Author Topic: Gran Turismo 5 update 2.02 + novi DLC • Sluzbena tema  (Read 162126 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #60 on: December 15, 2011, 17:24:07 »
makar sam istaknuo da sam razočaran podosta nedostatkom staze u dlcu i što su  ajmo reć minimalno promejnjena auta i 2 posve nova meni ne najdraža ali je opet pomak s mrtve točke kupit ću dlc.
a update sam po sebi nadam se da će ono racing sound effects bit posebno ili bitno poboljšano.
i ostala poboljšanja su također dobra.

i da podrška je velika jer je igra izašla polukuhana i bolje tako nego nikako da je izašla i gotovo.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #61 on: December 15, 2011, 17:27:03 »
Mogu pretpostaviti da ćemo dobiti sigurno nekakvih manjih updata u ovom update-u za koje se niti nezna, odnosno nisu navedeni
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #62 on: December 15, 2011, 17:28:02 »
Znači DLC ne ide bez apdejta?

Pa u update dolazi DLC, i onda se sa aktivacijskim ključem aktivira
To sam znao, znači takva će praksa biti i u buduće.
A, što se tiče 2 potpuno nova auta, lajkam ih mnogo, inače sam ljubitelj te marke automobila, nego R oznaka, jesu to 4x4?!
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #63 on: December 15, 2011, 17:31:31 »
Golf je 4WD, a Scirocco FF

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #64 on: December 15, 2011, 18:50:00 »
Prvi put jos ajde, ali za ovo nedam lovu.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #65 on: December 15, 2011, 19:37:06 »
Mene najvise zanima poboljsanje zvuka. Ovo sa DLCovima ak ce biti staza u buducnosti koje nikad nisu bile u GT serijalu, kupujem, a ove propagandne fore ne pusim pa nek je 1kn.
Ovaj Nissan je postao spam, iz svake pastete iskace  :)

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #66 on: December 15, 2011, 19:38:18 »
najnovije vijesti za DLC, još auta:

-honda s2000 hello kitty version;
-nissan skyline r-34 batman & robin version;
-mazda mx-5 battlefield 3 version.
poseban Kazin božićni poklon:
-lexus santaclaus korišten kao pacecar u japanskom gt300.
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #67 on: December 15, 2011, 19:46:29 »
Ne razumijem zasto si provokator.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #68 on: December 15, 2011, 19:51:48 »
Nisam provokator, znaš da to ne radim, nije u mom fazonu 8)

Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #69 on: December 15, 2011, 21:17:40 »
"Auti" su jednostavno postali nove "staze". Auti prodaju igre, autoi su atraktivni za reklame i za povezivanje sa marketingom. Staze... staze su zanimljive samo onima koji ce dugorocno igrati igru. A oni nisu marketinska poanta. A taj trend nece tako brzo pokazati znakove zaokreta, ponajprije zbog svepristunog licenciranja - koje je bilo posve drugacija prica prije 10 godina - a ponesto iz bog vremena potrebnog da se staze naprave.

Više puta sam razmišljao kako bi to bilo da npr. za naslovnicu igre koriste stazu, a ne automobil. Recimo Nurburgring ili neku sličnu svima dragu stazu. Naravno da bi bilo čudno, ali bi imalo smisla. Em bi se time naglašavalo koliko je kompleksno izraditi stazu u sitne detalje (pogotovo ogromni Nurburgring), dakle, ne samo vizualne detalje, nego svaku grbicu na stazi. Em bi se time naglašavao pravi duh vožnje i trkanja, a ne šminka koju donose auti na naslovnicama. No naravno da to ljudi ne bi prihvatili, da ih to ne bi "uzelo" i naravno da je svakako bolje na naslovnicu stavit neki nov-novcat Ferrari ili šta ja znam.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #70 on: December 16, 2011, 03:24:21 »
najnovije vijesti za DLC, još auta:

-honda s2000 hello kitty version;
-nissan skyline r-34 batman & robin version;
-mazda mx-5 battlefield 3 version.
poseban Kazin božićni poklon:
-lexus santaclaus korišten kao pacecar u japanskom gt300.

Meni je vise lambo nekako batman a micra hello kitty al dobro fico imas ti svoje favorite. I nebi prius bio bokji pace car? Ne zagadi a odrzava neku vrstu nazovimo tempa.

