Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 158220 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #480 on: January 11, 2012, 15:06:20 »
countrymana na eiger full malo zabave. sva sreca jos mi je ostao onaj rally u a-specu pa bi ga i tamo mogao malo provozat.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #481 on: January 11, 2012, 15:34:04 »
countrymana na lemans 8)

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #482 on: January 11, 2012, 15:53:20 »
Mene oduševila stara buba  ;D

Mene takodjer, model 1200 je bio prvi auto u mojoj uzoj obitelji i to mi je auto po kojem pamtim djetinjstvo.

A mislim da ce ju biti totlni gust tunirati, da ne spominjem prvenstvo koje vec nazirem u Fedrovoj ili Bikerovoj organizaciji :)


Ne znam koliko je moguće to. Za prvu varijantu utrka bez ABS-a isprobavao sam fićeka, spačeka i bubu. U izvornom su obliku preslabi i na CH gumi, bez abs-a ::)
Onda sam ih nabrijao totalno svime, pa ih izjednačio tako što sam odredio max.snagu i min.težinu ali su razlike među njima po sekundu (i više) po krugu, pa ih je nemoguće utrkivati zajedno.

Pa kad ih već moramo utrkivati odvojeno, učinilo mi se normalnijim uzeti aute koji su po stvarnim performansama dovoljno jaki, poput bmw 2002 8)


@Biker - Što se tiče natjecanja s nabrijanom bubom, rado ću to voziti kao što sam i nabrijanog fiću. Al pripremi se na neutemeljene kritike kako taj drek od auta neće ni iz boksa izaći :D ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.