na igri i moje pare definitivno imaju (dokle god su cijene normalne a dosad su bile)!

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #455 on: January 11, 2012, 11:07:29 »
meni je fora ovo sa mjerenjem ubrzanja, kao sto se nekada nudilo na test course i las vegas drag strip

staza - ne ocekujem nista extra (za voziti u krug), plus toga, do sada viđena konfiguracija me ne privlaci pretjerano, no tko zna

tko voli klasu "superautomobila" vjerovatno ce doci na svoje

mini countryman - dati cu mu priliku

volio bih da porade na potrosnji guma pa da se zaista isplati taktizirat na duzim online utrkama sa smjesama
jer ovako soft verzije u svim klasama nemaju konkurenciju
jedno je kada se vozi a-spec, jer AI vozaci vise-manje uvijek voze "očekivano", ali za online bi to tek bilo super

nadam se i mozda nekoj RL stazi :)

bilo kako bilo, kupujem DLC

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #456 on: January 11, 2012, 11:34:46 »
ta ruta X ne mora značiti da će biti samo oval, na sličici se vide i neki čunjevi tamo sa strane, možda to znači da ćemo dobiti i stunt arena koji nikada nismo vidjeli

također očekujem i skidpad jer kako drugačije mjeriti G-force nego vožnjoim u krug
možda čak i u dva promjera kao što je bilo u licencama u gt1, gt2 ili gt3

možda će biti i neke krivine mođi kontejnerima, mislim ako je suditi po videu i sličicama ta staza je ogromna tj prostor i ima mejsta za svašta, čak i neku verziju nikad oživljenog complex stringa iz gt3

uglavnom možemo maštati koliko ćemo ali dok iz pd ne potvrde ovo sve još visi u zraku
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #457 on: January 11, 2012, 11:59:44 »
Sjajan update, sjajni auti, super staza, super DLC :D

Vidjeti ćemo što će biti od novi fičrsa pa tek onda mogu reći da li je sjajan update ili ne.

Sjajni auti? Mda, konačno novi Aston, bez ostalog mogu

Super staza? Pa jest ako ću testirati koliko mi koji auto ubrzava. Ali neću jer me ne zanima

Super dlc? Ako je ovo sve odn. ako nema neke normalne staze onda ne, nisam zadovoljan.


Naravno, kupiti ću dlc, ali došao sam do točke da mi je GT5 postao stvarno dosadan. I to samo zbog staza...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #458 on: January 11, 2012, 12:04:44 »
Mogu samo reći da sam u pravo vrijeme skinuo valan na 2-3 mjesec i odlučio preuredit dnevni dok ne uzmem Rinoseat.

A, drago mi je što sam bio u pravu kad sam govorio da nećemo toliko čekati novi DLC, Lambo lajkam kao i kad starom pokažem Bubu premium koju je vozao krajem šezdesetih i početkom sedamdesetih.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #459 on: January 11, 2012, 12:08:45 »
Jebiga, ja sam jos na ljeto zauzeo stav da apsolutno nista ne ocekujem od updejta nijednog i nakon toga apsolutno sve sto dodje mi je fantasticno ;D

A u zadnje vrijeme igram svaki dan barem malo, vozim A-Spec, B-Spec, popravljam aute, gledam replaye, snimam fotke, kupujem duplice, tuniram ih, stavljam aero kitove... ukratko, tek sad pocinjem igrati GT5 na nacin kako sam nekada igrao sve prosle nastavke.

Ne znam, meni igra tek u zadnje vrijeme ozivljava, dosad je sve bilo fokusirano samo na sto vise novaca, sto vise auta, pripreme za online vikende i online vikendi. Nimalo nisam *privatno* igrao GT, bas ga igrao, kako se GT treba igrati.

Zato mi je sve ovo sto dolazi - a pogotovo ta staza - mrak mrakova. Staza ce biti predivna za fotke, testiranja auta i sve sto treba vezano na tu temu - a sto je svakako nedostajalo. Ne znam, meni tek sad GT5 postaje ono sto su mi bili svi dosadasnji, moja privatna mala Gran Turismo paralelna stvarnost. I moram priznati da sam tek neki dan shvatio koliko mi je to nedostajalo.

Fokusirao sam se previse na stock automobile zbog poznatih razloga, a zanemario tuniranje, u kojem sam nekada beskrajno uzivao. Zanemario sam voznju samog protiv sebe i lagano cimanje po autu iz ciste zabave. U Photo lokacije nisam ulazio ni pod razno. Da ne pricam o gledanju replaya i voznji A i B SPec utrka, gdje sam stao u prvih 30% igre. Zbog toga svega imam valjda posve drugu percepciju, meni je sve ovo sto dolazi tek pocetak pravog igranja GT5.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #460 on: January 11, 2012, 12:20:41 »
Ma sve to stoji što govoriš, ali opet, kad dođe vikend i kad se okupimo u sobi i kad treba izabrati stazu meni dođe muka.

Svaki GT je do sada imao Test Track, to je nešto što je trebalo tu biti od prvog dana (umjesto onog SS7 na primjer). I onda nakon što su nam dali SPA očekujem ipak neku normalnu stazu za utrkivanje, a ne ovo.

A ovo sa regenerativnim kočenjima i el. autima bi mi bilo super da možeš ogranizirati utrku tko će duže voziti. Tko će prijeći što više kilometara sa jednim punjenjem i onda tu taktizirati, koristiti slipstream, pametno kočiti i slično. Kakva korist od novih fičrsa vezanih za to ukoliko se ne možeš takmičiti?

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #461 on: January 11, 2012, 12:31:41 »
Sve su to Stinger 'pripreme' možda i bude tako u budućnosti, ja čekam 11 mjesec ove godine i onda ću reći, ovakav nam je GT5 trebao biti na izlasku, ovako kao što Amar veli, do tada što ulupaju unutra, pa taman i ova oval staza dobro je.

Ovu stazu su sigurno odavno imali dovršenu, pa nju guraju, opet ta 'kupnja vremena', nadam se da će kroz ovu godinu napokon krenut DLC-ovi sa 'pravim' stazama' na ovo gledam kao početak DLC ere na GT5.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #462 on: January 11, 2012, 12:40:43 »
10 staza (normalnih), 30 eura. To bi bilo to.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #463 on: January 11, 2012, 12:41:28 »
10 staza (normalnih), 30 eura. To bi bilo to.
Kad bi oni imali 10 dovršenih staza.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #464 on: January 11, 2012, 12:42:30 »
10 staza (normalnih), 30 eura. To bi bilo to.
Kad bi oni imali 10 dovršenih staza.  ;D

Upravo tako ;D Iako je Dule rekao ono sto i ja mislim. 10 normalnih staza, 30 eura, prodano, hvala lijepo i dovidjenja, mirni smo iducih godinu dana.