Aj dosta smeca.
Al ja bi se zakleo da sam procito negdje da je široko r 4x4=16!?
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #71 on: December 16, 2011, 07:15:44 »
Scirocco i Gof VI sam prizeljkivao od pocetka, uz Megane i jos koji EU hatchback, tako da sam s te strane zadovoljan. Toyota izgleda yummi, nadam se da je iznutra podnosljiva, jer ovih novih lajt show pederluka sam sit. Steta za staze, ali mozda nam spremaju neku stvarno dobru, dakle RL, ili neki dobar remake originalnih staza.  Nekako mislim da bi sljedeca mogla biti Infineon Receway, a mozda i Seattle.
Bilo bi lijepo da nam oni fino upakiraju sve to za van, odnosno sve stare staze plus neke nove i novi modeli auta, u paket koji se zove GT6. Onda bi to bio pravi nastavak od GT4.

Offline Aries

  • The Sugar Daddy
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1858
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #72 on: December 16, 2011, 09:01:17 »
neki dobar remake originalnih staza. 
Ma kakvo im vrijeme treba za to? Pa i u GT4 su izgledale briljantno! Karikiram, ali gotovo da ima pola istine u tome. Gledam neki dan filmić Citta di Arije, ma ono, fenomenalno. Jest da staza ne služi ničemu osim TT-u, ali izgleda predobro. A jebote, da ju samo ubace u neki alat da bude čitljiva za PS3 i nek ju lijepi u GT5 i opet će izgledat bolje od pola novih igara.

Za usporedbu, igrao sam NFS Run, dakle friška igra, pogonjena čuvenim Frostbite 2.0 pokretačem.... Igra izgleda otprilike ko da su meni dali Frostbite i rekli, ajd napravi igru. Ima par dojmljivih trenutaka, priznajem, ali u globalu je prosjek. Zvuk motora jest bolji nego u GT (to nije novost), izbor vozila je bolji (žalosno je da igra s tisuću i kusur vozila ima lošiji izbor vozila od igre sa 120 vozila, ali otišao sam daleko od teme). Uglavnom, možda prenijeti igru iz GT4 u GT5 i nije toliko jednostavno uzevši u obzir kompliciranost GT5 i svih faktora koji utječu na igranje, ali da dosad nisu mogli isproducirati ništa osim Spa... ::)

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #73 on: December 16, 2011, 09:07:58 »
Koliko sam shvatio mi koji smo kupili prvi dlc dobit cemo pet kartica za bilo koji auto iz igre,ili??
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5 update 2.2 + novi DLC • Sluzbena tema
« Reply #74 on: December 16, 2011, 09:58:36 »
Koliko sam shvatio mi koji smo kupili prvi dlc dobit cemo pet kartica za bilo koji auto iz igre,ili??

Anyone who purchased anything from the first batch of DLC will get... five New Car Refresh cards in the game for free. The refresh cards will take ANY car back to being ‘as good as new’ while maintaining any modifications or paint jobs you have given your motors.

Te nove Refresh Cards su dobra fora. Uz ovaj updae ih dolazi 10, koji su kupili prvi DLC dobijaju ih jos 5, a vjerujem da ce se dodatne osvajati kroz Seasonale ili vec nekom logikom - mozda kao Daily Bonus kad imas 200% ili nekom vec forom.

U svakom slucaju, vrlo pametno smisljen novi Item, nadam se da ce moci dupati da se toga nakupi dovoljno za refresh svih Used auta.

Ma kakvo im vrijeme treba za to? Pa i u GT4 su izgledale briljantno! Karikiram, ali gotovo da ima pola istine u tome.

Apsolutno ima istine. Sve staze u GT4 vec su imale tzv. high-res assete za potrebe Photo Moda, kao sto su i sve Photo Travel lokacije iz GT4 bile u high-resu.

Uopce nema diskusije kako je najveci broj staza u GT5 nabrzaka preneseno iz GT4, barem sto se geometrije i tekstura tice: Trial Mountain, Deep Forest, Laguna Seca, Grand Valley, Autumn Ring, Monte Carlo.. sve su to poprilicno copy/paste staze.